صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 157
Like Tree19Likes

موضوع: فال روز ( 4 )

 1. #1
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/11[/size]

  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large]
  [size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  همانطور که دیروز تخیل آمیز و ملکوتی بود، امروز پایدار و عملی است. روزی عالی برای تحقیق و پژوهش است که به بودجه بندی بهتر و استفاده از منابع دیگران به نفع شما کمک می کند. چرا نباید آنچه قانوناً متعلق به شماست را داشته باشید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز شما به فردی که می شناسید و رابطه خاصی با او دارید، پیغامی می فرستید، ولی کاش فرصت صحبت کردن با او را می یافتید. امروز می توانید بدون آنکه حرف بزنید پیامتان را برسانید. هر حرکت شما، عمیق ترین احساسات شما را به نحوی شگفت انگیز منتقل می کند.
  پیش بینی شغل شما: امروز اگر دقت نداشته باشید یکی از جزئیات مهم را جا می اندازید. شاید بهتر باشد که آهسته تر پیش بروید، ولی اشکالی ندارد. آهسته و پیوسته بودن امروز شما را به خط پایان می رساند. پس با احتیاط پیش بروید و همه تابلوهای میسر را دوبار بخوانید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  امروز با افرادی بزرگتر، عاقل تر و مجرب تر صحبت کنید تا از توصیه و پندهای آنها استفاده کنید. آنها هرچه بگویند در جمع به شما کمک می کند تا برای بهتر کردن اهدافتان و یافتن راه هایی برای بدست آوردن رویاها و امیدهایتان برای آینده بکوشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز روش دیگری برای دوست داشتن می یابید. رمانس واقعی و جادوی بیشتری از عشق خالص وجود دارد. همین جرقه های کوچک بعداً شعله های عشق را شعله ور می کنند. با عزیزترین تان مهربان باشید و این کار لبه های تیزی که گاهی در رابطه ایجاد می کند از بین می برد. با هم مهربان باشید.
  پیش بینی شغل شما: امروز روی زمین سفتی هستید که احساس آزادی می کنید تا قدم بزرگتری بردارید. افراد دیگر پیشتان هستند تا اگر لغزشی داشتید کمکتان کنند. به احتمال زیاد، می توانید همه چیز را خودتان حل کنید. نگران نباشید.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین خرداد[/size]


  امروز روز خوبی برای صحبت کردن با رئیس، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم درباره نحوه ارتقای شغلی یا بدست آوردن شغل بهتری است. همچنین روز خوبی برای صحبت کردن درباره سلامتی تان با افراد مافوق است.

  پیش بینی روابط شما: امروز عشق شما مثل رودخانه ای به زیبایی و نرمی جریان می یابد. اگر اخیراً اختلافاتی داشته اید، از این زمان برای حل کردن مشکلات استفاده کنید. هدیه ای بدهید که نشان از احساسات عمیق شما داشته باشد. یا فقط شبی رمانتیک و شاد در کنار هم داشته باشید.
  پیش بینی شغل شما: امروز بجای آنکه به وسایل الکترونیکی وابسته باشید، برای انجام کارها از دستتان استفاده کنید. وقتی سعی می کنید نحوه کار یک دستگاه یا برنامه را یاد بگیرید فقط وقت تلف می کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز روزی عالی برای نقشه کشیدن برای سفر است. همچنین روز بسیار خوبی برای برنامه ریزی های بلندمدت در مورد تحصیلات عالی، رسانه، چاپ، پزشکی و حقوق است. امروز می خواهید منظم باشید و تفکر شما نظم دارد. همچنین به نتایج گرایش دارید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید در حیات عشقی خود استرس داشته باشید. نه اینکه روز پر دردسری باشد، بلکه احساسات شما کمی نمایان می شود. افراد بسیاری و حتی شریک زندگی شما امروز را روز خوبی می دانند، ولی شما کمی اخمو هستید.
  پیش بینی شغل شما: امروز انرژی فراوانی در هوا وجود دارد که به حفظ تعادل کمک می کند. این اثر پایدارکننده قوی به رو آمدن ایده ها و عملی شدن آنها در حالت فیزیکی کمک می کند. خلاصه اینکه کارهای زیادی را به انجام می رسانید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  زمانی عالی برای همنشینی با دیگران و صحبت کردن در مورد کاربرد درست اموال مشترک و منابع مشترک است. شاید راه هایی عملی برای تمام کردن جزئیات مربوط به میراث، بیمه، مالیات و بدهی بیابید.

  پیش بینی روابط شما: امروز با شنا کردن در دریایی از احساسات شیرین و قوی، خوش خواهید گذراند. می توانید سفره دلتان را برای شریک زندگی تان باز کنید و احساسات زیبای خود را با او در میان بگذارید، بدون اینکه در لاک خود مخفی شوید. این پیشرفتی برای رابطه شماست.
  پیش بینی شغل شما: آهسته تر حرکت کنید. اگر آرام نباشید و استراحت نداشته باشید تا پایان ماه خودتان را خسته می کنید. به یاد داشته باشید که شما همیشه لازم نیست با تمام قدرت حرکت کنید تا در محل کار کارایی داشته باشید. سخت نگیرید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  با دوستان نزدیک و شرکای خود در مورد امور عملی صحبت کنید زیرا به راحتی به اجماع می رسید. در واقع یک دوست مسن تر یا مجرب تر ممکن است توصیه ای عالی داشته باشد. زمان خوبی برای بحث درباره تقسیم کار است.

  پیش بینی روابط شما: امروز موج احساسات شما را با خود می برند. شریک زندگی تان از شما عقب نمی ماند. هر دوی شما دوست دارید از آتش عشق خود بهره ببرید و شاید از ابراز آن دلزده هستید. ولی قطعاً می توانید راهی برای محکم کردن پیوندتان بیابید.
  پیش بینی شغل شما: در جستجوی شغل جدیدی هستید؟ امروز آن را خواهید یافت. دنبال کردن غرایز درونی خود شما را به فرصتی عالی می رساند که حقوقی که می خواستید را به شما می دهد. شما ثابت قدم، قابل اعتماد و صادق هستید و کارفرمایان این خصایل را دوست دارند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید زیرا آماده انجام هر کاری که مستلزم نظم و کنترل باشد هستید. شما تمرکز و دقت کافی دارید و به جزئیات توجه می کنید، به علاوه تحمل کافی برای تمام کردن آنچه شروع کرده اید را دارید.

  پیش بینی روابط شما: امروز از همیشه راحت تر می توانید با نزدیک ترین فرد به خود هماهنگ شوید. جریانی از احساسات در اطرافتان هست و حس می کنید که باید با افراد دور و برتان ارتباط برقرار کنید نه اینکه در مقابلشان گارد بگیرید. شما در درون خود احساس امنیت می کنید و نمی خواهید برون گرا شوید.
  پیش بینی شغل شما: امروز در مورد پول محافظه کار تر باشید. گاهی ولخرجی می توانید از دستتان در برود. ولی امروز روز خوبی برای خرج کردن پول در راهی معنادار است که به شما هم کمک می کند. آن را سرمایه گذاری کنید یا با مشاور مالی حرف بزنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  امروز جنبه های خلاقیت شامل کار می شوند، چه در زمان آماده سازی باشد چه در زمان نظافت. امروز شما آماده این مطلب هستید، زیرا حس نظم و وظیفه می کنید. صحبت در مورد مراقبت و تحصیل کودکان عملی خواهد شد.

  پیش بینی روابط شما: با آنکه روز خوبی برای عشاق است، ولی شاید امروز کمی احساس حساس بودن و دلزدگی کنید. امروز ابراز احساسات برای شما کمی زیادی و ناخوشایند است. نه اینکه او را تحسین نکنید، بلکه روش های باکلاس تر را ترجیح می دهید.
  پیش بینی شغل شما: امروز شک نکنید و به اطرافیان خود اعتماد کنید. گاهی ممکن است در محل کار خود اضافه کار بگیرید زیرا به دیگران اطمینان ندارید که بتوانند کارها را به تنهایی انجام دهند. ایمان داشته باشید که دیگران هم می توانند از شما حمایت کنند و می توانید به آنها تکیه کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز از آنچه در منزل انجام می دهید رضایت حاصل می کنید یا شاید از صحبت های خانوادگی مهم راضی باشید. تمرکز و دقت شما به نتایج عملی و بلندمدت است. روز خوبی برای انجام تعمیرات و نحوه انجام آن است.

  پیش بینی روابط شما: امروز احساسات شما نسبت به فرد خاصی عمیق تر می شود و راهی مناسب برای در میان گذاشتن آنها پیدا می کنید. ابراز لفظی یک راه است، ولی هزاران راه دیگر هست که راحت تر است. از قوه تخیل قوی خود استفاده کنید.
  پیش بینی شغل شما: وقتی در محل کار اصطکاک پیش می آید، اولین واکنش شما سرزنش کردن دیگران است. قبل از آنکه انگشت اتهام را به سوی فرد دیگری بگیرید به خودتان نگاهی بیندازید. بهتر است انسان گاهی به اشتباهاتش اعتراف کند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  از انرژی امروز برای انجام کارهای روتینی استفاده کنید که از آن ها خودداری می کردید. شما ذهن با نظم، پشتکار و تحمل لازم برای انجام کارها را دارید. شما از جزئیات نمی گذرید و می خواهید که وظیفه و مسئولین خود را به انجام برسانید. از اسراف اجتناب می کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز آرزو می کنید که کاش یک سطل همراهتان داشتید تا یک سطل آب سرد روی سر کسانی بریزید که فکر می کنند صحبت هایشان در مورد عشق شیرین و دلپذیر است. سخت نگیرید. آرام باشید و همه چیز درست خواهد شد.
  پیش بینی شغل شما: امروز مسائل پولی در صدر برنامه شما هستند. زمان کافی برای رسیدگی به این مسائل بگذارید. شما با ارقام، صفحات گسترده و گزارش های بانکی بهتر عمل می کنید. دقت و توجه به این موضوعات بعداً برایتان مفید واقع خواهد شد.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  اگر امروز خرید می کنید، می خواهید آیتم های عملی بخرید که برای مدت زیادی دوام بیاورند. در امور تجاری، شما مشتاقید که بدانید برای آینده چه چیزی سود دارد، نه برای امروز و فردا. با افراد بزرگتر از خودتان حرف بزنید که از شما بیشتر می دانند.

  پیش بینی روابط شما: امروز در رابطه خود احساس امنیت می کنید، زیرا شک هایی که اخیراً داشتید برطرف می شوند. در میان گذاشتن احساسات تان آسان می شود و پیوندی که بین شما بود محکم تر می شود. اگر تابحال نمی دانستید که آیا احساسات شما دوطرفه است یا خیر امروز مطمئن می شوید.
  پیش بینی شغل شما: امروز شما راز کاری مهمی دارید که نمی دانید که آن را فاش کنید یا نکنید. این اطلاعات برای سلامتی و موفقیت جمعی در محل کار شما، حیاتی است، ولی از واکنشی که ممکن است دریافت کنید می ترسید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز هدایت انرژی خود به سمتی که می خواهید آسان می شود، زیرا شما دقت دارید. روز خوبی برای نظر انداختن بر عادات خود و سبک زندگی تان و موشکافی کردن بازده خود است. آیا هنوز هم کارایی و بازده سابق را دارید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز هارمونی و هماهنگی فراوانی دارید. ولی ممکن است که از تعداد افراد دور و برتان بترسید و راحت نباشید که احساسات خود را در میان بگذارید. شریک زندگی شما به شما اطمینان دارد و بدین ترتیب نمی دانید که چه واکنشی نشان دهید. از ته دل حرف بزنید و راستش را بگویید.
  پیش بینی شغل شما: به یاد داشته باشید که راه های سنتی برطرف کردن مشکلات گاهی بهترین راه برای یافتن راه حل هستند. این روش ها به یک دلیل سنتی شده اند – اینکه نتیجه می دهند. روش های قدیمی را بکار ببرید تا موفق شوید.

  [/size]
  [/align]

  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 2. #2
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]
  [size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/12
  [/size]

  [/align]

  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز همه تجربه های شما احساسی هستند. یکی از چیزهایی که شاید نسبت به آن احساس شدیدی داشته باشید، اموال مشترک یا چیزی است که مدتهاست صاحب آن هستید. شاید نسبت به آن احساس تملک کنید، زیرا برایتان خاطراتی از گذشته زنده می کند.

  پیش بینی روابط شما: امروز برداشت شما از چیزی که مدتی شما را در مورد رابطه تان نگران کرده بود عوض می شود. تنها کاری که باید بکنید این است که عقب بنشینید و به حس ششم خود اعتماد کنید. اگر بتوانید بازی احساسات را ببینید، می توانید ببینید که چرا مسائل به این شکل درآمده اند و می تواند کاری کنید که همه چیز بهتر شود.

  پیش بینی شغل شما: یک تغییر بنیادین در انرژی باعث می شود که فکر کنید تلاش های شما دارد به جایی می رسد. شما فرد آینده دار، موفق و خوش شانسی هستید که راه خود را در این دنیا به طریقی خواهد یافت.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  اگر امروز با دیگران تعارض دارید، به خصوص با شرکا و دوستان نزدیک، احتمالاً آنها بیش از همیشه احساسی هستند. بنابراین در مقابل واکنش های بد نسبت به دیگران گارد بگیرید، به خصوص مقابله با خانم ها.

  پیش بینی روابط شما: امروز روابط کمی ناراحت کننده می شوند. قطعاً چیزی باید تغییر کند و شاید فوراً مشخص نشود که آن چیز چیست. دلیل آن در احساسات پیچیده ای پنهان است که شما درباره مسائل مهمی داشتید. هر دوی شما باید درباره همه چیز حرف بزنید و تعادلی بین رابطه عاشقانه و ابراز عقاید متضاد بیابید.

  پیش بینی شغل شما: ایده ها و مفاهیم خارجی ناگهان برایتان جالب تر می شوند. اگر تمایل داشتید که در کشوری خارجی کار کنید، حالا فرصت دارید که قدمی به جلو بردارید. زمان خوبی برای پیشروی به مکانی جدید است.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  شاید امروز آسایش خود را فدای کسانی کرده باشید که نیاز به خدمات شما دارند. یا شاید انرژی زیادی را صرف نظم بخشیدن به کارهایتان کرده اید. اکنون وقت کار کردن است، بعداً می توانید استراحت کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شرایط ممکن است رابطه مهمی را به خطر بیندازند. شاید اگر رویداد خاصی رخ دهد نگران شوید و استرس پیدا کنید و زخمتان تازه شود. ولی مسئله این نیست و درمی یابید که مکالمه و گفتگوی صادقانه و از ته قلب بهتر از قبل نتیجه می دهد.

  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار فردی برایتان دردسر درست می کند، این فرد ناپخته و خودخواه است. ولی می توانید کمی از او اطلاعات کسب کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند که دیدگاه خود را تغییر دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز رمانس بطور شگفت انگیزی از همیشه قویتر است، به خصوص از لحاظ احساسی و عاطفی. شاید نسبت به عزیزتان احساس تعصب کنید یا شاید نسبت به یک بچه. ولی بهتر است زیاده روی نکنید. تعادل پیشه کنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید حس کنید که در حال امتحان شدن هستید و فرد مقابل می خواهد شما را در این رابطه بیازماید. از خودتان می پرسید که تا کجا باید بروید و چه چیزهایی باید بگویید. ایمان داشته باشید و ایده ها و افکار قدیمی را با ایده های جدید جایگزین کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز باید از کسانی که در کارشان موفق هستند درس بگیرید. روز خوبی برای رفتن به کتابخانه یا کتابفروشی است. کتابی درباره فردی که او را تحسین می کنید بخرید شاید برایتان مفید واقع شود. از این شخص به عنوان الهام استفاده کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز در جستجوی همنشینی با اعضای فامیل هستید زیرا نیاز دارید که از هم صحبتی با دیگران احساس آسایش کنید. خاطرات کودکی یک فاکتور محسوب می شوند. یا شاید بیشتر نسبت به واکنش های دوران کودکی به بعضی چیزها آگاه شوید. به این بزرگ شدن می گویند.

  پیش بینی روابط شما: امروز آن تغییراتی که می خواهید در رابطه خود اعمال می کنید تا رابطه شما بهتر شود. اگر از خودتان می پرسیدید که چرا مشکل خاصی دائماً برایتان تکرار می شود، جواب خود را خواهید یافت. شاید هم اصلاً تقضیر شما یا او نباشد و فقط یک سوء تفاهم باشد.

  پیش بینی شغل شما: به شانس خوبی که چند ماه قبل داشتید فکر کنید. یادتان می آید؟ شاید فراموش کرده باشید زیرا خیلی زمان گذشته است. ولی حالا وقت استفاده از این فرصت و زنده کردن آن است. پاداش هایی در راه است.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  شاید امروز حسی قوی نسبت به صحبت کردن با دیگران یا در همنشینی با دیگران داشته باشید. شما احساس اجتماعی بودن و کنجکاوی می کنید. به همین دلیل است که مکالمات شما با دیگران احتمالاً عمیق تر و رک تر است.

  پیش بینی روابط شما: اگر شما گیج شده اید و نمی دانید که چه کنید، مطمئن باشید که او هم همینطور است. امروز می توانید این گیجی و پریشانی را از بین ببرید و درک کنید که چرا واقعاً با هم هستید. اگر چیزی مانع گفتگوی واقعی میان شما می شود، پس باید وقت بگذارید و با هم حرف بزنید.

  پیش بینی شغل شما: شما ناگهان نوری بر روی موانعی که چند ماه پیش در سر راهتان بود می بینید. ناگهان حس می کنید که در کاری پیشرفت حاصل می کنید. با اعتماد به نفس جلو بروید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین مهر
  [/size]

  امروز شما بیشتر درباره داشته ها و اموالتان و هرچه که اطرافتان است نگران هستید. گاهی باید اطراف آنچه برایمان آشناست باشیم و گاهی هم اصلاً برایمان مهم نیست. ولی امروز شما برایتان مهم می شود. بنابراین آنچه دارید را تمیز کنید یا مراقبش باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز بالاخره شجاعت می یابید و رابطه شما بالاخره شروع به ترقی می کند. هر دوی شما می دانید که استراحت نکردن و به خود فرصت ندادن هیچ چیز را درست نمی کند. آن کاری که باید انجام شود را حتماً انجام دهید.

  پیش بینی شغل شما: پاداش های کوتاه مدت شاید چیزی نباشند که اکنون در مورد آنها حرف بزنید ولی پاداش های بلندمدت قطعاً مطلوب هستند. از دور به همه چیز نگاه کنید و ببینید که چقدر آینده روشن است. باور بکنید یا نکنید، شما در حال پیشرفت هستید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  امروز شما بیش از همیشه احساساتی هستید، ولی این بدان معناست که شما بیشتر از همیشه خوش شانس هستید. دنیا به نفع شماست و انرژی های مثبت برایتان می فرستد. از آن استفاده کنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز از کاری که باید انجام دهید زیاد خوشحال و راضی نباشید. ولی تغییر برای رابطه فعلی شما ضروری است. از پیشروی و ترقی نترسید، زیرا این کار راه شما را به سمت چیز خاصی هموار می کند.

  پیش بینی شغل شما: شانس مالی شما در حال تغییر است و این تغییر خوب و مثبت است. حس می کنید که واقعاً در مورد مسائل مالی رو به جلو حرکت می کنید. خودتان را برای تغییرات بزرگتر آماده نگه دارید. زیرا هر لحظه ممکن است سر برسند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز ترجیح می دهید که تنها کار کنید یا در پشت صحنه عمل کنید زیرا احساس نیاز به تنها بودن می کنید و دوست دارید که از شلوغی اطرافتان راحت شوید. فشاری که در منزل احساس می کنید، اخیراً بسیار زیاد شده است.

  پیش بینی روابط شما: امروز طرفتان شما را بیش از همیشه تحسین می کند. اگر سعی می کنید که فرد خاصی را بشناسید، باید حالت و خصلت دمدمی مزاج خود را کنار بگذارید، به خصوص اگر می خواهید حتماً به این فرد برسید. اسرارآمیز و جذاب باشید تا آنچه می خواهید بدست آورید.

  پیش بینی شغل شما: قطاری که سوارش بودید مدتی بود که در مسیر معکوس می رفت. ولی امروز دوباره در مسیر درست حرکت می کند. این چیزی جز موفقیت در شغلتان برای شما ندارد و باید دوباره کنترل همه چیز را بدست بگیرید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز درباره امیدها و رویاهایتان برای آینده با دیگران حرف بزنید. روز خوبی برای فکر کردن به اهداف آینده است. لازم نیست آنها را حتماً بنویسید. فقط به آنها فکر کنید. در مورد آنها با دیگران حرف بزنید، تا بازخورد آنها را بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: شاید از تغییراتی که اخیراً رخ داده بود خسته شده بودید، به خصوص در زندگی عشقی خود. هر وقت که می خواهید سر صحبت را در مورد مسائل قدیم باز کنید، بیشتر و بیشتر در چشم پوشی از آنچه در رابطه شما وافر بوده است، مهارت می یابید.

  پیش بینی شغل شما: ایده ای که مدتی قبل داشتید بالاخره شناخته می شود و ارزش مثبتی می یابد. حالا نوبت شماست که برنامه ها را بررسی کنید و گودال های بالقوه را کشف کنید. این مستلزم بررسی داده ها است. چیزی را از قلم نیندازید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  چشم های خود را باز نگه دارید زیرا شما بر پول و وجه نقد تمرکز کرده اید و امروز بعضی از جزئیات زندگی خصوصی شما در جمع آشکار می شود. اگر می خواهید ریسک کنید همه جنبه ها را در نظر بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه و رمانسی که دارید، تا آنجاکه ممکن است انرژی می یابید. شاید تابحال انگیزه نداشتید و هر دوی شما نیاز به این انرژی داشتید تا مشکلات را حل کنید. چالشی که امروز با آن مواجه می شوید همه چیز را بهتر می کند و عمق واقعی احساسات شما را نشان می دهد.

  پیش بینی شغل شما: امروز فردی در محل کار شاید رئیستان در مورد مسئله ای که مستقیماً به شما مربوط می شود نظرش را تغییر می دهد. این تغییر نظر برای شما فرصت بسیار خوبی است و حقوق زیادی برایتان دارد. چشم هایتان را باز کنید.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین اسفند
  [/size]

  امروز کار متفاوتی انجام دهید زیرا می خواهید که تغییر منظره داشته باشید. جایی بروید که قبلاً نرفته بودید. مسیر دیگری به محل کار انتخاب کنید. برای ناهار کار متفاوتی انجام دهید. با افرادی از پس زمینه های مختلف و کشورهای مختلف حرف بزنید. اگر مقدور است سفر کنید.

  پیش بینی روابط شما: گاهی حتی وقتی که از او اجتناب می کنید، باید در مورد حقایقی با فرد مورد علاقه خود روبرو شوید تا تعادل را به رابطه برگردانید. امروز شانس و فرصت ایجاد تغییرات عالی را دارید. با آنکه از برداشتن قدم می ترسید، ولی ارزشش را خواهد داشت.

  پیش بینی شغل شما: مشکلی که فکر می کردید برطرف شده است دوباره ظاهر می شود. از همه بدتر اینکه این مشکل از زمانی بدتر شده است که روی زشت خود را نشان داده است. یک بار آن را حل کنید، نه اینکه هر دفعه آن را به زمان دیگری واگذار کنید

  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][size=xx-large][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ]
  [/size]
  [/align]

 3. #3
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [size=xx-large]
  [/size]
  [align=CENTER][size=xx-large]فال روزانه 1391/12/13[/size]
  [/align]

  [align=JUSTIFY][size=large][size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]


  امروز روز مبهم و عجیبی است. اگر بخواهیم صریح بگوییم هرچه روز به انتها نزدیک می شود عجیبتر هم می شود. شاید به افراد غیرعادی یا موضوعات عجیب علاقمند شوید. دوست دارید آزادی عمل برای کارهای جدید داشته باشید.


  پیش بینی روابط شما: رویا به کجا ختم می شود و واقعیت از کجا شروع می شود؟ این سوالی است که شاید شما را درگیر کند. واقعیت گاهی با انتظارات شما همپوشانی ندارد، ولی در عین حال نمی خواهید رویاهای خود را نادیده بگیرید. در مورد رابطه فعلی خود باید واقع گرایانه تر فکر کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز اطلاعات حول حقیقت می گردد. و این به نفع شماست. شما قهرمان حقیقت هستید و این برایتان امتیازات زیادی دارد. نترسید و در محل کار حقیقت را بازگو کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت

  [/size]
  امروز همه چیز پا در هواست، بنابر این سعی نکنید تصمیمات مهمی درباره ارث، بیمه، مالیات، بدهی یا اموال مشترک بگیرید. این مسائل را به روز دیگری موکول کنید. منافع خود را حفظ کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز یا باید روی عقیده خود بمانید یا غرورتان را بشکنید و عقب نشینی کنید و نظر فرد مقابل را بپذیرید. احتمالاً در این دو راهی دچار شک می شوید. پس شاید بهتر باشد کل مسئله را از دید دیگری ببینید.

  پیش بینی شغل شما: شغل شما امروز چند کار برایتان ایجاد کرده است و باید از وظایفی که روال عادی شغلتان برایتان فراهم می کند بهره ببرید. سفرهای کوتاه شهری ایده های تازی ای برایتان دارد.


  [size=xx-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  گفتگو با شرکا شاید مانند دو کشتی شود که در شب حرکت می کنند. از آنجائیکه می دانید که سوء تفاهم ها محتمل هستند، باید منتظر ناامیدی باشید. چیزی را جدی نگیرید. شوخ طبعی تان کجا رفته؟

  پیش بینی روابط شما: امروز رسیدن به یک تصمیم درست در مورد رابطه تان بسیار مشکل می شود. باید مسئله موجود را درک کنید و راهی برای حل آن بیابید. بگذارید راه حل و جواب این مشکل خودش ظاهر شود.

  پیش بینی شغل شما: امروز برای کسب اطلاعات به دیگران فشار می آورید. هرچه اصرار می کنید دیگران بیشتر مقاومت می کنند. این روش کله شقی قطعاً نتیجه نمی دهد. باید زیرکانه تر رفتار کنید تا آن اطلاعات را بدست بیاورید.

  .
  [size=xx-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  شاید امروز سعی کنید نظمی به کارهایتان بدهید و یا سلامتی خود را ارتقا دهید. اگر این موضوع بدبینانه به نظر می رسد، فقط بدین علت است که هیچ کس دوست ندارد از برنامه خود عقب بماند. آنچه می توانید را به انجام برسانید.

  پیش بینی روابط شما: امروز هر چه بیشتر تلاش می کنید تا معنایی منطقی از رفتار او دربیاورید، کمتر موفق می شوید. شاید حالا زمان آن نباشد که بخواهید همه جواب هایتان را بگیرید، ولی حداقل می توانید ساکت باشید و ببینید که احساسات عمیق و درونی شما چه می گویند.

  پیش بینی شغل شما: امروز با عملی بودن ایده هایتان دیگران را تحت تأثیر قرار می دهید. آنها را شگفت زده کنید و خصلتی از خود را نشان دهد که تابحال ندیده بودند. این در محل کار برایتان امتیازات زیادی به همراه دارد.

  .
  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  با آنکه امروز روز پر بازده یا مؤثری نیست، ولی می تواند برای آنهاییکه کارهای هنری یا پروژه های خلاقانه انجام می دهند، یا در مورد ورزش یا کودکان فعالیت می کنند، روز خوبی باشد. امروز حس ششم و تخیل شما قوی است.

  پیش بینی روابط شما: امروز جادوی خاصی در حیات عشقی شما وجود دارد. ولی اگر بخواهید برای اولین بار سر قرار بروید، نباید انتظار داشته باشید که تا آخر شب موضع تان مشخص شود. فقط خوش بگذرانید و انتظار نداشته باشید که از همان ابتدا جواب مثبت بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: امروز حافظه شما بسیار قوی می شود. اگر قرار است برای آزمون کاری آماده شوید، اکنون زمان مطالعه کتاب ها و جزوات است. حافظه شما و مغزتان بیش از همیشه به یاری تان می آید.


  [size=xx-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز در میان گفتگو با شرکا و دوستان نزدیک دقت کنید زیرا سردرگمی بسیار محتمل است. به علاوه انتظارات غیرواقع گرایانه داشتن هم آسان است و شما را ناامید می کند.

  پیش بینی روابط شما: امروز غرور خود را کنار می گذارید و نرم تر می شوید و طرفتان را آزار نمی دهید. شما امروز در مرکز توجه او قرار می گیرید، و اگر نادیده گرفته شوید دیگر نمی درخشید. شاید آشفتگی هایی موجب سوء تفاهم شوند. زیاد جدی نگیرید.

  پیش بینی شغل شما: از امروز به بعد، ارتباط میان شما و افراد در محل کار بسیار قوی تر از همیشه می شود. این روند خوب تا چند هفته ادامه می یابد. از آن به نفع خود استفاده کنید. دیگران هم روی طول موج شما هستند.

  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین مهر[/size]


  تلاش خود را بکنید تا به هنگام رانندگی، پیاده روی یا کارهای دیگر هشیار بمانید زیرا روز پر خطری است و ممکن است حادثه ای اتفاق بیفتد.

  پیش بینی روابط شما: تلاش برای درک انگیزه های فرد مورد علاقه تان امروز کمی سخت می شود. با آنکه فکر می کنید آنها را درک می کنید، ولی متوجه می شوید که او مسیر عوض کرده و ساز دیگری می نوازد. به ندای قلبتان گوش دهید.

  پیش بینی شغل شما: سعی بر کسب اطلاعات از دیگران امروز چندان هم آسان نخواهد بود. امروز زمان زیادی را برای جستجو و یافتن جواب می گذارید، ولی متأسفانه با مقاومت روبرو می شوید. صبور باشید و زیاد پافشاری نکنید تا موفق شوید.

  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین آبان[/size]


  روز خوبی برای خرید یا تصمیمات مهم نیست. امروز خیلی آسان در مورد مسائل مالی گیج می شوید یا انتظارات غیر واقع گرایانه ای می یابید. اگر چیزی زیادی خوب است که واقعی باشد، پس باید مواظب باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد کسی که به تازگی او را ملاقات کرده اید دچار سردرگمی می شوید. شاید از خودتان بپرسید که آیا می توانید به آنچه او می گوید اعتماد کنید، زیرا حرف های او خیلی خوب هستند که واقعیت داشته باشند. باید از منطق تان استفاده کنید و جوابتان را بیابید.

  پیش بینی شغل شما: ایده هایی در مورد املاک یا خانه امروز به ذهنتان می رسند. اطلاعاتی درباره این موضوعات می یابید. قطعاً شما در این حوزه ها موفق خواهید شد، چه از طریق کار چه از طریق سرمایه گذاری.

  .
  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  روز پر هیاهو و آشفته ای است. ولی تا فردا شما احساس می کنید قویتر و با دقت تر هستید. تا فردا صبر کنید و بعد تصمیمات مهم خود را بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: امروز هیچ نوری نمی تواند روابط تاریک بین شما دو نفر را روشن کند. شما فکر می کنید که می دانید رابطه شما به کجا می رود، ولی در واقع آشفته هستید. هیچ راه راحتی برای درک این مسئله وجود ندارد. فقط باید صبور باشید تا مشکلات خودشان حل شوند.

  پیش بینی شغل شما: امروز اخبار مالی دریافت می کنید که زیاد مطلوب نیستند. در بهترین حالت شما شانس معکوس کردن این اخبار و بهره بردن از آنها را دارید. و در بدترین حالت باید با همین اخبار کنار بیایید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز بطور مبهمی برایتان گیج کننده است؛ ولی نگران نباشید زیرا همه گیج هستند. شما تنها نیستید. هر دو طرف شمع را روشن کرده اید و حالا می خواهید بدانید از کدام طرف پارافین بیشتری درمی آید! فقط صبر کنید و منتظر نتایج بهتر باشید.

  پیش بینی روابط شما: اگر اخیراً نقشه ای برای جذب کردن طرفتان جهت عمیق تر کردن رابطه داشته اید امروز شرایط برایتان دیوانه کننده می شود. هیچ چیز طبق نقشه پیش نمی رود و شاید واقعاً در اشتباه باشید. مسئله را شخصی نکنید و فقط آرام باشید. در جهت رود حرکت کنید.


  پیش بینی شغل شما: ارتباط با دیگران امروز برایتان واضح و شفاف است. می توانید به راحتی منظورتان را برسانید. گزارش بنوسید، تماس های تلفنی بگیرید و ایمیل بفرستید. هر نوع ارتباطاتی امروز نتیجه بخش است.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن

  [/size]
  با آنکه شما بر روی پول و مسائل مالی تمرکز دارید، ولی امروز روز خوبی برای پول خرج کردن بجز برای غذا نیست. بعد از امروز شما قطعاً احساس اجتماعی بودن و صحبت با دیگران خواهید کرد.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز نتوانید از شرایط سر در بیاورید. احساس می کنید که با طرفتان در موقعیت موش و گربه هستید. اگر این بازی ها هدف داشته باشند اشکالی ندارد، ولی اگر هدفی نداشته باشید، فقط می رنجید.

  پیش بینی شغل شما: تفکر شما دیگران را شوکه می کند و شاید حمایت آنها را از دست بدهید. به یاد داشته باشید که همه با دیدگاه شما موافق نیستند.


  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز کار متفاوتی انجام دهید. چیز جدیدی بخوانید و فیلم متفاوتی ببینید. با افرادی از پس زمینه های متفاوت ملاقات کنید. جایی بروید که قبلاً نرفته بودید. چیزی را زیاد جدی نگیرید ولی افق های خود را گسترش دهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد فرد خاصی دچار گیجی و سردرگمی می شوید. از احساساتی که در اثر ننتیجه ای اجتناب ناپذیر برایتان ایجاد می شود ناراحتید. نمی توانید از این موضوع بگریزید. ولی درس خوبی می گیرید تا خودتان را کنترل کنید.

  پیش بینی شغل شما: مکالمات در محل کار امروز به بحث ها و مشاجرات وحشتناکی تبدیل می شوند و از کنترل خارج می شوند. انتهای دیگر ماجرا این است که دیگران سکوت می کنند و اطلاعات باارزش خود را در اختیار کسی نمی گذارند. هر دوی اینها مضر هستند.  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 4. #4
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]


  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/14[/size][/align][/align][align=CENTER][size=xx-large]
  [/size][/align]  [align=JUSTIFY][i][size=large][size=large]فال روزانه متولدین فروردین

  [/size]روزی دوست داشتنی برای گپ زدن با دیگران است، با آنکه شاید دوست داشته باشید کمی تنها بمانید. شما با علاقه فراوانی به دیگران می نگرید و احساس شور و نشاط می کنید. ولی در شادی آنها شرکت نمی کنید. این احتمال وجود دارد که امروز رازی برایتان فاش شود.

  پیش بینی روابط شما: امروز در اطرافتان متوجه کمبود زیرکی و موشکافی می شوید. شما اغلب دوست دارید طرفتان را با انواع و اقسام نشانه ها و سیگنال های ناخودآگاه به خود جذب کنید، که البته کنترل آنها دست شماست و مطمئن هستید که تأثیر فراوانی دارند. ولی اگر می خواهید تأثیری واقعی داشته باشند، باید امیدها و نیات خود را واضح تر بیان کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز جدا کردن واقعیت از فانتزی برایتان چندان راحت نیست، زیرا این دو جنبه گویی در اطلاعاتی که بدست می آورید بهم تنیده شده اند. قبل از هر اقدامی بر [size=large]روی هر فرضیه ای، سوالاتی بپرسید و مطمئن شوید که همه مسائل حقیقت دارند.[/size]

  فال روزانه متولدین اردیبهشت
  [/size]
  [size=large]

  امروز روز خوبی برای تجارت و کسب و کار است، البته اگر زیاده روی نکنید. زیرک باشید زیرا فرصت هایی به سمت شما می آیند. ولی شاید بهتر از آنچه هستند به نظر برسند. شما با گروه ها ارتباط مستقیم برقرار می کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در زندگی عشقی شما آتش و عشق فراوانی وارد می شود. همه نشانه های عشق اول در شما دو نفر ظاهر می شود، حتی اگر در رابطه ای دائمی باشید. اگر تازه با کسی ملاقات کرده اید که باعث می شود قلبتان بتپد، آماده شروع ماجرای تازه ای باشید.

  پیش بینی شغل شما: امروز شما با پل زدن به فاصله بین دو موقعیت متضاد، نقش مهمی انجام می دهید. این دو مجموعه ایده بیش از آنچه مردم فکر می کنند سازگار هستند – و شما کسی هستید که باعث می شوید مردم آنها را ببینند و درک کنند. به دیگران آموزش بدهید.


  فال روزانه متولدین خرداد


  امروز بر روی رئیس، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم تأثیر زیادی می گذارید، زیرا به نظر می رسد که می دانید چه می گویید. برایتان راحت است که خودتان را پشت حرف هایتان پنهان کنید، زیرا به آنچه می گویید ایمان دارید. بیش از توانتان قول ندهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز سرعت کارها افزایش می یابد. خوب نیست که امیدوار باشید بتوانید در رابطه عشقی فعلی خود به آرامی و کندی پیش بروید. احتمالاً شما حتی قبل از آنکه بدانید چه اتفاقی افتاده، در آسمان ها سیر می کنید.

  پیش بینی شغل شما: با انرژی امروز شما زمان دشواری را برای سازگاری خواهید گذراند. اغلب اوقات، افکارتان پراکنده است و به راحتی نمی توانید مؤثر و پربازده باشید، زیرا حواستان به همه چیز پرت می شود. سر این موضوع خودتان را زجرکش نکنید. فقط تلاشتان را بکنید.

  .
  فال روزانه متولدین تیر

  روزی عالی برای یاد گرفتن چیزهای جدید یا کشف مکان های جدید و ملاقات با چهره های جدید است، زیرا ذهن ماجراجویی دارید. مطالعه هر موضوعی برایتان جالب است. فعالیت های گروهی، به خصوص با افرادی از پس زمینه های مختلف، برایتان هیجان انگیز است.

  پیش بینی روابط شما: کنترل روابط امروز کمی برایتان سخت می شود. اگر می دانستید که کسی سعی می کند توجه شما را به خود جلب کند، پس باید آماده باشید که او در خانه شما را بزند و از شما جواب مثبت بگیرد. اگر شما هم همین حس را دارید، پس مشکلی نیست. ولی اگر می خواهید برود، باید محکم حرف بزنید.

  پیش بینی شغل شما: بگذارید افکار خلاقانه شما جریان یابند. رویاهایتان بیشتر از آنچه فکر کنید واقعیت دارند. اگر فقط بگذارید که تخیل شما تا بینهایت برود، پیشرفت های فوق العاده ای در شغلتان حاصل می کنید. حالا زمان آن است که این ایده های جالب را واقعیت ببخشید. عقب نشینی نکنید.

  .
  فال روزانه متولدین مرداد


  امروز چشم هایتان را باز نگه دارید و منتظر فرصت باشید، زیرا دیگران ممکن است نسبت به شما سخاوت نشان دهند. شما از ثروت دیگران بهره می برید، یعنی هدیه می گیرید یا از شما حمایت می کنند یا فرصتی برای استفاده از چیزی می یابید که متعلق به فرد دیگری است.

  پیش بینی روابط شما: امروز قایم باشک بازی برایتان سخت می شود. اگر در رابطه عاشقانه ای هستید، پس بهتر است که صادق باشید و در مورد آنچه شما را آزار می دهد و آنچه واقعاً می خواهید، احساسی که دارید و در مورد آینده حرف بزنید. برای یک بار هم که شده آنچه در ذهن دارید بگویید.

  پیش بینی شغل شما: امروز نور جدیدی به مسائل کهنه می افتد. این بینش جدید از منبعی نامحتمل می آید، پس نسبت به همه افراد و دیدگاه ها باز و پذیرا باشید تا این اطلاعات جدید را دریافت کنید. شاید برای مشاهده گر تازه وارد زیاد واضح نباشد، ولی باید منتظرش باشید.


  فال روزانه متولدین شهریور


  امروز روز اجتماعی و خوبی است. از گفتگو با اعضای جامعه، دوستان نزدیک و شرکا استفاده کنید. شما افراد پرحرف را به خود جذب می کنید، پس باید آماده شنیدن اطلاعات جدید و غیبت هایی باشید. شراکت جدیدی می توانید اعتبار شما را به طریق خوشایندی ارتقا دهد.

  پیش بینی روابط شما: در مورد بازی عشق، کسی جلودار شما نیست. امروز شور و عشقی را تجربه می کنید که قبلاً برایتان ملموس نبود. اگر به دنبال فرد خاصی هستید، شاید در نگاه اول عاشقش شوید. حالا می توانید نفس راحتی بکشید.

  پیش بینی شغل شما: کسی که در گذشته از ایده های شما احتراز می کرد ناگهان دوباره به دیدگاه خود فکر می کند. این پیشرفت عمده فرصت های شغلی بزرگی در اختیارتان می گذارد. در مورد ایده ها و افکارتان صادقانه حرف بزنید. این کار شما را به جلو می راند.


  فال روزانه متولدین مهر

  امروز روز خوبی در محل کار است. از تعامل با همکاران و مشتریان لذت ببرید. گروه ها و جلسات، تجربه خوبی برای شما هستند. شاید از معرفی یا توضیح چیزی ب دیگران هیجان زده شوید یا شاید فردی با شور و شوق ایده هایش را برایتان تعریف کند.

  پیش بینی روابط شما: امروز اگر می خواهید فرد مقابل را تحت تأثیر قرار دهید، باید اقدامی بکنید. بجای اینکه در فکر نقشه کشیدن باشید، باید به خودتان ایمان داشته باشید. اگر صادقانه تر حرف بزنید برایتان بهتر است و کمتر نگران نوع تأثیری که می گذارید خواهید بود.

  پیش بینی شغل شما: امروز همکاران قدیمی و تازه با هم و با هماهنگی هم کار می کنند. شما از همکاران جدید هستید و تکنیک ها و ایده های جدیدی به محل کار می آورید. متوجه می شوید که با آنکه دیگران در روش های خود مانده اند، ولی به شما گوش می دهند.


  فال روزانه متولدین آبان

  رمانس، تعطیلات، مهمانی، رویدادهای ورزشی، تئاتر، سینما و بازی با کودکان در صدر لیست کاری شما برای امروز هستند. شما اصولاً دوست دارید تفریح کنید. گمانه زنی مالی برایتان نویدبخش است، ولی باید مراقب باشید، زیرا ممکن است چیزی بهتر از آنچه هست به نظر برسد.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه رمانتیک خود کاملاً مصمم می شوید. اگر اخیراً وسوسه شده بودید که واقعاً می توانید فقط با نشستن و خوب به نظر رسیدن به هدفتان برسید، متوجه می شوید که اشتباه می کنید. فرد موردنظر نشانه ای دقیق از تعهد از سوی شما می خواهد، قبل از آنکه احساسات خود را ابراز کند.

  پیش بینی شغل شما: افکار آشوبگرانه امروز احتمالاً به ذهنتان خطور می کنند. شما ایده هایی برای ایجاد آشوب در محل کار دارید. تا حدودی هم ایده بدی نیست. فقط باید قبل از آنکه دردسر درست کنید، از دلایل خود مطمئن شوید.

  .
  فال روزانه متولدین آذر


  شما از تفریح و سرگرمی در منزل لذت می برید، زیرا گفتگوهای خانوادگی در اوج خود خواهند بود و برایتان اشتیاق، گرمی و سرزندگی می آورند. روز خوبی نیز برای گزینه های املاک است، ولی سعی کنید امروز پول زیادی خرج چیزی نکنید. مراقب باشید. دو هندوانه را با یک دست برندارید.

  پیش بینی روابط شما: امروز چالش شیرینی در مسیر حیات عشقی تان قرار می گیرد. غرایز شما درست به هدف می زنند و نمی توانید پیام هایی که دریافت می کنید را نادیده بگیرید. فقط باید ثابت کنید که چه هستید و این برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

  پیش بینی شغل شما: قبل از آنکه ایده های شما از سرتان بپرند، آنها را یادداشت کنید. بینش هایی مانند صاعقه به سرتان خطور می کند. شاید ایده بدی نباشد که یک کاغذ و قلم کنار دستتان بگذارید. اگر افکار خود را فراموش کنید دیگر برایتان چه سودی دارند.

  فال روزانه متولدین دی


  امروز حس خوبی دارید. از گپ و گفتگو با دیگران، به خصوص خواهر و برادرها، همسایه ها و همکاران لذت می برید. اشتیاق بالای شما دیگران را نیز به سوی شما جذب می کند. روز خوبی نیز برای نویسندگان، فروشندگان، معلمین، ویراستارها و بازیگران است، زیرا شما مشتاق به ارتباط برقرار کردن هستید.

  پیش بینی روابط شما: قطعاً امروز عشق به سمت شما می شتابد و هیچ نشانه از کند شدن آن نیست. آتش عشق قبلی دوباره از زیر خاکستر بلند می شود و بین شما شعله ور می گردد. شما هم متوجه می شوید که هر دوی شما عاقل تر و با تجربه تر شده اید.

  پیش بینی شغل شما: امروز مخالفتی غیرمنتظره به سمتتان می آید. نگذارید این موضوع شما را از تعادل بیندازد. به احتمال زیاد، می توانید این اطلاعات جدید را با بازدهی زیادی در روتین روزمره خود ادغام کنید. بجای نادیده گرفتن دیگران، با آنها همکاری کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز تجارت و کسب و کار برایتان مطلوب است، زیرا به راحتی می توانید به سمت خود پول جذب کنید. همچنین می توانید فرصت های پول ساز به سوی خود جذب کنید. در عین حال، قبل از هر اقدامی، از محکم بودن زمین زیر پایتان و واقع گرایانه بودن انتظاراتتان اطمینان حاصل کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصتی برایتان فراهم می شود که به کسی نشان دهید که کلاس شما بالاست. اگر امشب در مناسبت های اجتماعی شرکت نمی کنید، پس شاید بخواهید در مناسبت هایی حضور پیدا کنید که افراد حاضر در آنها علایق مشترکی با شما دارند. فردی پیدا می شود که تحت تأثیر شما قرار می گیرد.

  پیش بینی شغل شما: خلاقیت جنبه های مختلفی دارد و شما در موقعیتی عالی هستید که این جنبه ها را با هم ادغام کنید و شاهکاری جدید بیافرینید. سنت های قدیمی را با تکنیک های جدید و ابداعی ترکیب کنید. هرچه تخیلی تر، بهتر.


  فال روزانه متولدین اسفند


  با آنکه امروز نظم شخصی شما ضعیف است – و فقط می خواهید خوش بگذرانید و بازی کنید – ولی می توانید کارهای زیادی هم به انجام برسانید. با این وجود، تفریح اولیه انگیزه شماست و این تفریح چیزی است که می خواهید آن را با دیگران تقسیم کنید. برای ناهار با دوستانتان بیرون بروید یا با هم قهوه بنوشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد عشق و عاشقی، بی صبری نامشخصی از خود نشان می دهید. اهمیتی نمی دهید که فردی که برایتان اینقدر جذاب بوده است، همان احساسی را دارد که شما دارید. شما مصمم هستید که تأثیری بر روی او بگذارید که نتواند شما را نادیده بگیرد. ناامیدانه به فرصتی برای نشان دادن بهترین دارایی های خود نیاز دارید.

  پیش بینی شغل شما: فردی در محل کار که فکر می کردید طرف شماست ناگهان با مخالفین شما همدست می شود. فکر نکنید که همه چیز شسته و رفته و از پیش تعیین شده است. حداقلش این است که شما همه در یک تیم هستید.
  [/size]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]
  [/align]

 5. #5
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/15[/size]

  [/align]


  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز صبح صبور باشید، زیرا خیلی زود از کوره در می روید. هرگز ارزشش را ندارد، زیرا بعد از آنکه خشمتان را خالی کرد، احساس بدتری پیدا می کنید. از مطالعه موضوعات جدید و ملاقات با افراد از فرهنگ های دیگر لذت می برید.

  پیش بینی روابط شما: فردی هست که سعی می کند شما را وارد رابطه ای کند که آن را نمی خواهید. شما بین ناامیدی و ایمان کور گیر کرده اید و چیزی که اکنون نیاز دارید، روبرو شدن با مشکل است. شجاع باشید، زیرا بدین طریق درمان می شوید.

  پیش بینی شغل شما: فردی که در مورد مسئله موجود کوتاه نظر است، برایتان مشکلاتی ایجاد می کند. مراقب افرادی که فقط به خاطر عدم درک با شما مخالفت می کنند باشید. دلیلی وجود ندارد که شما به خاطر خطای فرد دیگری از کوره در بروید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  شما با گروه ها و دوستان ارتباط برقرار می کنید و شاید با شخص خاصی هم رقابت داشته باشید که بین شما تعارض و تنش ایجاد می شود. امروز روز خوبی برای تصمیمات مهم به خصوص در مورد اموال مشترک نیست.

  پیش بینی روابط شما: در مورد مشکلی در رابطه خود نمی توانید تصمیم بگیرید. شما گره محکمی زده اید و نمی توانید به هیچ طریقی این گره را باز کنید. و تا حالا کمتر در این مورد موفق بوده اید.

  پیش بینی شغل شما: شاید امروز در ارتباط با دیگران دچار مشکل شوید و این نمی گذارد که در محل کار بازده کامل داشته باشید. مسائل را زیاد جدی نگیرید. نسبت به بعضی از رویدادهای اطرافتان شوخ طبعی به خرج دهید تا موفق شوید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز صبح نسبت به دیگران صبور باشید. زیرا امروز برایتان روز خوبی نیست. نسبت به پیشنهادات خود به رئیس هم مراقب باشید. به چیزی تعهد ندهید و داوطلب نشوید، زیرا هر کاری بکنید پسروی می کنید.

  پیش بینی روابط شما: از طرفی ناامیدانه می خواهید اعتماد کنید و از طرف دیگر احساس می کنید که نمی توانید به کسی اعتماد کنید. در رابطه شخصی خود احساس تعارض می کنید و واکنش هایی می دهید که بر مبنای نیازهای واقعی شما نیست. شما به زمان نیاز دارید تا از پس اینها برآیید.

  پیش بینی شغل شما: با آنکه احساس می کنید جنگ را باخته اید، ولی امروز در نبرد مهمی پیروز می شوید. پشتکار داشته باشید و نگرش مثبت خود را حفظ کنید. تا وقتیکه اعتماد به نفس داشته باشید و توانایی های خود را باور کنید، پیروزی با شماست.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  با آن که روزی پر خلاقیت در محل کار است، ولی روز پر بازدهی نیست. باید منتظر کمبودها، تأخیرها و اشتباهات احمقانه باشید. توانایی شما برای تصویرسازی و رویاپردازی، راه حل هایی برایتان فراهم می کند. ایده های خود را یادداشت کنید و فردا آنها را کنترل کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز نسبت به مشکلی که در رابطه شخصی تان دارید از دید دیگری نگاه می کنید. وسوسه نشوید که بر روی جزئیاتی تمرکز کنید که به شما تصویری مبهم از کل قضیه می دهند. با این کار دیگر نمی توانید خطا و اشتباه واقعی را شناسایی کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز از دست کسی که فکر می کردید دوستتان است و حالا طور دیگری رفتار می کند ناامید می شوید. این فرد حالا تلاش می کند که با طرف مقابل شما همدست شود. نگران او نباشید. روی خودتان تمرکز کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  روزی شگفت انگیز، خلاقانه و شاد برای شماست. آن دسته از شما که در حوزه های هنر یا کودکان کار می کنند، به راحتی بال های خود را باز می کنند و ایده ها و رویکردهای نو را می پذیرند. روز خوبی برای مهمانی و استراحت است.

  پیش بینی روابط شما: نمی توانید چیزی که در فرد مقابل می بینید را درک کنید، او بی وقفه به متعجب کردن شما ادامه می دهد. از دیدگاهی منطقی می توانید هزار و یک دلیل برای بیرون کردن او از زندگی تان بیابید و به زندگی خود ادامه دهید. ولی حس درونی و عمیق شما می گوید که صبر کنید و بیشتر دقت کنید.

  پیش بینی شغل شما: ذهن شما امروز پراکنده است، ولی می توانید از این قضیه به نفع خود استفاده کنید. حقایقی که جمع کرده اید به نظر بی ربط می آیند، ولی در واقع با گردآوری آنها می توانید ایده بسیار مفیدی بسازید. وقتی توجه خود را به همه طرف جلب می کنید، موفق تر می شوید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز دوست دارید در منزل بمانید و استراحت کنید. اگر شانس انجام این کار را داشته باشید، بسیار خوشحال می شوید. بحث های خانوادگی زنده خواهد بود. از تصمیمات مهم خودداری کنید و تا فردا صبر کنید.

  پیش بینی روابط شما: شما سعی می کنید که از استدلال منطقی برای حل مسئله ای که فکر می کردی مسئله احساسی باشد، استفاده می کنید. شما در رابطه شخصی خود احساس تعارض می کنید و این باعث می شود واکنش هایی دهید که مطابق با نیازهای واقعی شما نیست. باید احساسات خود را صادقانه بیان کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز انعطاف پذیری بیشتر برایتان مهم می شود. این تنها راهی است که در محل کار برایتان نتیجه بخش است. نگرش لجوجانه دیگران را فراری می دهد و شما منابع و کمک هایی که داشتید را از دست می دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز تا حدودی روز پرحادثه ای است، پس باید به هر چیزی که می گویید و هر کاری که می کنید توجه داشته باشید. ولی روزی پر از خلاقیت است. در واقع، روزی عالی برای نویسندگان، ویراستاران، معلمین، بازیگران و تفکر خلاقانه است.

  پیش بینی روابط شما: رابطه ای که از ابتدا نویدبخش به نظر می رسید، حالا تبدیل به مجموعه از انتقاد و دلایلی برای تمام کردن آن شده است. امروز احساس سخاوتمندی و بخشندگی می کنید. فقط اشتباهات و نقص ها را نبینید، بلکه نگاهی هم به ویژگی های مثبت و خاص او بیندازید.

  پیش بینی شغل شما: امروز روز درخشش شماست. شما در موقعیتی عالی برای برداشتن قدم های بزرگ در محل کار هستید. اگر در جستجوی شغلی هستید، روز خوبی برای یافتن آن است. انرژی امروز به نفع شماست، پس هدف های بزرگی تعیین کنید تا موفق شوید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  امروز در مورد مسائل مالی دقت کنید. شکی وجود ندارد که شما بر روی وجه نقد، درآمدها و پول تمرکز کرده اید. روز خوبی برای پول خرج کردن بجز برای غذا نیست و روز خوبی برای تصمیمات مالی مهم هم نیست. تا فردا صبر کنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید شما در رابطه شخصی نزدیکی که دارید، بیشتر به جنبه های غلط مسائل فکر می کنید تا جنبه های درست. این باعث می شود که عقب نشینی کنید و سرد و دور به نظر برسید. بگذارید زمان بگذرد تا متوجه شوید که رابطه درست برای شما کدام است.

  پیش بینی شغل شما: امروز حرفتان را بزنید. مردم نمی توانید مثل شما ذهن خوانی کنند. اگر می خواهید امروز چیزی را به کسی بفهمانید امروز باید واضح حرفتان را به او بزنید. از رک حرف زدن نترسید. امروز این کار در محل کار نتیجه می دهد.
  .
  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز احساس می کنید که مثل بالون هلیومی شناور هستید. اگر برایتان مقدور است، امروز را به سلامت ذهنی اختصاص دهید. ناهاری طولانی بخورید. از گپ با همکاران، همسایه ها و خواهر و برادرها لذت ببرید. امروز نویسنده ها ابتکار زیادی دارند.

  پیش بینی روابط شما: وقتی در مورد روابط خود شک دارید، می خواهید که همه چیز را تمام کنید و دیگر حرف نزنید. در مورد مسئله فعلی، مطمئن نیستید که آیا رابطه شما عاملی مثبت در زندگی شماست یا عاملی منفی. درست است که اشتباهاتی وجود دارد، ولی باید به آن رسیدگی کنید، نه اینکه آن را کاملاً نادیده بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: بسیار جالب است که امروز می توانید از گفتگو با دیگران در هنگام ناهار یا قهوه و چای، از آنها اطلاعات مفیدی بگیرید. صحبت های جالب و داغ با همکاران برایتان بسیار ارزشمند است. با اطرافیان بجوشید و با آنها صادقانه حرف بزنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی

  [/size]
  امروز به ندای دلتان گوش دهید، زیرا احساس هشیاری و دقت زیادی می کنید. با آنکه نیاز دارید با دیگران حرف بزنید و آنها را در مورد بعضی مسائل روشن کنید، ولی موضوع را داغ نگه دارید. از تعهد به هر چیزی اجتناب کنید و تصمیمات مهم نگیرید.

  پیش بینی روابط شما: امروز نمی توانید به چیزهایی که غرایز درونی تان به شما می گویند گوش کنید. می دانید که باید چه کار کنید تا کمبودهای رابطه فعلی تان را جبران کنید. ولی هنوز به دانایی درونی خود شک دارید. با آنکه روند کاری مشخص شده ممکن است منطقی به نظر نرسد، ولی نتیجه می دهد.

  پیش بینی شغل شما: ذهن شما سریعتر از همیشه می چرخد. برای آنکه امروز در آشفتگی کارها، بهتر عمل کنید، غیبت های به درد نخور را از واقعیت های مهم جدا کنید. در غیر این صورت، ذهنتان آنقدر مغشوش می شود که نمی توانید درست فکر کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  گفتگو از ته دل با یک دوست یا همراه باید بی طرفانه و تجربه ای فرح بخش باشد. افراد بسیار صادق شده اند و هر چیزی که می گویید را می پذیرند. در عوض، شما هم می توانید گوش شنوایی مفید و داوطلب باشید.

  پیش بینی روابط شما: اگر فرد نزدیک به شما معیاری که می خواهید ندارد باید خودتان را سرزنش کنید. واقعیت تلخ است. متوجه می شوید که اگر فقط برای چند منظور خاص و نه لذت بردن از همنشینی با او، با او بوده اید، خوشبخت نمی شوید.

  پیش بینی شغل شما: امروز یکی از دوستان عادی شما تبدیل به متحد مهمی می شود. راه های ارتباطی را بین خودتان باز نگه دارید تا از دیدگاه های یکدیگر بهره ببرید. این اتحاد در انتهای مسیر بسیار حیاتی و مهم می شود.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز در هر کاری که می کنید مراقب باشید زیرا اگر خطایی یا گافی از شما سر بزند، همه چیز لو می رود و همه در جریان قرار می گیرند. در ارتباط با رئیس و افراد ذی نفوذ، خشک اندیش نباشید. روی چیزی پافشاری نکنید. فردا روز تصمیمات مهم است.

  پیش بینی روابط شما: بجای رسیدن به یک ایده آل باید عمیق تر بنگرید و با فردی که روبروی شماست ارتباط برقرار کنید. شما دوست دارید که به خاطر پیش داوری ها و برداشت های اولیه ای که از او داشتید، درگیر این رابطه شوید. این پیش داوری ها را کنار بگذارید تا احساس واقعی تان مشخص شود.

  پیش بینی شغل شما: امروز فردی به شما نیمی از واقعیت را می گوید و کار کردن با بازده برایتان سخت می شود. باید با افراد مختلفی مشورت کنید تا دید درستی در مورد این موقعیت بدست آورید. این زمانی که برای تحقیق می گذارید ارزشش را دارد
  [/size]
  [/align]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 6. #6
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/16[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size][/size][size=large]

  امروز توانایی شما برای پژوهش های موفق عالی است. اگر سعی می کنید پاسخ ها یا راه حل هایی برای مشکلات قدیمی بیابید، آنچه لازم است را دارید. منابع فراوان شما بر مسیر زندگی تان به نحو عمده ای تأثیر می گذارد. حتی ممکن است از سوی دیگران حمایت بگیرد.

  پیش بینی روابط شما: اگر به نظر می رسد که شریک زندگی شما می خواهد امروز به شما اولتیماتوم بدهد، پس بهترین کاری که می توانید بکنید این است که انگار چیزی نشنیده اید. امروز احساسات پنهان زیادی رو می شود و به میزان زیادی درشت نمایی می شود. بهتر است از دردسر دور باشید.
  پیش بینی شغل شما: هر صحبت مهمی با هر کسی امروز شاید زیاد واضح نباشد. هر چیزی که می گویید گویا سوءتعبیر می شود. بدون کتبی کردن چیزی، هیچ توافق رسمی انجام ندهید. در غیر این صورت، بعداً دچار دردسر می شوید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  امروز تماس های گروهی مهم می شوند زیرا فقط می توانید با تعامل با دیگران چه در کلاس، چه در جلسه ای معمولی چه در یک کنفرانس بزرگ، بهره مند شوید. حتی می توانید یک واحد کاری یا شراکتی با فردی مسن تر یا باتجربه تر تشکیل دهید. ورودی از سوی فرهنگی دیگر هم می تواند مهم شود.

  پیش بینی روابط شما: امروز می توانید بر احساسات خود درباره کسی که بیشتر از تعهدش برایتان کار انجام داده تأثیر بگذارید. شاید احساساتتان شدت یابد و این بر خلاف نیت های آگاهانه شما باشد. شما می خواهید پیش بروید، ولی بخشی از شما می خواهد جایی که هست بماند. امروز نگران تصمیم ها نباشید. فقط از همنشینی هم لذت ببرید.
  پیش بینی شغل شما: شاید این احساس را داشته باشید که کسی هست که بر ضد شماست. اولین واکنش شما این است که نسبت به او شدیداً انتقاد کنید. به یاد داشته باشید که این همه چیز را بدتر می کند. دیگران هم این انتقاد را تأیید نمی کنند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  شما امروز تأثیر فراوانی بر والدین، رئیس، و افراد بسیار مهم می گذارید. امروز دیگران تحت تأثیر توانایی عملی شما برای برنامه ریزی قرار می گیرند. در واقع شما ممکن است به خاطر رابطه رمانتیک با فردی مسن تر، دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

  پیش بینی روابط شما: شاید فکر خوبی باشد که بگذارید مسائل رابطه شما تا مدتی همانطور که هست باشد. احساسات زیادی دور و بر شماست و شاید وسوسه شوید که آنها را به شدت ابراز کنید، چه مثبت باشند و چه منفی. تا فردا شاید نظرتان در مورد همه چیز عوض شود، پس خوش بگذرانید و ساکت بمانید.
  پیش بینی شغل شما: قبل از آنکه اقدامی بنمایید انگیزه هایتان را توضیح دهید. اگر عجولانه و بدون هشدار قبلی اقدام کنید، دیگران در محل کار اقدامات شما را بد تعبیر می کنند و در محل کار آشفتگی ایجاد می شود.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز روز بسیاری خوبی برای مطالعه یا یاد گرفتن چیز جدیدی است. شاید هم بخواهید سفر کنید، زیرا درک شما از زیبایی، افزایش می یابد. فرصت های خود را در چاپ، رسانه و تحصیلات تکمیلی امتحان کنید. رمانس هم امروز نتیجه می دهد.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه مهمی با تعارض منافع روبرو می شوید. شاید مشکل در معمای بین زنده نگه داشتن رمانس و حل کردن مسائلی باشد که رابطه شما را خراب می کند. بگذارید مسائل روشن شوند و می بینید که همه چیز خیلی زود خودشان حل می شوند.
  پیش بینی شغل شما: روزی عالی برای پیشروی در پروژه ای است که مدتهاست در ذهنتان است. منتظر چه هستید؟ شروع کنید. انرژی لازم برای برداشتن قدم های اول را دارید.

  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین مرداد[/size]


  روزی شگفت انگیز برای پرداختن به موضوعاتی در مورد برنامه ریزی مالی، بودجه بندی، وصیت نامه، میراث، مالیات، بدهی، و اموال مشترک است. شما صبر، دقت و تحمل لازم برای شروع کار را دارید. به علاوه، فردی مسن تر یا پولداتر شاید به کمکتان بیاید یا چیزی به شما بدهد.

  پیش بینی روابط شما: یک لحظه شما در رویای همه چیزهایی هستید که با فرد مورد علاقه خود می توانستید انجام دهید، و لحظه بعد غرق ناامیدی می شوید. باید نقطه تعادل بین این دو انتها را بیابید. وقتی بفهمید که شکنجه کردن خود بدین نحو چقدر بیهوده است، سازنده تر خواهید شد. با خودتان مهربان باشید.
  پیش بینی شغل شما: جو محل کار امروز کیفیت متفاوتی با دیروز دارد. افراد جدی تر و عاطفی تر هستند. این را در تعامل با دیگران در نظر بگیرید. آرام باشید در غیر این صورت دل کسی را خواهید شکست.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  روابط با فردی که با شما اختلاف سنی دارد، امروز به کارتان می آید. شراکتی که ممکن است شکل گیرد رمانتیک یا کاری است یا شاید فقط رابطه ای عملی باشد. هرچه باشد، فردی مسن تر یا جاافتاده تر به نحوی عملی به شما سود می رساند.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه بالقوه ای واکنش افراطی نشان می دهید. واقعاً نیازی به این کار نیست، زیرا فقط منجر به درام احساسی بزرگی می شود و شما کلی مشکل دارید که باید حل کنید. اگر بتوانید خودتان را کنترل کنید، از خیلی چیزها جلوگیری کرده اید.
  پیش بینی شغل شما: امروز بجای انتظار برای تصمیم گیری عقلانی، باید روی حس ششم خود تکیه کنید. شاید دیروز ذهنتان پر از ایده های متضاد بود، ولی امروز جواب شما کاملاً مشخص است. با حس درونی خود تصمیم بگیرید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز می تواند روز بسیار پر بازدهی در کار شما باشد. به توصیه افرادی که با تجربه تر هستند گوش دهید. نه تنها شروعی عالی خواهید داشت، بلکه می توانید دوستان جدیدی بیابید و به احتمال زیاد، کسی را ملاقات می کنید که این ملاقات تبدیل به رابطه عاشقانه می شود.

  پیش بینی روابط شما: یافتن تعادل درست بین نشان دادن احساساتتان به یک شخص و در نظر گرفتن موقعیت و نیازهای عملی امروز کار سختی می شود. اگر در هر کدام از اینها زیاده روی کنید، دردسر درست می شود. اگر یک بار هم که شده با حس درونی خود پیش بروید، راهنمایی های لازم برای بهتر شدن را می یابید.
  پیش بینی شغل شما: اگر برایتان مقدور است، امروز از خانه کار کنید. اگر ممکن نبود، یک گیاه یا چند عکس روی میز کارتان بگذارید. امنیت محیط شخصی تان در انجام کارها کمکتان می کند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  افرادی که در دنیای سرگرمی، هنر و ورزش کار می کنند، امروز کارهای زیادی را به انجام می رسانند زیرا آنها افرادی اهل عمل و آماده مذاکره هستند. ولی مهمتر اینکه، افراد و موقعیت های اطراف شما گرم و پذیرا هستند.

  پیش بینی روابط شما: امروز بیشتر از همیشه مجذوب کسی می شوید که تابحال دوست خوبی برایتان بوده است. چه در رابطه ای دائمی باشید چه نباشید، این موجب مشکلی برای شما و او می شود. بهتر است اقدامی نکنید که خجالت آمیز باشید. زیرا فردا حس دیگری خواهید داشت.
  پیش بینی شغل شما: نگرش مثبتی که حس می کنید را گسترش دهید. به مردم نشان دهید که نسبت به کارتان اعتماد به نفس دارید و می دانید چطور کارتان را انجام دهید. این کار نکات خوبی برای کارفرمایان شما دارد. نیازی به پنهان کردن نیرویی که دارید نیست.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  معاملات ملکی و صحبت های مربوط به تعمیرات منزل امروز عملی و موفق می شود. می توانید کاری کنید که محل زندگی شما را کاملاً دگرگون کند یا روابط شما با عضوی از خانواده را بهتر کند. هرکاری کنید برای بهتر شدن است.

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید دردسری غیرضروری برایتان پیش آید. شاید احساسات خاصی را ابراز کنید که تا حدودی افراطی باشند و تأثیر بدی بگذارند. بهتر است که این کار را نکنید و راه دیگری برای ابراز احساسات خود بیابید. راهی که موجب به خطر افتادن آنچه بدست آورده اید نشود.
  پیش بینی شغل شما: یادتان باشد که رهبران با حساس بودن نسبت به افرادی که تحت رهبری شان هستند، در قدرت می مانند. هدف شما به عنوان یک رهبر این است که خدمت کنید و برای نفع شخصی خودتان کاری نکنید. مهربان بودن و حساس بودن نسبت به دیگران کلید موفقیت است.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز جدی فکر کردن درباره امور مهم آسان است. نیروی تمرکز و دقت شما عالی است و هیچکدام از جزئیات را جا نمی اندازید. از مرتب کردن محیط اطرافتان لذت می برید. امروز روز خوبی برای این نوع کارهاست.

  پیش بینی روابط شما: امروز روابط کمی سنگین می شوند. امروز آزادی کامل برای ابراز احساساتی که در درونتان جاری است را دارید. می توانید از شور و اشتیاق فراوان خود برای انجام کاری سازنده استفاده کنید یا کاری نکنید. راه حل عاقلانه تر را انتخاب کنید.
  پیش بینی شغل شما: در طول روز برای تمیز کردن و مرتب کردن محیط اطرافتان در محل کار وقت بگذارید. غرایز خانه داری شما شدت یافته اند و زمان خوبی برای مایه گذاشتن برای این انرژی است.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  روز بسیار خوبی برای تجارت و کسب و کار است. می دانید که چه می خواهید و درباره دنبال کردن آن حساس هستید. افرادی که مسن تر یا پولدارتر هستند می توانند به کمکتان بیایند زیرا شما را قابل اطمینان، لایق و ماهر می دانند.

  پیش بینی روابط شما: تصمیم گیری درباره اینکه آیا باید کسی را بهتر بشناسیم یا زیاد مزاحمش نشویم، همیشه سخت بوده است. امروز این مسئله برایتان رفع می شود. به نظر می رسد که شما در واقع انتخابی ندارید و باید با جریان رود پیش بروید. تا جایی که می توانید خوش بگذرانید.

  پیش بینی شغل شما: امروز به مکالمه ای که با یک فرد دارید عمیق تر بنگرید. معناهای پنهانی در کلمات او وجود دارند که باید آنها را درک کنید. به مسائل سطحی نگاه نکنید. اگر سطحی نگاه کنید، قطعه مهمی از پازل را گم می کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  روزی عالی برای بحث در مورد مشکلات عملی در روابط است. این می تواند به نحوه تقسیم هزینه ها یا تقسیم کار ربط داشته باشد. هیچیک از طرفین تقاضاهای غیرمنطقی از دیگری نمی کند. هر دو طرف می خواهند چیزی را به انجام برسانند. رابطه ای جدید که حالا شروع شده است، با افرادی مسن تر از شماست که محافظه کار و قابل اتکا است.

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید نتوانید در مقابل پیشنهادی که به شما می شود مقاومت کنید. شاید هزار و یک دلیل برای گریز از آن داشته باشید. قلب شما می داند که فردی که قرار است وارد زندگی تان شود، آفتاب و سعادت فراوانی با خودش می آورد.
  پیش بینی شغل شما: غرایز شما امروز به هدف می زنند، پس نترسید و آنچه می دانید درست است را به زبان بیاورید. در مورد کار، در مسیر درست هستید. با اعتماد به نفس فراوان جلو بروید. اگر به دنبال شغلی هستید، زمان خوبی برای مصاحبه است.


  [/size]
  [/align]  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 7. #7
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/17[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  اخیراً شما در تحقیق در مورد هر چیزی بسیار موفق هستید. هرگز مشکلی را حل نشده نمی گذارید. شما سرسخت و یکدنده هستید. بدین ترتیب شما رازهای آبداری در مورد یک فرد کشف می کنید!

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد زندگی عشقی خود، چیزی شبیه شوک الکتریکی دریافت می کنید. اخیراً در مورد نوع احساس خود دچار سوء تفاهم شده اید یا اینکه احساسی بهم ندارید. صحبت امروز نه تنها روشنگرانه است، بلکه بسیار درمان بخش است. هر دوی شما بعد از صحبت از ته قلب، احساس بهتری پیدا می کنید.
  پیش بینی شغل شما: امروز بجای گیر کردن در فراز و نشیب های روزانه، به رویه های بزرگتری بپردازید. غیبت های محل کار و افکار خاله زنکی شما را از کار می اندازند. نسبت به این روندها آسیب پذیر نباشید. توجه خود را به سمت چیز بهتری معطوف کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  امروز تعامل های شما با دیگران جالب می شود زیرا شما به دنبال جواب یا شاید حقیقت هستید. شاید نسبت به کسی مشکوک شوید. ولی در صحبت های گروهی، در خط فکری خود محصور می شوید یا نسبت به یک ایده وسواس به خرج می دهید. ذهنتان را باز نگه دارید.

  پیش بینی روابط شما: اشتباهی که امروز مرتکب شدید این است که زیاد به عشق و نه به دوست داشتن فکر کردید. اگر به احساسات فعلی خود اتکا کنید، شما را به سوی مفاهیم عجیب و غریبی سوق می دهند که در واقع مبنای حقیقی ندارند. شریک شما انسان و واقعی است و لیاقت بهتر از اینها را دارد.
  پیش بینی شغل شما: در موقعیت بدی گیر کرده اید که باید از خودتان اعتماد به نفس نشان دهید، ولی بخشی از شما احساس ضعف و آسیب پذیری می کند. تسلیم عواطف ناامن خود نشوید. قدرت و نیروی عظیم خود را دریابید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز نسبت به کاری که رئیس یا افراد بانفوذ در محل کار یا در زندگی شخصی خود انجام می دهند کنجکاو می شوید. حس فضولی شما گل کرده است و می خواهید تا آنجا که ممکن است درباره رئیس تان اطلاعات کسب کنید.

  پیش بینی روابط شما: هر دوی شما امروز در مسیرهای عجیب و غریب و متفاوتی فعالیت می کنید که ممکن است انحراف جالبی به خود بگیرند. از فعالیت های خود لذت ببرید و این فعالیت های جداگانه به رابطه شما آسیب نخواهد رساند.
  پیش بینی شغل شما: در آغاز روز احساس دودلی و ناامنی می کنید. در ادامه روز، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و از درون احساس انرژی و قدرت فراوانی می کنید. تصمیمات مهم خود را به بعد از ظهر یا شب موکول کنید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین تیر[/size]


  امروز در مطالعه هر چیزی موفق خواهید بود؛ و در گسترش برنامه خود به مسائل مربوط به چاپ، رسانه، پزشکی و حقوق موفق می شوید. دیگران به شما گوش می دهند، زیرا شاید به آرامی راه می روید، ولی بار سنگینی به دوش دارید.

  پیش بینی روابط شما: شما از معما و انواع و اقسام بازی های فکری لذت می برید، به همین دلیل است که امروز می تواند برایتان مسحورکننده باشد. برای آنکه توجه بی قید و شرط فرد خاصی را بدست آورید، در جریان ستیز میان احساسات خود گیر می کنید.
  پیش بینی شغل شما: حالا زمان خوبی برای جستجوی کار است و به شما فرصت استفاده از توانایی های خلاقانه تان را می دهد. شما به راحتی می توانید کاری کنید که در شغل جدید توانایی ها و خصلت های تخیلی تان نمایان شود. نگذارید این استعدادها هدر بروند.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز شاید راه های جدید و استادانه ای برای استفاده از منابع دیگران بیابید. یا شاید راه های جدیدی برای تقسیم مسئولیت یا روش های بهتر تقسیم کارها بیابید. آستین هایتان را بالا بزنید و با کاغذبازی مشغول شوید.

  پیش بینی روابط شما: امروز افکار عجیبی درباره رابطه فعلی خود پیدا می کنید. این می تواند منجر به دیدن چیزها از دیدگاهی منحصر بفرد شود و موجب شود که موانع ذهنی خاصی را بشکنید که بین شما و شریک زندگی تان سر برآورده بودند. ولی برای آنکه موقعیت کنونی را به درستی حل کنید باید با هم حرف بزنید. به خودتان ایمان داشته باشید.
  پیش بینی شغل شما: وسوسه می شوید که جلوتر از چیزی که ته دلتان می دانید زیرکانه ترین کار نیست، حرکت کنید. دو بخش از شخصیت شما با هم در تعارض هستند و نمی گذارند اقدام کنید. فعلاً عقب نشینی کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  صحبت با دیگران و دوستان نزدیک امروز بسیار پرشور خواهد بود. مراقب باشید. نسبت به وسوسه دگرگون کردن یا بهبود فرد مقاومت کنید. قاعدتاً اگر کسی این کار را با شما بکند، شما تحت تأثیر قرار نمی گیرید.

  پیش بینی روابط شما: در روند سعی برای جذب فرد خاصی، شاید متوجه شوید که خودتان را درگیر مکالمات عجیب و غریبی نموده اید. شاید چیزهایی کشف کنید که قبلاً نمی دانستید و رازهایی در مورد فردی کشف کنید که رویکرد او نسبت به زندگی برایتان منحصر بفرد و جدید است. زمان آن رسیده که گذشته را پشت سر بگذارید و به آینده بیندیشید.
  پیش بینی شغل شما: امروز احساسات بیشتری را در کارتان بگذارید. به مردم نشان دهید که درباره کاری که انجام می دهید، اشتیاق دارید. اگر نسبت به کاری که می کنید احساس نیرومندی ندارید، پس چیز جدیدی بیابید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز در محل کار بازده شما بسیار بالاست زیرا در سبک ارتباطی خود با دیگران بسیار قوی هستید. به علاوه، می خواهید چیزی را اصلاح کنید تا بهبود یابد. به خصوص می خواهید از چیزی که دیگر مفید نیست خلاص شوید.

  پیش بینی روابط شما: زیاد فکر کردن منجر به اتصالی می شود، به خصوص اگر موضوع افکار شما کسی باشد که معنای زیادی برایتان دارد. عشق موضوعی قلبی است نه مغزی. این حرف را بارها شنیده اید، ولی امروز روند فکری تان شما را به قلمروی هدایت می کند که به مسائل واقعی دسترسی ندارد.
  پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیت دشواری قرار دارید. برای آنکه در کارتان پیشروی داشته باشید، به نظر می رسد که بایستی پا روی پای فرد دیگری بگذارید. نسبت به این فرد حساس باشید، وگرنه اعمال شما نتیجه بد و معکوسی می دهند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  تلاش های شما در دنیای هنر و سرگرمی، صنعت مهمان نوازی یا هر چیزی مربوط به ورزش و کودک، امروز بسیار مؤثر خواهد بود. ممکن است موضع خاصی بگیرید و آن را بهبود دهید. شاید هم اصلاحات خاصی انجام دهید. یا کاربردهای جدیدی برای اشیا بیابید.

  پیش بینی روابط شما: امروز حیات اجتماعی شما به مسیر غریبی می رود. اگر به دنبال عشق هستید، مشکلتان این نیست عشق واقعی چیست، و مزایا و معایب آن چیست و آیا ارزش دارد که وارد رابطه ای دائمی شوید یا خیر. شما خیلی احساساتی تر از این حرف ها هستید.
  پیش بینی شغل شما: یک فرصت مالی خوب در دسترس شماست. اگر درست اقدام کنید، نوعی پول و پاداش به سمت شما می آید. حواستان به سرمایه گذاری کوتاه مدت یا پاداش کاری باشد.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  صحبت های خانوادگی امروز شدت و حدت می یابند. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و روی عقاید خود پافشاری نکنید. در کارهای تعمیری کمک کنید تا خانه و خانواده شما فضای بهتر و گرمتری به خود بگیرد.

  پیش بینی روابط شما: شما خودتان می دانید که عشق و دوست داشتن یکی نیستند. عاشق تر از آن هستید که بخواهید بنشینید فکر کنید که ماهیت واقعی احساسات شما چیست تا بتوانید آنها را با شدت کامل تجربه کنید. اگر شریک باهوشی دارید، شاید لازم شود یکی دو درس به او بدهید.
  پیش بینی شغل شما: شما اغلب اوقات در محل کار اعتماد به نفس بالایی دارید. ولی امروز گویی دچار دردسر می شوید. صدایی در سرتان می گوید که مراقب و هشیار باشید و همه دیدگاه ها را در نظر بگیرید. به این پند گوش فرادهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز شما بسیار متقاعدکننده هستید. و این باعث می شود که روز خوبی برای فروش، بازاریابی، نویسندگی، بازیگری یا تدریس باشد. از پازل ها و رازهای گیج می شوید زیرا می خواهید عمق مسائل را درک کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز مسئله ای که در جریان است را به وضوح می بینید و درک می کنید. متوجه می شوید که احساسات نیرومندی نسبت به یک فرد دارید که این فرد در دایره اجتماعی یا سبک زندگی شما نمی گنجد. صدها راه را امتحان می کنید تا او را تغییر دهید. سعی کنید او را همانطور که هست دوست داشته باشید.
  پیش بینی شغل شما: رفتار رئیس مآبانه فردی در محل کار، شما را آزار می دهد. با این فرد روبرو شوید و برایش توضیح دهید که رفتارش شما را ناراحت می کند. در این مورد بدجنسی یا بی ادبی نکنید. فقط حس خود را بگویید و احترامی که لایقش است را به او نشان دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  شاید راه های جدیدی برای پول درآوردن پیدا کنید. یا کاربردهای جدیدی برای چیزی که دارید پیدا کنید. فقط باید خوش فکر و اهل خیال پردازی باشید.

  پیش بینی روابط شما: گاهی ذهنمان اصرار می کند به همان مسیری برود و همان افکاری را درباره مردم داشته باشد که قبلاً داشت و به آنها فرصت نمی دهد که ثابت کنند تغییر کرده اند. شما ناگهان متوجه می شوید که مشکلی که با شریک زندگی تان داشتید از ذهن خودتان نشأت می گیرد.
  پیش بینی شغل شما: امروز اطرافتان انرژی عصبی فراوانی هست. شما از همه طرف احساس فشار می کنید و نمی توانید اقدامی بکنید. چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید، در جنگ دشواری گیر می کنید. با دیگران صبور باشید و سعی کنید واکنش بدی نشان ندهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  شاید نسبت به ایده خاصی وسواس پیدا کنید زیرا مشتاقید که به عمق مسائل پی ببرید. یک چیز قطعی است: قوه ذهنی و انرژی روانی شما باعث می شود که امروز خوب ارتباط برقرار کنید. یادتان باشد که خوب گوش کنید و در یک دیدگاه گیر نکنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما بر مبنای ایده های عجیبی که در ذهنتان جریان دارد اقدام می کنید. شما با ایده های عجیب، متفاوت و منحصر بفرد، غریبه نیستید. ولی اولویت های شما شامل تأثیرگذاری بر فردی خاص، به نحوی می شود که هرگز فراموش شدنی نیست.
  پیش بینی شغل شما: امروز خصوصاً خانم ها برای شما منابع مهمی می شوند. به آنچه آنها می گویند گوش دهید و پند و اندرزشان را بپذیرید. خانم های دور و برتان بینش هایی درباره موقعیت شخصی شما دارند که خودتان آنها را نمی بینید. به دقت گوش کنید.

  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][size=xx-large][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ]
  [/size]
  [/align]

 8. #8
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/18[/size]
  [/align]

  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  شما به بهترین نحو از منابع دیگران به نفع خودتان استفاده می کنید. شاید این منابع لزوماً متعلق به دیگران نباشند، و مشترکاً متعلق به شما و فرد دیگری باشند. سازش چاره کار است.

  پیش بینی روابط شما: امروز در روابط فراز و نشیب و بده و بستان وجود دارد. امروز شانس آن را دارید که به شریک زندگی تان چیزی بدهید که به او نشان دهد که قدر کارهایی که در گذشته برایتان انجام داده است را می دانید. برایش هدیه ای بخرید.
  پیش بینی شغل شما: یک دوست یا شریک کاری به شما اعتماد به نفسی می دهد که به شما الهام می دهد تا پروژه بزرگ خود را پیش ببرید. این الهام را نشانه بزرگی از دنیا بدانید که نباید در موردش تأخیر کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  اخیراً انگیزه یافته اید تا شراکت ها را بهبود ببخشید. می دانید که این اجتناب ناپذیر است و اگر بهبود ایجاد نکنید، شراکت های شما از هم می پاشند. هر کاری در توانتان هست انجام دهید تا تغییری مثبت ایجاد کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز دوست دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید، چه روابط شما عالی باشند چه نباشند. ولی گرایش کلی شما این است که روابط نزدیک و شخصی خود را بهبود ببخشید و از این فرصت لذت ببرید.
  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کارتان صداهای منفی بافی هستند که نمی گذارند در کارتان بازده داشته باشید. در این زمان قدم بعدی برایتان مشخص نیست. کلید کارتان این است که واکنش افراطی نشان دهید و در عین حال اطلاعات جمع کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  نسبت به سلامتی خود جدی باشید و ببینید که چطور می توانید آن را ارتقا دهید. مهم نیست چند سالتان است، عادات غذایی شما کدامند و چقدر ورزش می کنید. بر روی بهبود تمرکز کنید.

  پیش بینی روابط شما: اگر امشب فرد مورد علاقه خود را شام بیرون ببرید، باید سعی کنید زیاده روی نکنید. گرایش شما این است که پایتان را از مرز دورتر بگذارید. این باعث می شود پیچیدگی هایی ایجاد شود. البته جنبه مثبت قضیه این است که از تنش موقعیت کاسته می شود.
  پیش بینی شغل شما: غرایز شما به شما می گویند که رویاسازی کنید و رویاهای بزرگ بسازید. ولی هنوز چیزی شما را بازمی دارد. شاید دلیلش این باشد که شما کارهای زیادی برای کمک به دیگران انجام می دهید و رشد شخصی و مالی خودتان را نادیده می گیرید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  تغییرات قوی در مورد کودکان و رمانس در حال انجام است. با آنکه این تغییرات ممکن است شامل مسئولیت های بزرگی باشند، ولی در نهایت، تغییرات خوبی هستند. به علاوه این تغییرات بادوام هستند.

  پیش بینی روابط شما: امروز دوست دارید به فرد خاصی نزدیک تر شوید. دیگر به زمان سپری کردن با او راضی نمی شود و می خواهید همه چیز جدی شود. باید برای آینده فکری بکنید و اقدامی بکنید که به نفع هر دوی شما باشد.

  پیش بینی شغل شما: امروز روز خوبی برای پیروی از رهبر گروهتان است. اگر سعی می کنید راهتان را از همه جدا کنید یا با طرز فکر خاص خودتان پیش بروید، حمایت زیادی دریافت نخواهید کرد. به حرف مافوق های خود گوش کنید.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین مرداد[/size]


  شما تلاش فراوانی کرده اید تا در منزلتان بازسازی و تعمیرات انجام دهید. این برای آرامش ذهن شما خوب است، زیرا می خواهید جایی داشته باشید که بتوانید به آن اتکا کنید. و حق با شماست. هر کاری برایتان مقدور است انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز تحت تأثیر ژست های رمانتیک فردی شوید که شما را بسیار زیبا می داند. شما روز بسیار خوبی، پر از شادی و شیرینی در پیش دارید. تنها چیزی که باید مراقبش باشید این است که در نیاز به آرامش و امنیت افراط نکنید تا وابسته به نظر نرسید.

  پیش بینی شغل شما: امروز برایتان پر از تهور و اعتماد به نفس است، تهوری که در روزهای گذشته آن را حس نمی کردید. بالاخره حس همیشگی تان را پیدا کردید. شما جنگجوی شجاعی هستید. از این به نفع خود بهره ببرید و اشتباهات اخیرتان را جبران کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  روابط با خواهر و برادرها، اقوام و تماس های روزانه مهم هستند، زیرا بر روی زندگی روزانه شما تأثیر دارند. بعضی از شما به تغییر بزرگی فکر می کنید، ولی همه شما به دنبال راه های بهتری برای برقراری ارتباط با دنیای همیشگی هستید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما باید به شریک زندگی خود گوش کنید و یک بار هم که شده ببینید چه می گوید. نه اینکه به او دیکته کنید که چه کند و چه نکند. باید حس تعادل را به رابطه خود بازگردانید.
  پیش بینی شغل شما: تفکر شما واضح و روی هدف است. ولی مراقب باشید. کسی هست که می خواهد از شما سوء استفاده کند. کسی در محل کار می داند که ایده های شما خوب هستند و احتمالاً می خواهد آنها را بدزدد و به نام خودش بزند. حواستان باشد.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  شما امروز منابع درآمدی جدید و راه هایی برای پول درآوردن پیدا می کنید. شغل جدیدی پیدا می کنید یا شغل دومی می یابید. خوب فکر کنید. می توانید موفق شوید زیرا انواع فرصت ها در 18 ماه آینده در اختیارتان قرار می گیرد.

  پیش بینی روابط شما: اگر شما و شریک زندگی تان می خواهید به نتیجه خاصی در زندگی برسید یا رویایی را تحقق بخشید، باید بطور تیمی کار کنید. باید تفاوت ها را کنار بگذارید و به هم بگویید که چقدر به یکدیگر اهمیت می دهید. با هم موفق می شوید.
  پیش بینی شغل شما: امروز نقش رهبر و پیشرو را بپذیرید. در موقعیتی عالی برای انجام این کار هستید. روابط بسیار خوبی با افراد دور و برتان در محل کار دارید و دل آنها را بدست آورده اید. حالا زمان آن است که از آن به نفع خود استفاده کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  زمان خوبی برای فکر کردن درباره کارهایی است که می توانید انجام دهید تا سلامتی، بدن و تصورتان از دنیا را بهتر کنید. در واقع می توانید روابطتان با همه را بهتر کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصتی عالی برای از بین بردن تفاوت هایی که بین شما و فرد مورد علاقه تان وجود دارد بدست می آورید. اکنون زمان قدردانی از همه چیزهایی است که شما را پیش هم نگه داشته است و رابطه شما را شیرین و عالی کرده است. برای شام بیرون بروید و کار خاصی انجام دهید.
  پیش بینی شغل شما: تفکر عملی و کاربردی شما بهتر از تفکر کسی است که فقط حرف می زند و عمل نمی کند. حواستان به فردی که خودخواهانه عمل می کند باشد. این فرد طرف شما نیست، حتی اگر بخواهد شما اینطور فکر کنید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین آذر[/size]


  وقتی وارد فازی از زندگی می شوید که بعضی چیزها را بی خیال می شوید، به این فکر کنید که چه می توانید بکنید تا ضرر کمتری ببینید. بی خیال شدن بار شما را سبک تر می کند.

  پیش بینی روابط شما: امروز باید نکاتی را به طرف مقابلتان اعتراف کنید. نباید نقشی که او در موفقیت های اخیر شما داشته است را انکار کنید. اگر قدر او را بدانید، حمایت و محبت بیشتری از سوی او دریافت می کنید.
  پیش بینی شغل شما: امروز چالش شما این است که کسی را به ایده جدید و مبسوطی متقاعد کنید. بزرگترین مسئله مورد اختلاف از این نشأت می گیرد که فردی که شما با او مشکل دارید، نسبت به انحراف از هنجارها حساس است. از جذابیت و اعتماد به نفستان برای غلبه استفاده کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  روابط با دوستان مسن تر برای امروز شما یک تغییر عمده است. در نهایت، این تغییرات بر اهداف بلندمدت شما و نحوه رسیدن به آنها تأثیر می گذارد. نترسید. در نهایت این تغییرات برای بهتر شدن هستند. نتیجه هرچه باشد شما برد می کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در تعامل ها و روابط با کسی که برایتان بسیار عزیز است، کند و دیرفهم نباشید. اگر به آنچه می گوید گوش کنید خیلی چیزها حل می شود. اگر در گفتن آن مشکل دارد، سعی کنید خودتان متوجه شوید چه می خواهد بگوید.
  پیش بینی شغل شما: زمان دشواری را با کار کردن با شریک می گذرانید زیرا حواستان به کم شدن بودجه است، در حالیکه او حواسش به بیشتر کردن بودجه است. تلاشتان را بکنید تا سازشی عملی برای این مسئله بیابید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  زمان برداشت آنچه کاشته بودید رسیده است. رویاهایتان به واقعیت می پیوندند. زمان آن است که بعضی از شما مسیر جدیدی در پیش بگیرید. آماده این کار باشید. تنها چیزی که در زندگی ثابت است، تغییر است.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز عشق در محل کار سراغتان بیاید، درست وسط مسئولیت ها و روال عادی هر روز. انرژی امروز نشان می دهد که حتی با آنکه شما سرتان در کار خودتان است، فردی پیدا شده که زیبایی درونی شما را یافته و می خواهد شما را بهتر بشناسد.
  پیش بینی شغل شما: امروز یکی از آقایان محل کار روی دنده دعوایش است. این فرد از قدرت خود برای مسلط شدن بر موقعیت استفاده می کند. حالا بهتر است با این فرد کار کنید، نه بر علیه اش.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  مواظب هر کاری باشید که برای آماده شدن انجام می دهید تا در چند سال آینده که گزینه های شغلی عالی هستند، عملکردتان بهتر شود. شاید فرصت های فارغ التحصیلی، ارتقای شغل و غیره برایتان پیش بیاید.

  پیش بینی روابط شما: امروز بجای آنکه بخواهید با افکارتان تنها باشید، به دنبال همنشین و کسی باشید که رویاها و افکارتان را با او در میان بگذارید. در مورد فردی که می خواهید به او نزدیک شوید، به او تلفن کنید و از او بخواهید با شما بیرون بیاید، نه اینکه منتظر باشید او حرکتی انجام دهد.
  پیش بینی شغل شما: امروز حواستان به رسانه ها، مجلات و رادیو باشد. اطلاعات مهمی از طریق این کانال ها به سمت شما می آید که به شما کمک می کند دیدگاه جدیدی درباره موقعیت شغلی فعلی خود بیابید. با دقت گوش کنید.  [/size]
  [/align]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 9. #9
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]
  [size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/19[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز روزی است که شما احساس خوبی دارید. و امیدواریم که همینطور بمانید. این را می گوییم چون اشتیاق شما به چیزی باعث می شود که پول خرج کنید یا با چیزی موافقت کنید، چون در واقع امروز روز خوبی برای خریدن هیچ چیز جز غذا و تصمیمات مهم نیست. خوش بگذرانید و در عین حال مراقب باشید.

  پیش بینی روابط شما: نگذارید فکر مصرانه ای نظر خوبی که در مورد فردی نزدیک داشتید را خراب کند. امروز به بدترین نحو مشکوک می شوید، با آنکه ته قلبتان دوست دارید به بهترین چیزها باور داشته باشید. در این مورد، بهتر است که به حرف دلتان گوش دهید و افکار منفی را کنار بگذارید.

  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار اشکالی ندارد که از طرف رئیس تصمیمات اجرایی بگیرید. قضاوت شما درست است و افرد دور و برتان شما را دوست دارند و به شما احترام می گذارند. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید و پاداش بگیرید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]
  همه جمع ها، گروه ها، کلاس ها و مهمانی ها امروز برایتان جالب و سرگرم کننده خواهند بود. شما از همنشینی با دیگران لذت می برید و دیگران هم خوشحال می شوند شما را ببینند. مواظب باشید در چیزی زیاده روی نکنید، به خصوص در پول خرج کردن. زیاد خرید نکنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز شرایطی پیش بیاید که کمی برایتان گیج کننده باشد. به نظر می رسد که کسی که در گذشته به شما نزدیک بوده است، در گوش کسی که اکنون به شما نزدیک است، چیزهایی زمزمه می کند. متوجه می شوید که چیزهایی که او می گوید یک سری دروغ است.

  پیش بینی شغل شما: حتی با آنکه بیشتر کاری که شما انجام می دهد در پشت صحنه است، ولی روزهایی هم هست که شما دوست دارید در چشم باشید و به خاطر کارهایی که انجام می دهید شناخته شوید. امروز به آرامی به افراد گوشزد کنید که چه کارهایی کرده اید. این کار را بدون آنکه نق نقو یا کوته نظر به نظر برسید انجام دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز روزی عالی و پر از شوخی و سرگرمی است. زیرا شما با رئیس ها، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم در تماس هستید، شاید با بعضی چیزهای مهم موافق باشید یا برای انجام کار خوبی داوطلب شوید. این کار را نکنید. چون روز خوبی برای موافقت با چیزی نیست.

  پیش بینی روابط شما: روزها که می گذرند شما بیشتر مشکوک می شوید، زیرا صحبتی در مورد عشقتان می شنوید که برایتان آزاردهنده است. امروز این شک و پارانویا ممکن است افزایش یا کاهش یابد. ولی اگر او را واقعاً دوست داشته باشید، زمان می گذارید تا حقیقت را دریابید و این به راحتی ذهنتان کمک می کند.

  پیش بینی شغل شما: ایده هایی که هفته پیش درجه یک به نظر می رسیدند، ناگهان اصلاً عالی به نظر نمی رسند. فردی با دیدگاهی جدید سر می رسد و باعث می شود که در مورد دیدگاه فعلی خود بیندیشید. نترسید و در دقایق آخر استراتژی خود را تغییر دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز دیدن تلاش های خلاقانه دیگران برایتان خوشایند است، زیرا از هنر، کارهای دستی، موزه، نگارخانه و بحث های فلسفی و انگیزه بخش لذت می برید. اصولاً شما دوست دارید دنیای خود را گسترش دهید. نکته اینکه امروز خرید نکنید و تصمیمات بزرگ نگیرید.

  پیش بینی روابط شما: امروز نشانه هایی که تحت شرایط نرمال کاملاً واضح بودند، گیج کننده می شوند. می دانید که فرد خاصی بسیار به شما علاقه دارد و شما هم به او علاقه دارید. و وقتی نوبت به ترتیب دادن قرار می شود، هیچ کدام از شما نمی تواند قراری بگذارد. هر دوی شما احساسات واقعی خود را پشت پرده ای از بی اعتنایی ظاهری پنهان می کنید.

  پیش بینی شغل شما: رویداد یا جلسه ای ترتیب دهید که بتوانید در آن استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. نترسید و شیپور خود را بنوازید. اغلب اوقات سخت کوشی شما در شلوغی پشت سر افرادی گم می شود که نسبت به دستاوردهای خود مغرور هستند. شما هم شایسته تحسین هستید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  در بحث های مربوط به اموال مشترک یا مسئولیت های مشترک دقت کنید. با آنکه روز خوبی برای داشتن ایده های جدید است، ولی روز خوبی برای تصمیم گیری در مورد هیچ چیز نیست. فقط بانک داده های خود را کامل کنید و گپ و گفتگوهایی با هم مبادله کنید و تا فردا صبر کنید تا کارهایتان را تمام کنید.

  پیش بینی روابط شما: با آنکه زیباتر است که فکر کنید به عشقتان اعتماد دارید، ولی امروز به مسیر دیگری می روید. این می تواند به معنای آن باشد که شما بیشتر و بیشتر شکاک شوید و نسبت به اتفاقی که بی اعتمادی شما را برمی انگیزد، پکر شوید. بدترین کاری که امروز می توانید بکنید این است که سکوتی تلخ اختیار کنید. بهترین کار این است که عمیق ترین ترس های خود را با او در میان بگذارید.

  پیش بینی شغل شما: حالا شما بهترین و بزرگترین شانس برای پیشروی را در اختیار دارید. حال و هوای عمومی شما بسیار قوی و خوب است و به شما اعتماد به نفس عاطفی بالایی که برای ایده هایتان نیاز داشتید می دهد و آنها را به ثمر می رساند. دیگر کسی نمی تواند شما را متوقف کند. شما می توانید به هر چه می خواهید دست یابید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور
  [/size]

  امروز در مورد هر کاری که انجام می دهید باید خوش بین و مشتاق باشید. البته امروز روزی است که باید از پول خرج کردن و گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. این موضوع را در بحث های پرشور با دیگران به یاد داشته باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز رویداد معصومانه ای در چشم عشق شما بزرگتر از آنچه هست می شود. گویی مصمم است که شما را به کاری غیروفادانه متهم کند، در حالیکه در واقع شما اصلاً یادتان نمی آید که موجب ایجاد شک و شبهه شده باشید. اگر می خواهید از امروز لذت ببرید، باید همه چیز را درست کنید و شرف و غرورتان را بازگردانید.

  پیش بینی شغل شما: امروز دیگران از شما جلوتر هستند، ولی شما شک دارید که جهشی انجام دهید تا به سطح آنها برسید. روش شما این است که کارها را آهسته انجام دهید و در مورد موقعیت ها ریسک دار محافظه کارتر باشید. اشکالی ندارد. از این رویکرد شرمسار نباشید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز انرژی بسیاری برای کار کردن و تعامل با دیگران دارید که باعث می شود روز مثبتی برای شما باشد. ولی دقت کنید که کاری نکنید که بعداً تأسف بخورید، به خصوص در مورد خریدهای بزرگ و تصمیمات مهم. فقط کارها را مثل همیشه ادامه دهید و باخبر باشید.

  پیش بینی روابط شما: مراقب باشید که گرایش شما به جستجوی عدم کمال برای درست کردن آن، شما را به دردسر نیندازد. امروز شاید این مسئله را یک قدم جلوتر ببرید و فردی که برایتان عزیز است را متهم به کاری کنید که حتی او به انجامش هم فکر نکرده است. قبل از آنکه انگشت اتهام را نشانه بروید، باید تأثیر منفی حرف هایتان را در نظر بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: شما بیش از آنچه فکر می کنید بر دیگران تأثیرگذار هستید. اغلب اوقات از این قدرت خود استفاده نمی کنید زیرا معمولاً فقط با جریان پیش می روید. حالا زمان آن است که شجاعت به خرج بدهید و دیگران را در کنار خود به کار بگیرید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  روزی شگفت انگیز برای گفتگو و گردش و لذت بردن از هنرها و کارهای دستی، کشف فعالیت های خلاقانه، تماشای رویدادهای ورزشی و سرگرمی با کودکان است. تخیل شما آزاد است و زمان خوبی خواهید گذراند. فقط برای غذا پول خرج کنید و ولخرجی نکنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما دوست دارید به فردی که دوستش دارید اعتماد کنید. حتی با آنکه دیگران حرف هایی در مورد او می زنند، ولی می خواهید به او اعتماد کنید، حتی اگر مدرک دیگران درست جلوی چشمتان باشد. ولی اگر می خواهید رابطه خود را جدی تر کنید، بهتر است با واقعیت روبرو شوید.
  پیش بینی شغل شما: فقط بدین دلیل که حال و حوصله شما آنجور که دوست دارید خوب نیست بدان معنا نیست که باید عقب نشینی کنید و بگذارید فرد دیگری سکان کاری را بدست بگیرد که می دانید شما در آن کار ماهرتر هستید. نقش رهبری خود را ادامه دهید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز از سرگرمی در منزل لذت ببرید. دوستان را برای ناهار یا شام به منزل دعوت کنید. امروز همه بسیار اجتماعی هستند و منتظر برقراری ارتباط هستند. ولی باید در کل روز از خریدهای بزرگ یا ولخرجی و گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما در مدت زمان کوتاهی چند بار نظرتان را عوض می کنید. امروز حتی با وجود توانایی های درونی تان برای تشخیص راست از دروغ، برایتان سخت می شود که حقیقت را دریابید. اگر واقعاً می خواهید رابطه شما شکوفا شود، پس شاید بهتر باشد که آنچه اخیراً اتفاق افتاده را نادیده بگیرید. انتخاب با شماست.

  پیش بینی شغل شما: امروز به خاطر سخت کوشی در محل کار تشویق و معروف می شوید. از همه سو باران تحسین بر شما می بارد و احساس خوبی برایتان می آورد. شما این تحسین و تمجیدها را با تلاشتان بدست آورده اید. پس بهتر است کمی استراحت کنید

  .

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  اشتیاق شما به ارتقا دادن ایده ها، نوشتن، بازاریابی، تدریس و بازیگری کمک می کند. شما همچنین از سفرهای کوتاه و گپ و گفتگو با اقوام، خواهر و برادرها و همسایه ها لذت می برید. مکالمه خود را به موضوعات ساده و سبک محدود کنید. از خریدهای بزرگ و تصمیمات مهم خودداری کنید.

  پیش بینی روابط شما: شما فرصت پیدا می کنید تا بعضی از فانتزی هایی که در ذهنتان بود را امتحان کنید. اگر شما و عزیزتان فکر می کنید که حیات عشقی شما در حال حاضر نیاز به چیزی دارد تا زنده شود، پس شاید بهتر باشد که از انرژی امروز برای واقعیت بخشیدن به رویاهایتان بهره ببرید.

  پیش بینی شغل شما: امروز لبخند زدن شما باعث می شود که دیگران را خوشحال کنید و محیط کاری شادی برای همه بسازید. رویهم رفته همه روحیه خوب و شادی دارند. امروز تعریف و تمجید بیشتر از انتقاد نتیجه می دهد، پس افکار منفی را برای خودتان نگه دارید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  چون امروز تمرکز شما بر پول، امور مالی و گردش نقد است، همه دلایل لازم برای توجه به این امور را دارید. روز خوبی برای پول خرج کردن برای چیزی جز غذا نیست. روز خوبی برای تصمیمات مهم نیست، ولی روزی عالی برای تفریح و سرگرمی و ایده سازی است.

  پیش بینی روابط شما: از اثر آرامش بخش امروز برای آرامش یافتن خود و شریک زندگی تان و یافتن حس عمیق امنیت استفاده کنید. بگذارید انرژی دنیا شما را در رویاهایتان غرق کند و به هر دوی شما حس امید، هدف و داشتن مسیر بدهد. از همه شرایط دشواری که اخیراً بین شما بوده است اجتناب کنید و بگذارید که شرایط آرام شود و آبها از آسیاب بیفتد.
  پیش بینی شغل شما: بجای آنکه امروز سخت تلاش کنید تا نیازهای افراد دیگر را تأمین کنید، برای یک بار هم که شده بگذارید دیگران به دور شما بچرخند. موضع دقیقی بگیرید، ولی لبخند را فراموش نکنید. قطعاً شما این حق را دارید که بگذارید دیگران هم به شما لطف کنند.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  نگرش و رفتار مثبت شما دیگران را به شما جذب می کند و امروز را روزی اجتماعی می کند. منتظر کمبودها و جا انداختن جزئیات باشید زیرا امروز عنصر اشتباه و خطا پررنگ می شود. شما آن را احساس می کنید. به همین دلیل است که روز خوبی برای خریدهای بزرگ نیست. همه چیز را سبک بگیرید و بیش از توانتان قول ندهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در دلتان دری را باز می کنید – دری که همیشه بسته بود. البته بجز در مواقعی که فکر می کردید اشکالی ندارد ببینید پشت آن چیست. بهر حال قدرت احساسی که تجربه می کنید است که باعث می شود فکر کنید اطرافتان نیروهایی هستند که همه ترس های شما از صدمه دیدن و پاسخ منفی شنیدن را ذوب و محو می کنند.
  پیش بینی شغل شما: امروز برخوردهایی در محل کار بر سر اینکه قدرت چه کسی بیشتر است رخ می دهد. حتی با آنکه فرد مسئول ممکن است عنوان "رئیس" را به دوش بکشد، ولی دید کاملی از آنچه در محل کار رخ می دهد ندارد. به احتمال زیاد این شما هستید که می دانید چه خبر است.


  [/size]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align][/align]

 10. #10
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/20[/size]

  [/align]

  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز احساس گرم و دوستانه ای دارید، ولی در درون به چیزهای جدی فکر می کنید. شاید در مورد ایده های خود بحث نکنید، ولی نقشه های بلندمدتی برای آینده اموال مشترک، بدهی و منابع دیگران می کشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما افکاری جدی درباره یک رابطه خاص دارید. وقتی به همه چیزهای مثبتی که در مورد با هم بودن شما و همه چیزهایی که خوب نیستند، فکر می کنید، معمایی در ذهنتان شکل می گیرد. شاید این چیزی نباشد که با منطق حل شود، باید دیدگاه درست را بیابید. دیدگاهی که به همه سوالات شما پاسخ دهد.

  پیش بینی شغل شما: حالا بهترین زمان و مطلوب ترین زمان برای شماست. زمانی که طی آن می توانید پیشرفت های بزرگی در آنچه مشغولش هستید داشته باشید. شما ابزارهایی که برای پیشرفت لازم است را دارید. در روزی همچون امروز شما انگیزه استفاده از آنها را هم دارید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت

  [/size]
  امروز روزی اجتماعی است. از گپ و گفتگو با دیگران به خصوص در جمع ها لذت ببرید. احساس رقابت و مهربانی با دیگران می کنید. شاید هم با فردی بزرگتر از خودتان شریک شوید یا از فردی با تجربه تر توصیه و پند بگیرید که می خواهد به شما کمک کند.

  پیش بینی روابط شما: اگر خوب نگاه کنید و مصمم باشید، همیشه راهی برای همه چیز وجود دارد. شما به دنبال راه حلی برای یک سری از موانعی هستید که بر سر راه رابطه شما قرار گرفته اند و نمی گذارند آنطور که دوست دارید رابطه تان جلو برود. نکته اینجاست که آنها را مانع نبینید، بلکه آنها را فرصتی استثنائی بدانید.

  پیش بینی شغل شما: در ابتدا شاید ایده های ریسک دار فرد دیگری شما را تحت تأثیر قرار ندهد. ولی با بررسی بیشتر می بینید که این ایده ها بیشتر از آنچه به نظر می رسیدند خوب و درست هستند. خلاصه بگوییم، هیچ چیزی را قبل از بررسی دقیق رد و انکار نکنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  جزئیات زندگی خصوصی شما امروز رو می شود. در واقع، رئیس، یکی از والدین یا فردی بزرگتر یا باتجربه تر از شما شاید برایتان توصیه ای داشته باشد که به دردتان بخورد. چه در مورد شغلتان چه در مورد امور سلامتی. امروز به چشم مردم خوب می آیید.

  پیش بینی روابط شما: در حال حاضر در مورد رابطه شخصی و نزدیکی که دارید باید بگوییم شما دشمن واقعی خودتان هستید. چیزی در رفتارتان هست که شما را تشویق به دست کم گرفتن شراکت نویدبخش می کند. پاسخ شما در چیزی که شریکتان انجام می دهد یا نمی دهد نیست، بلکه درون خودتان است. باید عقب بایستید و همه چیز را از دید متفاوتی ببینید.
  پیش بینی شغل شما: تلاشتان را بکنید تا با فردی کار کنید که از همه بیشتر از او بدتان می آید. به احتمال زیاد، از این فرد به خاطر رفتار خودخواهانه اش خوشتان نمی آید. ولی تفاوت های شخصیتی را کنار بگذارید تا با پاداش عظیمی روبرو شوید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز کار متفاوتی انجام دهید. نمی خواهید همان کارهای روزمره و همیشگی را انجام دهید. شما هم احتیاج دارید گاهی با چیز متفاوتی انگیزه پیدا کنید. سفر، کتاب خوانی، تماشای فیلم، مطالعه و ملاقات با مردم فرهنگ های دیگری برایتان جالب است. کاری انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: هرچقدر سخت تلاش کنید تا به کسی برسید، گویی به دیوار سخت می خورید. امروز این موضوع برایتان آزاردهنده می شود، زیرا می خواهید مسئله خاصی را حل کنید. برای این مشکل راهی وجود دارد، ولی شامل تمایل به تغییر در دیدگاه تان می شود. بعد از این کار مشکل خودش رفع می شود.

  پیش بینی شغل شما: مطمئن باشید که در حال حاضر در بهترین مکان قرار دارید. این انرژی شما هیجان انگیز است و می توانید در هیجانی که دور و برتان است محل دنج خود را بیابید. از قطار افتخاری که همه سوار می شوند جا نمانید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  به این فکر می کنید که چگونه به بدهی ها، مسائل بیمه، مالیات، میراث و اموال مشترک رسیدگی کنید. می خواهید بدهی های خود را کم کنید و جزئیات کاغذبازی را تمام کنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز در مورد اینکه چرا وارد چنین رابطه ای شدید دچار شک و تردید شوید. گیر کردن در چنین موقعیتی احتمال کشف حقیقت را فراهم می کند. باید ببینید که این تردیدها از کجا نشأت می گیرند و چرا ترس دارید. سپس باید ایمان داشته باشید و به دانش درونی تان اعتماد کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز فرصت و قدرت فراوانی تا در منزلتان می آید. زود بیدار شوید و زود سر کار بروید. ایده ها و افرادی که سر راهتان قرار می گیرند، منابعی ارزشمند هستند. همیشه دفتر یادداشتی کنار دستتان داشته باشید. موفقیت در دستان شماست.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز برایتان بهتر است که بر شرکا و دوستان نزدیک تمرکز کنید. به طریقی چاره دیگری ندارید. خونگرم، دوستانه و کمک کننده باشید. نسبت به بحث های مربوط به آینده بلندمدت باز و پذیرا باشید و به چگونگی برخورد با مشکلات عملی مسائل روزمره پیرامون دقت کنید.

  پیش بینی روابط شما: شما اغلب تأخیرها را دوست ندارید، به خصوص وقتی مسئله مربوط به دل باشد، زیرا این موضوع برخلاف همه داستان هایی است که همیشه در مورد عشق می شنویم. ولی امروز چالشی در دست دارید. مانعی سر راهتان است که نمی گذارد به کسی نزدیک شوید. راه حل غیرعادی را انتخاب کنید.

  پیش بینی شغل شما: اگر می خواهید فرصت های عالی بدست آورید، باید رفتار و طرز تفکر خود را عوض کنید. بجای آنکه سبعانه پرنده ای که در چنگتان است را فشار دهید، با اعتماد به نفس جلو بروید و پیشرفت کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  روزی عالی برای درآوردن قلم و کاغذ و نوشتن وظایفتان است تا ببینید که میزان بازدهی و کارایی شما چقدر است. لیستی از هر چیزی که می خواهید انجام شود بنویسید. این لیست می تواند شامل کارهای کوچک و همچنین مسائل مربوط به کار یا سلامتی باشد.

  پیش بینی روابط شما: امروز به نظر می رسد که جریان آزاد ارتباط بین شما و او منجمد می شود. این مسئله را به دل نگیرید؛ بلکه از این فرصت برای درک علت این اتفاق استفاده کنید. اگر به ریشه این مشکل پی ببرید و متوجه شوید که چه چیزی توانایی صحبت شما را بریده است، قدم بزرگی در با هم بودن برداشته اید.

  پیش بینی شغل شما: امروز روش های تند صحبت کردن شما موجب می شود که از هر دری که می خواهید عبور کنید. دیگران ایده های جالب و خوبی درباره شما دارند و شما هم توانایی رساندن این ایده ها به دیگران و مؤثر ساختن آنها را دارید. دیگران می خواهند که شما به عرشه این کشتی بپیوندید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  روز خوبی برای شماست، زیرا در محل کار نیستید. حداقل اکثر شما نیستید. از امور عشقی و مسائل رمانتیک، هنر، تئاتر، رویدادهای ورزشی، سینما، رستوران و هتل و بازی با کودکان لذت ببرید.

  پیش بینی روابط شما: امروز وقتی صحبت از رابطه باشد، شما باید مذاکره ای انجام دهید. شما و طرفتان باید در مورد بعضی مسائل حرف بزنید، ولی این صحبت می توانید رو در رو نباشد. شاید شما با جستجوی مسائلی که در مورد آنها توافق دارید، جواب نیابید، بلکه با دیدگاهی کاملاً نو و متفاوت بتوانید استدلال خود را انتقال دهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز دیگران برای شما تهدیدآمیز می شوند. در نتیجه، شاید برایتان سخت باشد که بایستید و آنچه بدان ایمان دارید را بگویید. به یاد داشته باشید که صدای شما هم به اندازه صدای دیگران مهم است. حالا زمان عقب نشینی نیست.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  قطعاً باید امروز انرژی خود را روی نیازهای خانه و خانواده متمرکز کنید. درباره پروژه های تعمیر یا دکوره کردن مجدد منزل و زیباتر کردن منزل فکر کنید. بحث های خانوادگی پربازده و عملی می شوند اگر نقشه هایی برای آینده بلندمدت بکشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید با موانعی روبرو شوید که شاید در نگاه اول راهی برای غلبه بر آنها نیابید. در حقیقت این مانع ظاهری یک برکت پنهانی است که باعث می شود شما درک بهتری از کسی که به تدریج به شما نزدیکتر و نزدیکتر می شود بیابید. این باعث می شود که بفهمید او چه احساسی نسبت به شما دارد.

  پیش بینی شغل شما: امروز دنیا در دستان شماست و شما استاد و صاحب این حوزه هستید. خوش شانسی در نوک انگشتان شماست. همه فرصت های خوبی که برایتان مهیا می شود را در بر بگیرید. حالا زمان آن نیست که برای خودتان متأسف شوید. موفقیت از آن شماست.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز روز مطبوع و بی دردسری است. شما احساس خونگرمی و دوستی با دیگران می کنید و گاهی هم ذهنتان مشغول مسائل جدی و عملی می شود. زیرا تمرکز و دقتی عالی روی استراتژی سازی برای آینده دارید. به افراد بزرگتر از خودتان که ایده های خوبی دارند گوش کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما از صحبت کردن با دیگران لذت می برید یا شاید بجای صحبت کردن باید بگوییم موعظه کردن. امروز رساندن پیامتان به فردی که می دانید به کمک و راهنمایی شما نیاز دارد، دشوار شود. با آنکه این فرد شما را بهتر از هر کسی می شناسد، در می یابید که او نسبت به توصیه شما بطوری غیرعادی مقاومت می کند. شاید در حال حاضر به توصیه شما نیازی ندارد.

  پیش بینی شغل شما: امروز نگرش مثبت تری نسبت به کاری که انجام می دهید داشته باشید. وقتی این کار را می کنید، متوجه می شوید که حمایت فراوانی به سمت شما می آید. اگر در جستجوی شغل جدیدی هستید، باید جنبه باروحیه و خوش خلق خود را به کارفرمایان آتی نشان دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  امروز زمانی را بگذارید برای آنکه نگاهی جدی به گردش وجه نقد خود بیندازید تا بدانید که چه دارید و چه ندارید و چقدر بدهکارید. بهر حال اطلاعات برای انسان قدرت می آورد. رئیس یا فردی بزرگتر از شما می تواند کمکتان کند یا به شما توصیه از بدهد. چگونه می توانید آینده خود را تضمین کنید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید متوجه شوید که دارید سعی می کنید مانع پیشروی خاصی در رابطه شخصی و نزدیک خود شوید. شریک زندگی شما شاید ایده ها و نقشه هایی داشته باشد که بسیار متفاوت و شاید کمی زیاده روی به نظر برسد. ولی شما با کله شقی خود به او کم لطفی می کنید. یک بار هم که شده، کودک درون خود را سرکوب نکنید.

  پیش بینی شغل شما: شعله بزرگی در حال شعله کشیدن است و انرژی شما به آن سوخت رسانی می کند، چه به طریقی بد چه خوب. به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید زیرا با گذشت زمان خودتان را عمیق تر می کنید. از اینها گذشته، باید با خودتان صادق باشید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز همه چیز به نفع شماست. اگر کل دنیا را به یک سو کج کنیم، باز همه چیز به سمت شما جاری می شود. هر چه می خواهید از کائنات طلب کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز تحمل افرادی که مصمم هستند در گذشته بمانند برایتان سخت می شود. اگر هم بخواهید درست نگاه کنید، شما هم در گذشته گیر کرده اید. نگرش شما نسبت به رابطه مهمی مانع پیشرفت می شود و اگر می خواهید بهبودی که انتظارش را دارید شاهد باشید، باید این نگرش خود را عوض کنید.

  پیش بینی شغل شما: تغییر بزرگی در راه است. تلاش برای مقاومت در برابر این تغییر فقط کار شما و افراد دور و برتان را سخت تر می کند. وارد واگن افکار و ایده های نو و پیشرفته شوید. در غیر این صورت، بعداً در موقعیت بدی گیر می کنید

  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •