صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 157
Like Tree19Likes

موضوع: فال روز ( 4 )

 1. #11
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/21[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  هر ماه فرصتی برای تعیین نیت و هدف وجود دارد. امروز شما درباره ارزش های معنوی خود فکر می کنید. شاید بخواهید جنبه عرفانی تر زندگی را کشف کنید. شاید حالا چیزی پنهانی شما را تحریک کند.

  پیش بینی روابط شما: نمی توانید خوب تظاهر کنید که نیات شما در مورد فرد خاصی، کاملاً معصومانه هستند. کاملاً آگاهید که در یک سطح به او وابسته بوده اید، و همیشه امیدوار بودید که این تغییر کند. باید این مسئله را بطور جدی مد نظر قرار دهید. و اگر لازم شد اقدام کنید.

  پیش بینی شغل شما: سعی کنید گودال های موجود در نقشه فعلی خود را شناسایی کنید. نقش وکیل مدافع شیطان را بازی کنید. معمولاً شما آنقدر بر روی نیمه پر لیوان تمرکز می کنید که نیمه خالی را نمی بینید. کوته نظر نباشید. به بهترین امیدوار باشید و برای بدترین خودتان را آماده کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  امروز یکی از بهترین روزهای سال برای بررسی اهداف کلی در زندگی است. همچنین زمان خوبی برای فکر کردن درباره دوستان و معنای آنها برای شماست. چطور می توانید دوستی های خود را بهبود دهید؟ آیا اگر جای دوستتان بودید خودتان را برای دوستی انتخاب می کردید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز شاید دچار این مشکل شوید که ندانید آیا به حرف دلتان گوش دهید یا به ندای منطقتان. در مورد رابطه شخصی و نزدیک خود، این می تواند در حال حاضر یک معما باشد، زیرا افکار شما درست نقطه مقابل احساسات شما هستند.

  پیش بینی شغل شما: بازده کار شما امروز بسیار بالاست. هر کاری که نیاز به دقت و توجه دارد انجام دهید. اگر امروز هر کاری در مورد غلط گیری و تصحیح لازم بود انجام دهید، زیرا اکنون بهترین زمان برای آن است. از انرژی امروز استفاده کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  هر ماه در این روز شما شانس تصمیم گیری در مورد حوزه خاصی از زندگی تان را دارید. امروز زمان آن رسیده که درباره مسیر کلی زندگی خود فکر کنید. 5 سال بعد این موقع کجا خواهید بود؟ حالا برای رسیدن به آن موقعیت چه باید بکنید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز بیش از همیشه احساس جدا بودن می کنید. قطعاً در مورد رابطه، ته دلتان می دانید که احساس عشق زیادی می کنید و کمی هم وسواس دارید، ولی قصد ندارید که تسلیم شوید و بگذارید او هم این را بداند. شاید او از خودش بپرسد که چه خبر شده. اگر توضیح کوچکی بدهید کافی است.

  پیش بینی شغل شما: امروز ماهیت اتفاقی و ناپیوسته مطلوب نیست. قبل از هر اقدامی دیگران را در جریان نقشه خود بگذارید. در غیر این صورت، بازدهی کل گروه را به خطر می اندازید. بجای اختراع کردن، به دستورالعمل ها توجه کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز روزی عالی برای این است که از خود بپرسید که برای ارتقای شغلی یا غنی کردن زندگی تان چه آموزش یا تحصیلات عالی باید کسب کنید. می توانید این کار را با گذراندن کلاس های آموزشی، مطالعه یا سفر انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز برای اجتناب از توضیح اینکه چرا نسبت به فرد خاصی رفتارتان تغییر کرده است، بهانه لازم را می یابید. می توانید انواع و اقسام دلیل ها را بدهید و احساسات خود را بروز ندهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز بیش از حد حساس شده اید و به نظر می رسد که همه زیادی از شما انتقاد می کنند. این ترکیب خوبی نیست، مهم نیست چطور به آن بنگرید. انتظارات خود را زیاد بالا نگیرید. سرعت ثابتی را در پیش بگیرید و موج بزرگی نسازید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز شما فرصت نظر انداختن به مسائل مربوط به اموال مشترک، میراث، مالیات و بدهی را دارید. طبیعتاً می خواهید بدهی های خود را کاهش دهید. ولی شاید فکر کنید که چگونه می توانید به بهترین نحو چیزها را تقسیم کنید یا از چیزهایی که دیگران در اختیارتان می گذارند استفاده کنید.

  پیش بینی روابط شما: شما خیلی خوب می دانید که فرد خاصی چه احساسی درباره شما دارد و از خودتان می پرسید چرا او صادقانه حرفش را نمی زند. او امروز در مورد همه چیز جز آنچه باید حرف می زند. اگر صبور باشید، می توانید به زودی تغییری را مشاهده کنید.

  پیش بینی شغل شما: وفور دیروز وقتی تمام می شود که شما متوجه می شوید در نقشه ای که فکر می کردید شکست ناپذیر است ایرادهای فراوانی پیدا می شود. این دلیل نمی شود که تسلیم شوید. اصلاحاتی انجام دهید، ولی تسلیم نشوید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز تنها روز در کل سال است که شما بهترین شانس برای تصمیم گیری درباره نحوه ارتقای شراکت و دوستی های نزدیک را دارید. فقط به یاد داشته باشید که برای آنکه دوستی ها موفق شوند، باید همانقدر برای دوستتان خوب باشید که او برای شما خوب است.

  پیش بینی روابط شما: امروز همه چیز کمی گیج کننده می شود، حتی وقتی تلاش می کنید آنها را روشن کنید. مشکل اینجاست که وقتی شما می خواهید فردی نزدیک به خودتان را متهم کنید، موضعتان درست نیست. باید بیشتر فکر کنید و قبل از سرزنش فرد دیگری، موضع خود را مشخص کنید.

  پیش بینی شغل شما: بالاخره همه با چیزهایی که شما مدتهاست می گویید موافق می شوند. رویکرد محافظه کارانه و موشکافانه شما امروز سود فراوانی برایتان دارد. این ثابت می کند اگر به خودتان راست بگویید، چیزهای زیادی بدست می آورید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز یکی از بهترین روزهای سال است که می توانید درباره نحوه ارتقای سلامتی و ارتقای شغلی تصمیم گیری کنید. بزرگ فکر کنید. باید فکر کنید که چگونه می توانید بهترین فرد باشید.

  پیش بینی روابط شما: شما خودتان می دانید که چه فکری دارید، ولی در مورد احساستان به فردی نزدیک به شما مشکل دارید. شما می توانید نوری به روی عواطف خود بیندازید و متوجه شوید که عواطف شما عمیق و پرشور و عاشقانه هستند.

  پیش بینی شغل شما: امروز گرایش دارید که کارتان را به فرد دیگری بسپارید و بگذارید او مسئولیت کارها را به عهده بگیرد. مراقب باشید. اگر این کار مهم را به فرد دیگری بسپارید، او با منافع خودش کارها را انجام می دهد.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  جامعه ما جامعه ای کارمحور است و ما در کل سلامتی و غنی سازی روحیه و سرگرمی و تفریح را دست کم می گیریم. آیا شما به خودتان استراحت و فرصت تفریح می دهید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز قرار ملاقاتی عالی با فردی خواهید داشت که امیدوار بودید او را بهتر بشناسید. شاید غافلگیر شوید که او چقدر احساساتی است. چیزی که اصلاً انتظارش را نداشتید. خودتان را در جایگاه مشاور می بینید و به او کمک می کنید که مشکلات احساسی خود را حل کند.

  پیش بینی شغل شما: عملی ترین ایده های شما آنهایی هستند که برایتان بیشترین امتیاز را می آورند. افراد پایداری را بیشتر تقدیر می کنند تا اینکه به فانتزی یا گمانه زنی واکنش دهند. با درخشش این جنبه از شخصیت تان، به دیگران لطف بیشتری نشان دهید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز فرصت دارید که تصمیمات بزرگی درباره نحوه ارتقای روابط با اعضای فامیل و ارتقای منزل بگیرید. چه می توانید بکنید تا حس بهتری درباره محل زندگی تان داشته باشید؟ آیا نیاز به نظافت، تعمیرات یا چیز جذابی دارید؟

  پیش بینی روابط شما: امروز شما دو ذهن هستید. از طرفی به خودتان زحمت توضیح دادن نمی دهید، زیرا خیلی زمان می برد و حس می کنید که فرد موردنظر هرگز متوجه نمی شود. از طرف دیگر، ناامیدانه می خواهید که عمیقاً درکتان کنند.

  پیش بینی شغل شما: مردم می خواهند مدرک خوبی برای قول های دیروزتان ارائه کنید. حالا زمان آن رسیده که پول خرج کنید. اگر به دیگران نشان دهید که می خواهید سر حرفتان بمانید، حمایت زیادی را از دست می دهید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز کیفیت و کارایی ارتباطات و رفت و آمد شما عوض می شود. شما باید امروز سبک ارتباط برقرار کردنتان را موشکافی کنید. آیا شنونده خوبی هستید؟ چطور می توانید ارتباطات خود را با دیگران بهبود بخشید؟

  پیش بینی روابط شما: از خودتان می پرسید که آیا جرأت ریسک کردن و اعتماد به احساسات درونی و عمیق خود و گفتن احساساتتان به او را دارید یا خیر. چندین ساعت به این مسئله فکر می کنید و احتمالات را می سنجید، و بالاخره دل به دریا می زنید. نمی توانید از قبل آماده باشید، فقط اقدام می کنید.

  پیش بینی شغل شما: با آنکه در چند روز گذشته حس کردید که از حلقه خارج شده اید، ولی دلیلی ندارد که خودتان را ببازید یا از رقابت عقب بمانید. متوجه می شوید که همه چیز رو شده است و شما هستید که باید تصمیم بگیرید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  امروز تنها روزی در کل سال است که به شما فرصت فکر کردن درباره نحوه رسیدگی بهتر به پولتان را می دهد. شاید بتوانید بهتر پول دربیاورید؟ یا بیشتر پول پس انداز کنید. شاید یاد بگیرید که از آن چیزی که دارید بهتر مراقبت کنید. درباره این چیزها فکر کنید.

  پیش بینی روابط شما: نسبت به فردی که اخیراً دیده اید احساس محبت می کنید و درباره افکار خود با او حرف می زنید. امروز این درک را خواهید داشت و متوجه می شوید که چقدر خوش شانس هستید که با چنین فردی آشنا شدید.

  پیش بینی شغل شما: وقتی هیچ چیز سر جایش نیست، تظاهر نکنید که هست. وقتی در نقشه خود خطاهایی می بینید، آنها را به دیگران نشان دهید و مشورت کنید. در همه مراحل کار به جزئیات دقت کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز چیزی اتفاق می افتد که اکنون را بهترین زمان برای آن می سازد که نگاهی واقع گرایانه به خودتان در آینه بیندازید و از خودتان بپرسید که چه می توانید انجام دهید تا وجهه خود را در این دنیا بهبود دهید. آیا موهایتان را دوست دارید؟ لباستان را چطور؟

  پیش بینی روابط شما: امروز هیچ گزینه ای جز صحبت کردن در مورد احساسات خود ندارید. فردی که مدتها منتظرش بودید، ناگهان از دستتان در می رود. اگر فوراً کاری نکنید او را برای همیشه از دست داده اید. شاید از پرداختن به این موضوع اجتناب می کردید، ولی حالا باید به این موضوع بپردازید که شما کاملاً وسواسی شده اید.

  پیش بینی شغل شما: توانایی شما برای درک هسته مشکل امروز شما را موفق می کند. برای حل مشکل پیش رو، باید مشکل را به قطعات کوچک تقسیم کنید و موقعیت را با نگاه کردن و بررسی هر قطعه حل کنید.
  [/size]
  [/align]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 2. #12
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/22[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز روز دوست داشتنی و خوشمزه ای برای شماست. شانس خوب و لحظاتی شاد دارید. با این حال، سورپرایز، جاده خاکی و زیگزاگ های غیرمنتظره ای در پایان روز برایتان اتفاق می افتد.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز دعوت به شام بگیرید، و اگر آن را رد کنید شاید دعوت دیگری بگیرید. فرد موردنظر می خواهد پیامش را به شما برساند و اگر از این موضوع خوشحالید، ولی اعتنا نمی کنید، خیلی سرگرم می شوید. اگر اینطور نیست، بهتر است حرفتان را واضح بگویید.


  پیش بینی شغل شما: نقشه کلی شما خیلی بهتر و کامل تر از نقشه و برنامه افراد دور و برتان است. در نتیجه، سرعتتان را بخاطر افرادی که در سطح شما فکر نمی کنند، کم نکنید. روی اهداف بزرگ و رویاهای خود متمرکز بمانید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت

  [/size]
  امروز شما حس خوبی دارید. دلیلش را نمی دانید. فقط احساس خوبی دارید و همین برایتان کافی است. وقت محبوب شماست و از صحبت با دیگران لذت می برید. ولی در پایان روز کمی بیقرار می شوید. می خواهید امشب کار متفاوتی انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید مسائل بین شما و عشقتان تغییر کند، شاید بهتر باشد که از انرژی امروز برای انجام کار مثبتی استفاده کنید. شاید متوجه شوید که بسیار عاشق هستید، پس بجای تلف کردن انرژی و وقت، چرا قدم جلو نگذارید و مسائل مهم را حل نکنید.

  پیش بینی شغل شما: شما توانایی آرام کردن موقعیت دشواری را دارید. دیگران مشغول بحث های داغی هستند و شما دیدگاه خوبی دارید و می توانید هر دو روی سکه را ببینید. نترسید و وارد بحث شوید. دیگران از این کار شما خوشحال خواهند شد.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز زیاد در چشم هستید. در مورد رئیس رؤسا، والدین و معلمین باید بگوییم که آنها متوجه شما می شوند و شما را تحسین می کنند. از این فرصت استفاده کنید. این باعث می شود که متوجه شوید که یک دوست یا آشنا امشب برایتان چه سورپرایزهایی دارد.

  پیش بینی روابط شما: شما برای سازگاری با تأثیرات جدیدی که وارد رابطه شما می شوند، چاره ای جز تغییر ندارید. یک چاره هست، اینکه سعی کنید همه چیز را آنطور که بود نگه دارید که البته این مقدور نیست. یک فاز تمام می شود و فاز جدیدی شروع می شود.

  پیش بینی شغل شما: روحیه پیشگامانه خود را با دانایی مسن تر ها ترکیب کنید و موفقیت بزرگ را در آغوش بگیرید. داشتن مکالمه مداوم و صادقانه با مردم و افراد دور و برتان کلید حمایت شما است. شما در موقعیتی عالی برای پیشی گرفتن هستید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز روی رئیس رؤسا تأثیری عالی می گذارید. ولی در اواخر روز، شاید کمی متکبر شوید یا به دیگران واکنش افراطی نشان دهید. دقت کنید. چیزی نگویید یا کاری نکنید که بعداً تأسف بخورید.

  پیش بینی روابط شما: شما شانس پیشرفت در رابطه ای مهم را دارید. شاید متوجه شده باشید که بعضی از باورها و رفتارهایی که قبلاً داشتید بیشتر به گذشته تعلق دارند نه به حال و شما حالا آماده انجام کاری در این مورد هستید. با آنکه همه چیز یک شبه درست نمی شود، ولی برداشتن قدم اول تغییر فراوانی ایجاد می کند.

  پیش بینی شغل شما: رفتار تلخ و دلزده فردی می تواند روز شما را خراب کند. احتمالاً این فرد به شما می گوید که چه کنید و چه نکنید و زندگی تان را چطور اداره کنید. به این فرد اهمیت ندهید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز بیشتر از همیشه احساساتی و عاطفی شده اید. امشب برنامه های سفر می چینید یا برای چیزی درباره رسانه، چاپ، تحصیلات عالی یا غیره برنامه ریزی می کنید.

  پیش بینی روابط شما: شما امروز انگیزه دست یافتن به تجربیات جدیدید در مورد رابطه خود را دارید. اگر اخیراً مسائل دشواری را پست سر گذاشته اید، نمی خواهید در چیزهای دیگر عجله کنید و قطعاً نمی خواهید درگیر رابطه دیگری شوید. دوستی جدیدی شما را وسوسه می کند که بررسی کنید و ببینید که در گذشته کجا اشتباه کرده بودید.

  پیش بینی شغل شما: ارتباطات خود را بجای پراکنده کردن متمرکز کنید. به خودتان لطفی بکنید و بجای وقت تلف کردن و گرفتن وقت اشخاص دیگر با صحبت درباره موضوعاتی که هیچ ربطه به قضیه اصلی ندارند، به هسته قضیه پی ببرید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  شما قاعدتاً روی دوستی ها و شراکت ها متمرکز هستید. به همین دلیل اساساً خونگرم و زودجوش هستید. با حساب بانکی خود دوست شوید زیرا امشب مسئله ای در مورد اموال مشترک، بدهی یا پول دیگران شما را غافلگیر می کند. چشم هایتان را باز نگه دارید.

  پیش بینی روابط شما: امروز عشق از همه سو شما را در بر می گیرد. به ندرت چنین احساس عمیقی داشته اید و اصولاً شما انسان عاشقی هستید. کلمات وسواس و تعصب که به ذهن می رسند، شما را یاد فرد خاصی می اندازند. از این فرصت برای نشان دادن احساس خود به او استفاده کنید ولی او را نترسانید.

  پیش بینی شغل شما: تمرکز اصلی شما امروز باید متعادل کردن فانتزی و واقعیت باشد. هر دوی اینها مزایای خودشان را دارند، پس دیگری را به دیگری نفروشید. اگر بتوانید راهی برای ترکیب این دو در یک پروژه پیدا کنید، موفقیت از آن شما می شود.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز همه کارها روی غلتک است و شاید افزایش حقوق یا تحسین از همکاران بگیرید. روابط با شرکا و دوستان نزدیک هم چیز دیگری است. شاید خوب باشد شاید بد. امشب چیزی غیرعادی و غیرمنتظره اتفاق می افتد.

  پیش بینی روابط شما: امروز باید حرکت های بزرگی انجام دهید، نه بدین دلیل که تصمیم گرفته اید این کاری است که باید انجام دهید، ولی بیشتر بدین دلیل که کار دیگری ندارید انجام دهید. در مورد فرد خاصی احساسی قوی دارید که شجاعت به آن نمی رسد؛ حالا دیگر اقدامی نکردن غیرممکن است.

  پیش بینی شغل شما: اخیراً شما بازسازی های زیادی انجام داده اید و این چیز خیلی خوبی است. گاهی شاید دردناک باشد، ولی رویهم رفته بهتر از هیچ است. شما چیزهای قدیمی را پاره می کنید. حالا باید چیزهای جدیدی بسازید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  شما قطعاً با ایده های خلاقانه خود در تماس هستید. زمانی عالی برای تعطیلات، رمانس، گریزهای اجتماعی، ورزش و بازی با کودکان است. در اواخر روز شاید مشکلی در وسایل الکترونیک رخ دهد.

  پیش بینی روابط شما: اینکه چطور می توانید جلو بروید و آماده جنگ شوید، و کسی که قلبتان را تصاحب کرده است بدست آورید، خودتان را هم متعجب می کند. شما امروز قدرتی بیش از آنکه فکر می کنید در بازویتان دارید. شما مسحور و اسیر شده اید و هر کاری بتوانید می کنید تا قرار اول را بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: از استعدادهای خلاقانه خود استفاده کنید و برای اجرا و پیاده سازی آنها اهل عمل باشید. رویکرد تخیلی می تواند مفید باشد، ولی اگر استطاعت نشان دادن ایده های خود به نحوی ملموس را نداشته باشید، کاربردی ندارد.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  روی مسائل خانه و خانواده متمرکز بمانید. پروژه های دکوراسیون مجدد برایتان جالب و سرگرم کننده است. والدین باید امشب مراقب فرزندان باشند زیرا امروز مستعد حادثه است. رمانس هم می تواند برایتان سورپرایز هایی داشته باشد.

  پیش بینی روابط شما: امروز کمی به جذابیت خود اضافه کنید – نه اینکه به جذابیت بیشتری نیاز داشته باشید، زیرا افراد شما را بسیار جذاب می یابند. اگر کسی هست که می خواهید دلش را بدست بیاورید، لازم نیست تلاش زیادی بکنید تا آنچه می خواهید بدست آورید. کافی است روبروی او ظاهر شوید و لبخند بزنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز حرف های کسی برایتان سخت می آید و اولین واکنش شما شاید این باشد که مسیر عوض کنید. درک کنید که این فرد سعی دارد کمک کند، نه اینکه عصبانی تان کند. با او همکاری کنید، فکر نکنید او دشمن شماست.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی

  [/size]
  مشغله شما با سفرهای کوتاه، مکالمه و مطالعه و نوشتن بیشتر ادامه می یابد. امشب از سرگرمی در منزل یا پروژه های بزرگ بازسازی لذت می برید. مراقب باشید چون روز پرحادثه ای است.

  پیش بینی روابط شما: حالا زمان آن است که رابطه خود را به سطح بعدی ببرید. قبلاً چندبار این کار را انجام داده بودید؟ شاید چندین و چند بار. امروز در ته قلبتان می دانید که کارهایی دیگری هست که باید انجام دهید و احتمالات دیگری هم وجود دارد. شراکت شما به جاهایی می رسد، پس به حرکت خود ادامه دهید. می توانید با لبخند پیش بروید.

  پیش بینی شغل شما: دوست دارید فکر کنید که همه چیز را تحت کنترل دارید و خوب مدیریت می کنید. مسئله این نیست. چیزی که شما نمی بینید تصویر کلی است. قدمی به عقب برداشتن واقعیت بیشتری را آشکار می کند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن

  [/size]
  با آنکه توجه و دقت شما روی پول (پول در آوردن و پول خرج کردن) است، ولی امروز تمرکز اصلی شما روی فعالیت های روزانه است. مراقب باشید زیرا امشب شب پرحادثه ای برای شماست. البته امشب ایده های پرنبوغی هم به ذهنتان می رسد.

  پیش بینی روابط شما: شما اغلب جنبه عاشقانه خود را زیر چیزهای دیگر پنهان می کنید. ولی چیزی در درونتان سربر می دارد و درک می کنید که چه احساسی به یک فرد دارید. شما چاره ای جز روبرو شدن با واقعیت ندارید که این خبر خوبی است.

  پیش بینی شغل شما: در کل الان بهترین وقت سال برای شما نیست و این موضوع در کار شما منعکس می شود. به یاد داشته باشید که این مشکل امروز آسانتر می شود اگر با فردی که به او اعتماد دارید صریح حرف بزنید. صحبت کردن در مورد ترس هایتان، روبرو شدن با آنها را آسانتر می کند.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز چشمتان به پول و اموالتان باشد زیرا امشب اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است بیفتد. شاید پول پیدا کنید یا پول گم کنید. چیزی که متعلق به شماست شاید گم شود یا بشکند. چشمتان را باز نگه دارید.

  پیش بینی روابط شما: اخیراً متوجه شده اید که هرچقدر تلاش می کنید و احساسات خود را در درون می ریزید، ولی همیشه هم آنقدر که باید در این کار خوب نیستید. وقتی هر سلول از بدن شما می خواهد عشق شما را فریاد بزند، در ساکت ماندن موفق نمی شوید.

  پیش بینی شغل شما: سعی کنید روی چیزهایی که می دانید متمرکز باشید تا اینکه سعی کنید به حوزه هایی نفوذ کنید که چیزی از آنها نمی دانید. بهتر است امروز کارتان را به افراد بسپارید که در این چیزها مؤثرتر هستند، نه اینکه خودتان از اول شروع به اختراع چرخ کنید.
  [/size]
  [/align]

  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 3. #13
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]
  [size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/23
  [/size]  [/align]  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز باید خیلی مراقب باشید، زیرا امروز روز پرهیاهویی است. شما بیش از همیشه احساساتی هستید. ماهی یک بار و به مدت دو روز این اتفاق می افتد. از انرژی خلاقانه خود استفاده کنید. تفریح کنید. خرید نکنید یا تصمیمات مهم نگیرید.

  پیش بینی روابط شما: اگر اخیراً عاشق شده اید، به شما تبریک می گوییم. شاید دوست داشته باشید از انرژی امروز بهره ببرید. عقب بنشینید و موقعیت را ارزیابی کنید. با آنکه این طعنه آمیز به نظر می رسد، ولی به شما کمک می کند درک کنید که واقعاً چه می خواهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار بجای آنکه سعی کنید کاری را تنهایی انجام دهید با یک فرد تیم بسازید. داشتن همکار باعث می شود که روز شما دوبرابر مفیدتر شود.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  شاید بخواهید تنها یا در پشت صحنه کار کنید. زیرا امروز دوست دارید تنها باشید. به احتمال زیاد، کمی احساس بی تصمیمی می کنید و شاید در کل روز درباره خودتان شک کنید. مطمئن نیستید که به کدام مسیر بروید. اشکالی ندارد. همین است که هست.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد عشق به عنوان ماجرا فکر می کنید. شما معمولاً بخش پیگیری اقدامات را جالب می دانید و اگر رابطه ای تبدیل به روتین شود، برایتان آزاردهنده می شود. به همین دلیل این برایتان روند دائمی کشف است.

  پیش بینی شغل شما: امروز تصمیم گیری برایتان سخت می شود. اولین واکنش شما این است که از خودتان بسیار عصبانی می شوید. فقط بخاطر اینکه نمی توانید تصمیم بگیرید خودتان را سرزنش نکنید. بهتر است در این زمان همه گزینه های پیش رو را بسنجید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز در ارتباط با موقعیت های گروهی (کلاس، رویداد ورزشی، جلسه یا کنفرانس) سرگرم می شوید. شاید احساس کنید که با کسی رقابت می کنید و احتمالاً موضوع همین است. در جهت جریان رود حرکت کنید و از تصمیمات مهم اجتناب کنید. زیاد آفتابی نشوید.

  پیش بینی روابط شما: اگر عشق مثل سیب زمینی بود، پس شاید همه ما بخاطر یافتن راهی هیجان انگیز برای تفریح کردن، بخشیده شویم. خوشبختانه اینطور نیست، ولی شما باید کمی درخشش به رابطه خود بدهید، کارهای تازه انجام دهید، به مکان های جدید بروید یا با افراد تازه ای آشنا شوید.

  پیش بینی شغل شما: امروز می خواهید در همه جنبه های حرفه خود پیشرفت های زیادی صورت دهید. بیشتر این به تماس های شما با افراد مربوط می شود. تماس های تلفنی، ایمیل و گفتگوهای رو در رو با دیگران همه به خوبی انجام می شوند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  امروز جاه طلبی شما افزایش می یابد و در اوج است. این یعنی شما انرژی زیادی برای پیگیری آنچه می خواهید دارید. ولی امروز روز مبهمی است. همچنین روز ضعیفی برای تصمیمات مهم است، پس مراقب باشید. گردنتان را به زیر تیغ ندهید.

  پیش بینی روابط شما: امشب قرار شما رویکرد فلسفی متمایزی نسبت به زندگی می یابد. نه تنها این، بلکه رفتار او هم منحصر بفرد می شود. با آنکه شاید فوراً ابراز محبت نکنید، ولی مسحور سطوح و ابعاد جدیدید از مکالمه دونفره می شوید. این قبل از هرچیز می تواند یک دوستی عمیق باشد.

  پیش بینی شغل شما: امروز با ساز دشوار یک فرد دیگر می سازید. شما منتظر کسی هستید که فکرش را جمع و جور کند و او هم منتظر شماست که فکرهایتان را بکنید. بهتر است همه تصمیمات را به بعد موکول کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز احساس ماجراجویی می کنید و نیاز دارید که تغییر منظره بدهید. دوست دارید چیز هیجان انگیزی اتفاق بیفتد که امروز را روز متفاوت و شگفت انگیزی کند. در واقع شاید چیزی غریب و غیرعادی اتفاق بیفتد. در مورد پول خرج کردن خیلی مواظب باشید.

  پیش بینی روابط شما: بجای دنبال کردن همان الگوی روابط قدیمی، امروز بهتر است که به آینده رابطه فعلی فکر کنید. آیا به جایی که دوست دارید می رود؟ بهتر است در همین ابتدا به همه چیز فکر کنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار با موقعیت متفاوتی روبرو می شوید و تنها راه و چاره مصالحه است. با آنکه آماده اید وارد جنگ شوید، همه اطرافیانتان دنبال آرامش اند. هماهنگی و همکاری باید اولین اهداف شما باشند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  با آنکه روی امور کاغذبازی مربوط به میراث، وصیت نامه، املاک، بانکی، مالیات، بدهی و اموال مشترک متمرکز هستید، روز خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم نیست. همچنین روز بدی برای پول خرج کردن است. فقط بانک داده ها و اطلاعات خود را پر کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در مورد هر چیزی که اخیراً شما را اذیت می کرد صحبت می کنید. این فرصتی مثبت و خوب است که هر دوی شما از دیدگاهی متفاوت به رابطه خود بنگرید. اگر در این مورد با هم صحبت کنید، صحبتی مثبت خواهد بود.

  پیش بینی شغل شما: بجای آنکه سعی کنید برای دیگران توضیح دهید که چرا در محل کار عنصر مهمی هستید، به آنها این موضوع را نشان دهید. متوجه می شوید که ارتباط با دیگران کمی برای شما سخت است، ولی افراد دیگر می توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. خلاقیت کلید موفقیت است.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین مهر[/size]


  امروز در ارتباط با دیگران باید از خودتان مایه بگذارید. مشکلی نیست زیرا مهارتی ذاتی برای مذاکره و به دست آوردن توافق و اجماع دیگران را دارید که قطعاً شامل مصالحه هم می شود.

  پیش بینی روابط شما: مکالمه خاصی که امروز با عشقتان دارید، شما را به سوی دشت های جدیدی راهنمایی می کند. در ابتدا در مورد چیزهای معمولی حرف می زنید، ولی ناگهان خط جدیدی از افکار در ذهنتان شکل می گیرد که صحبت شما را وارد قلمرو جدیدی می کند. هر دوی شما به ایده جدیدی فکر می کنید که زندگی شما را شکل خواهد داد.

  پیش بینی شغل شما: زمان بیشتری برای خوش پوشی و ظاهر خود صرف کنید. مردم به افراد مرتب و آراسته احترام می گذارند. به علاوه اگر بدانید که ظاهرتان خوب است اعتماد به نفس بیشتری می یابید. شما بیشتر از آنچه فکر می کنید پیشرفت می کنید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین آبان[/size]


  وقتتان را روی وظایف کاری بگذارید یا چیزهایی که می خواهید در خانه انجام دهید. وسایلتان را مرتب کنید. شما انگیزه کار کردن را ندارید، حداقل به آن سختی که دوست دارید انجامشان دهید. چون زیاد احساس بازدهی نمی کنید دوست دارید کار دیگری انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصتی طلایی برای ملاقات با کسی پیدا می کنید که شاید در همان لحظه به نظرتان مناسب نیاید، ولی با گذشت زمان درست می شود. این فرد دیدگاه منحصر بفرد و تازه ای نسبت به زندگی دارد که با ایده های نرمال مردم هماهنگ نیست. ولی شما فکر می کنید او انسان جذابی است.

  پیش بینی شغل شما: امروز فردی هست که به اندازه شما اهل شهود و درون یابی است و این شما را عصبانی می کند. متأسفانه شما باید به این فرد گوش فرا دهید. با آنکه همیشه دوست دارید تک روی کنید، ولی اگر به گروه بپیوندید برایتان بهتر است.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز روز معرکه ای برای جیم شدن و در رفتن از زیر کار است. روزی عالی برای پنهان شدن در خانه و خوردن فست فود و تلویزیون تماشا کردن است. هنرمندان امروز خلاق هستند زیرا غیرعادی فکر می کنند و با تخیل خود در تماس کامل هستند.

  پیش بینی روابط شما: شاید حس کنید که رفتار فردی مهم برای شما، بسیار سطحی به نظر می رسد، ولی این اصل موضوع و مشکل نیست. امروز هر دوی شما می توانید از نمای بهتری به مسئله موجود بنگرید و هر دوی شما به این رابطه مثل ماجرا نگاه می کنید.

  پیش بینی شغل شما: جمع کردن افراد کنار هم یکی از نقاط قوت شماست. از این قابلیت بهره ببرید. کار تیمی یکی از جنبه های مهم امروز است، تا وقتیکه با این هدف جلو بروید، تحسین دیگران را بدست می آورید. موفقیت از آن شماست.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین دی[/size]


  امروز مشغله شما بسیار زیاد است و به همین دلیل اگر مقدور بود در منزل استراحت کنید. بحث و گفتگو با اقوام و خانم ها بیطرفانه و صریح است.

  پیش بینی روابط شما: امروز بهتر است بیرون بروید و کار متفاوتی انجام دهید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، نقشه یک ماجرا را بریزید، چیزی که به هر دوی شما هیجان بدهد. اگر در مراحل اولیه رمانس هستید، جایی بروید که کنجکاوی هر دوی شما را برانگیزد. ارزشش را دارد.

  پیش بینی شغل شما: فردی در محل کار در حال میانبر زدن است و در کل فرد تنبلی است. در عین حال، شما بیگاری می کشید و دوبرابر کار او را انجام می دهید. عصبانی نشوید. او آنچه لایقش است را می گیرد و شما هم پاداش کارهایتان را می گیرید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  امروز ذهنتان بسیار خلاق است. در این رابطه می توانید به حس درونی خود اعتماد کنید. روزی عالی برای نوشتن، به خصوص متون تخیلی و رویاپردازی در مورد ایده های عالی است. تا فردا صبر کنید تا روی این ایده ها عمل کنید.

  پیش بینی روابط شما: گاهی پروسه فکر کردن می تواند موجب روشن شدن مسئله ای شود که حل شدنش ناممکن به نظر می رسید. امروز شما و عشقتان از این تأثیر برای نگریستن به مسئله از دیدگاهی متفاوت بهره می برید، به خصوص اگر تا الان در این مورد دور خودتان می چرخیدید. قبل از آنکه متوجه شوید، به انتهای تونل می رسید.

  پیش بینی شغل شما: امروز مورد تحسین دیگران قرار می گیرید و البته لایقش هستید. شما در محل کار، یک دارایی ارزشمند محسوب می شوید. با آنکه سختکوش ترین فرد نیستید، ولی خلاق، هنرمند هستید و در ارتباط برقرار کردن خوب عمل می کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  قطعاً روز بسیار بدی برای تصمیمات مالی مهم یا پول خرج کردن روی هر چیزی غیر از غذاست. ادامه سختکوشی و کارایی سخت می شود. ولی ایده های خلاقانه شما جریان دارد.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصت ملاقات با افراد دیگری که رویکرد ماجراجویانه مشترکی با شما دارند را می یابید. اگر در رویدادی شرکت می کنید که شانس ملاقات با افراد جدیدی در آن هست، شاید تعجب کنید که تا پایان این رویداد چقدر دوست پیدا می کنید. شاید هم عشق را بیابید.

  پیش بینی شغل شما: امروز از خودتان ناراحت نشوید زیرا امروز سرحال نیستید و آن اراده و همتی که معمولاً دارید را ندارید. به خودتان استراحت بدهید. برای ایجاد تغییر هم که شده، تنبلی کنید و بگذارید فرد دیگری سختکوشی کند.
  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 4. #14
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]
  [size=xx-large]فـال روزانه 1391/12/29
  [/size]

  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large]
  [size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین

  [/size]
  ماه آینده فرصتی برای شارژ باتری های خود برای سال آینده می یابید. این خیلی خوب است. از این زمان درست استفاده کنید. شما غرق در انرژی خواهید شد. شما این شانس را دارید که به دنیا نشان دهید چه در چنته دارید.

  پیش بینی روابط شما: شاید از خودتان بپرسید که امروز کائنات برایتان چه سورپرایزی دارد، ولی ابتدا باید یک چیز را حذف کنید تا برای آمدن آن سورپرایز جا داشته باشید. شما در حال انجام تغییرات عمده در رابطه جدید خود هستید، پس شاید زودتر از آنچه فکر کنید اتفاق بیفتد.

  پیش بینی شغل شما: یادتان باشد که در کلاس طراحی یا نویسندگی شرکت کنید. کاری انجام دهید که استعدادهای شما شکوفا شود. هرچه بیشتر از روحیه تخیلی خود در محیط کار استفاده کنید، کارتان بهتر می شود. با طرح های ساده شروع کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت

  [/size]
  با نزدیک شدن روز تولدتان سال شخصی تان به پایان می رسد. بنابراین چند هفته آینده زمان فکر کردن به آنچه از سال جدید می خواهید است. دوست دارید سال جدید با سال قبل چه فرقی داشته باشد؟

  پیش بینی روابط شما: شاید بخواهید دیدگاه جداگانه ای درباره رابطه ای که اخیراً عمیق شده داشته باشید. بین شما و کسی که مورد علاقه شماست، فاصله افتاده است. این در حال حاضر اهمیت زیادی دارد و برای ارزیابی موقعیت احساسی خود نیاز به زمان دارید تا ببینید که آیا تأثیر این مسئله بر زندگی شما مثبت است یا منفی.

  پیش بینی شغل شما: رفتار تهاجمی شما کمی هم تخیل دارد و بهترین دستورالعمل برای موفقیت است. نترسید و قوه رویاپردازی خود را سرکوب نکنید و در عین حال، سعی کنید واقع گرا هم باشید. این ترکیب موفق به شما کمک می کند.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  شش هفته آینده برای شما بسیار محبوب است، زیرا با جریان موافق حرکت می کنید و همه دعوت ها را می پذیرید. شاید هم با کسی رقابت کنید. آشنایی های هنری شما را تحریک می کنند. بهتری زمان برای فکر کردن به اهداف آتی است.

  پیش بینی روابط شما: امروز باید از تاکتیک شوکه کردن برای نشان دادن خودتان به فرد خاصی استفاده کنید. از آنجائیکه شما کاملاً آرام و خونسرد هستید و از جنجال و غوغا درباره مسائل متنفرید. باید خیلی عاشق باشید که بخواهید به مرحله بعد فکر کنید. ولی گاهی لازم می شود این کارها را انجام دهید.

  پیش بینی شغل شما: فردی که فکر می کردید خوش شانس است، ایده ای عالی برایتان می آورد. این فرد آماده است تا پیشروی کند و جلو برود و از شما می خواهد که وارد قطار او شوید. نترسید و با او همراه شوید. این همان فرصتی است که منتظرش بودید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین تیر[/size]


  این زمان بهترین زمان برای درخشیدن شماست. دیگران زیاد متوجه شما می شوند، زیرا زیاد در چشم هستید. از شما خواسته می شود که مسئولیت های بیشتری بپذیرید.

  پیش بینی روابط شما: یک چهره آشنا باعث می شود امروز تعجب کنید که چقدر تغییر کرده اید و او هم چقدر تغییر کرده است. حالا شما فرصتی متمایز برای شناختن فرد مقابل دارید. به نظر می رسد که از این رابطه تازه راضی هستید.

  پیش بینی شغل شما: امروز از شانس خود استفاده کنید، زیرا ممکن است فردا فرصتی گیرتان نیاید. هیچکس نمی داند که فردا چه اتفاقی می افتد، پس آنچه در ذهنتان است بیان کنید و از فرصت هایی که پیش می آید بهره ببرید. این کلید موفقید شماست.

  .[size=x-large]
  فال روزانه متولدین مرداد[/size]


  در ماه آینده، شما با مسافرت دنیای خود را گسترش می دهید و بیشتر مطالعه می کنید. دوست ندارید که دنیا از کنارتان بگذرد و شما هیچ کاری نکنید. دوست دارید شما هم سهمی داشته باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می شوید که چه چیزی کم است. به نظر می رسد که می خواهید انواع راه های بودن با عشقتان را امتحان کنید، چه به صورت فعالیت های اجتماعی باشد، چه مهمانی و شام و دور همی. یک چیز قطعی است، شکستن روتین های روزمره بسیار مفید است.

  پیش بینی شغل شما: امروز شانس یارتان است و می توانید مطمئن باشید که تا چند هفته آینده شانس با شما خواهد بود. شانس در هر موقعیت دشواری که پیش بیاید کمکتان خواهد کرد. شانس تور ایمنی شماست.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  انتظار داشته باشید که در شش هفته آینده بیشتر راجع به همه چیز اشتیاق نشان دهید. این در همه جوانب ارتباط شما با دیگران خودش را نشان می دهد. برای مثال، از همه آنچه متعلق به شماست، به خصوص اموال مشترک، دفاع می کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز او که از رفتار رئیس مآبانه شما خسته شده شما را شگفت زده می کند. شما ازینکه باید تسلیم شوید و ریاست را به او واگذار کنید، غافلگیر می شوید. ولی در دل امیدوارید که همه چیز را خراب کند و ریاست را به شما برگرداند. زیاد مطمئن نباشید.

  پیش بینی شغل شما: امروز یک چیز یا یک نفر به هل دادن نیاز دارد. تا وقتیکه حداکثر تلاش خود را نکرده اید، تسلیم نشوید. شاید دیگران تسلیم شوند، ولی دلیلی ندارد که شما هم همین کار را بکنید. به دیگران ثابت کنید که می توانید آنچه شروع کرده اید تمام کنید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین مهر[/size]


  در چهار هفته آینده بیشتر به استراحت و خواب نیاز خواهید داشت. همه سال کار کردید و حالا باید استراحت کنید. به این نیاز خود احترام بگذارید و نسبت به دیگران صبورتر باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز وقتی تصمیم می گیرید که تغییرات بنیادین در ظاهر و رفتارتان ایجاد کنید، کمی از کنترل خارج می شوید. با آنکه این موضوع برایتان پیشرفت محسوب می شود، ولی شریکتان از خود می پرسد که چرا این قدر طولش دادید. به زودی از ظاهر خود بسیار راضی خواهید بود.

  پیش بینی شغل شما: امروز انرژی شما بر ابداع و ابتکار متمرکز است و این پاداش بزرگی برایتان دارد. احساس رانش طبیعی به سوی ایده های پیشرفت می کنید. به قطار شغل ها، افراد و حرفه هایی ببپیوندید که از این ایده ها و اهداف حمایت می کنند.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  در شش هفته آینده، بانظم تر می شوید. آماده هستید که برگ جدیدی از دفتر زندگی تان را ورق بزنید و سلامت خود را بهبود دهید. محل زندگی تان را تمیز کنید و اصطلاحاً خانه تکانی کنید. البته باید رویکرد سیاه و سفید خود نسبت به زندگی را هم عوض کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز ملاقاتی نه تنها شما را غافلگیر می کند، بلکه تأثیر انقلابی عمیقی بر طرز فکر و دیدگاه شما دارد. همانطور که فکر می کردید روش زندگی آرام را پیدا کرده اید، متوجه می شوید که از خود راضی بوده اید. این فرد می تواند عشق شما یا دوست صمیمی شما شود، ولی تأثیر او بر شما ابدی است.

  پیش بینی شغل شما: ایجاد یک تعادل درست بین حرکت رو به جلو و شجاعت و قابلیت پذیرش و انفعال، یک مفهوم کلیدی برای شما است. این دو بخش از شخصیت شما با هماهنگی خوبی عمل می کنند و رسیدن به تعادل را برایتان آسان می کنند.

  .
  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز شانس با شماست. شش هفته آینده برای شما پر از تفریح و سرگرمی است. برای رویدادهای ورزشی، بازی با کودکان و تعطیلات و سفرهای رمانتیک برنامه بریزید. از هر فرصتی برای بیان ایده های خلاقانه خود استفاده کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز همه چیز طبق نقشه پیش نمی رود. سورپرایزهایی که به ویژه به حیات عشقی شما مربوط می شوند، قطعاً در برنامه هستند. شاید اولین و مهمترین شوک امروز این باشد که فردی که او را دست کم می گرفتید باعث می شود فکر کنید که بیشتر از تصورتان آتشی و داغ باشد. مراقب باشید.

  پیش بینی شغل شما: اعتراف کنید که امروز دوست داشتید هلتان بدهند. مطمئن باشید که دیگران وقتی نیاز داشتید به کمکتان می آیند – به خصوص در موقعیت های کاری. شما تنها نیستید. اعتماد کنید و به دیگران اعتماد داشته باشید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی

  [/size]
  تعمیرات منزل، دورهمی های خانوادگی و صحبت های داغ فامیلی (یا صحبت با پدر و مادر) در شش هفته آینده در برنامه شماست. پروژه های تغییر دکوراسیون منزل هم در این چند روز اتفاق می افتد. بهتر است حصارهای شکسته مربوط به اعضای خانواده را نیز تعمیر کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصت کسب ایده ها و دیدگاه های تازه درباره روش هدایت روابط خود را کسب می کنید. در حالیکه شما اخیراً از فاز عشق خالص رد می شدید و از فتح اخیر خود لبریز از شادی بودید، زمان زیادی برای عقب نشینی و ارزیابی واقعی موقعیت را ندارید. شانس بالایی دارید، پس از آن نگذرید.

  پیش بینی شغل شما: از ایده هایی که معمولاً نادیده می گیرید استفاده کنید. بجای آنکه ایده هایی که برایتان غریب است، دست کم بگیرید، باید آنها را در سیستم کاری خود ادغام کنید. اگر در را به روی امکانات و احتمالات دیگر باز بگذارید، موفقیت از آن شما می شود.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن

  [/size]
  کمربندهایتان را ببندید، چون چند هفته آینده سرتان شلوغ است. باید کارهایی انجام دهید، به مکان هایی بروید و افرادی را ملاقات کنید. ارتباط با همسایه ها، خواهر و برادرها و اقوام افزایش می یابد.

  پیش بینی روابط شما: گاهی برای شکستن یک چیز باید از چکش استفاده کنید، زیرا بعضی گردوها پوست سختی دارند. امروز معمایی درباره یک مسئله در رابطه فعلی شما وجود دارد. به نظر می رسد که سرنوشت نقش مهمی در این مسئله بازی می کند.

  پیش بینی شغل شما: اخیراً در مورد شغل خود دوره سختی را پشت سر گذاشته اید، اشکالی ندارد. تظاهر نکنید که همه چیز عالی است، زیرا اینطور نیست. برای کمک و مشورت گرفتن به دیگران مراجعه کنید و در آخر متوجه می شوید که فقط شما هستید که می توانید خودتان را خوشحال کنید.


  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  پول، پول، پول. هر چیزی که مربوط به پول و اموال باشد، در شش هفته آینده کانون توجه شما قرار می گیرد. به همین دلیل است که شما بر سر مسائل مادی بحث می کنید. بهتر است فکر کنید بهترین کاربردهای آن چیست.

  پیش بینی روابط شما: برای نسلی که ذاتاً انقلابی است، انجام انقلاب درونی سخت نیست و شما قطعاً این کار را می کنید، به خصوص در رابطه فعلی خود. پس از ماه ها مذاکره صبورانه، بالاخره تصمیم می گیرید که تغییرات لازم را خودتان انجام دهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز کش و قوس هایی زیادی لازم است تا به موفقیتی که دنبالش بودید برسید. اهداف شما اغلب قابل دستیابی هستند و شما برای تحقق این اهداف، حمایت دیگران را دارید. به خودتان ایمان داشته باشید.
  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 5. #15
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/01[/size]

  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]
  فال روزانه متولدین فروردین[/size]


  امروز تغییرات عالی و زیادی در خانه انجام داده اید. از لحاظ شخصی فرد جدیدی وارد زندگی تان می شود و تغییر احسن خواهید داشت. امروز روز استراحت در منزل، تلویزیون تماشا کردن و مهمانی رفتن است.

  پیش بینی روابط شما: برای شما چیزی وجود ندارد که با این سرعت اشتیاقتان را کور کند. امروز بین خودتان و او کمی فاصله بیندازید و کمی عقب نشینی کنید. دوست ندارید یک دفعه همه چیز تمام شود، پس عقب نشینی کنید یا همه چیز را به روز دیگری بیندازید.
  پیش بینی شغل شما: امروز ایده های شما با ایده های دیگران مخلوط می شود و به رویکرد خلاقانه دیگران احترام می گذارید. شما فراتر از آنچه می پندارید می روید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  دنیای بزرگی است. چرا برای یک سفر طولانی برنامه ریزی نمی کنید؟ شما در سال گذشته سخت کار کردید و مستحق پاداش هستید. اگر می توانید استراحت کنید. یا به مهمانی بروید یا از شهرهای خارجی دیدن کنید.

  پیش بینی روابط شما: اگر در رابطه ای دائمی هستید، باید آماده باشید چون قرار است دوباره عاشق هم شوید. اگر به دنبال فرد خاصی هستید، شاید او را ملاقات کنید و قلبتان به تپش بیفتد. تنها کاری که باید بکنید این است که بیشتر یکدیگر را بشناسید.
  پیش بینی شغل شما: وقتی همه چیز برنامه ریزی نشده باشد کار کردن برایتان سخت می شود. در سال جدید باید سعی کنید همیشه برنامه داشته باشید و همیشه آماده باشید.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین خرداد[/size]


  برای آنکه منزلتان برای سال جدید آماده شود، خانه تکانی و دکوراسیون را در برنامه های خود قرار داده بودید. چند خرید کوچک دیگر هم باید انجام دهید. اگر فکر می کنید که از دکور یک اتاق خوشتان نمی آید، تغییرات لازم را خودتان انجام دهید و منتظر کسی نمانید. در انتهای روز خیلی خسته هستید ولی ارزشش را دارد.
  پیش بینی روابط شما: امروز موقعیتی در حیات عشقی شما اتفاق می افتد که مانند آژیر خطر صدا می کند. مسئله عصبانیت یا ناامیدی شما نسبت به کسی نیست، بلکه جذابیت فراوان یک فرد است. دوست ندارید باور کنید که این اتفاق افتاده، زیرا زندگی تان زیر و رو می شود. شما بخواهید یا نخواهید دارید عاشق می شوید.

  پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیتی عالی برای پیشرفت زیادی در ایده های بدیع خود دارید. تنها چیزی که شما را متوقف می کند، افرادی است که سعی می کنند چیزهای تازه ای را امتحان کنند. نگران آنها نباشید. بدون آنها هم موفق می شوید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین تیر[/size]


  اگر امروز به مسافرت نمی روید، به زودی سفر بزرگی منتظرتان است. به نظر می رسد که شما با فرد خاصی همراه می شوید. می توانید امیدوار باشید که همه احتمالات رمانتیکی که به هنگام سیر سرزمین های جدید پیش می آید برایتان اتفاق بیفتد. این سفر بسیار خوبی خواهد بود.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصت دارید تا تعهد خود به شریک زندگی تان را عمیق تر کنید. ولی این چندان راحت به نظر نمی رسد و باید به او هم نشان دهید که کار سختی است ولی به هر دوی شما کمک می کند. اینطور نیست که او از همسفر شدن با شما ناراحت باشد، فقط از اینکه دست و پایش بسته شود عصبی است.

  پیش بینی شغل شما: در موضع خود محکم و ثابت قدم باشید. به مردم نشان دهید که اراده شما قوی است و می توانید ایده های خود را به خوبی برای دیگران بیان کنید. شما تأثیرگذار خواهید بود. کارهایتان را با ایمان و اعتماد به نفس انجام دهید نه با انفعال.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین مرداد[/size]


  شما استعدادهایی دارید که خودتان هم از آنها بی خبرید. امروز شما بطور غیرمنتظره ای یکی از این استعدادها را آشکار می کنید. شاید طرح کوچکی گوشه دفتر یا روزنامه بکشید و با مطالعه و دقت روی آن متوجه شوید که می تواند ایده بسیار خوبی برای کتاب کودکان باشد. در اینترنت گزینه های دیگر را نیز جستجو کنید.

  پیش بینی روابط شما: کار و زندگی شما شده است عشقتان. با آنکه در گذشته زیاد به او توجه نمی کردید، ولی امروز این کار را می کنید و در میان صحبتی متوجه کیمیای قدرتمند و غیر قابل انکاری بین هم می شوید.
  پیش بینی شغل شما: امروز تمرکز کردن برایتان سخت می شود، ولی اشکالی ندارد. سعی نکنید کاری را به انجام برسانید که نیازمند دقت است. توجه خود را به یک چیز معطوف کنید.

  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین شهریور[/size]


  امروز در سفر خود از موزه یا نگارخانه ای دیدن می کنید و بینش های جدیدی پیدا می کنید. شاید نقاشی ها و عکس های واقع گرا را نادیده بگیرید. قبلاً به آنها علاقه داشتید و آنها را تحسین می کردید. در پایان روز شاید هوس کنید کلاس هنری بروید.

  پیش بینی روابط شما: امروز حیات عشقی شما واقعاً برجسته می شود. واقعاً استثنائی می شود زیرا شما کشف می کنید که کسی که فکر می کردید دوستتان است در واقع خیلی فراتر از یک دوست است. ولی هیچکدام از شما به عمیق این پیوند پی نبرده بودید.
  پیش بینی شغل شما: امروز ارتباط برقرار کردن با اطرافیان برایتان سخت می شود. همه حال و هوایی گذرا دارند. اگر می توانید جداگانه و مستقل کار کنید. در غیر اینصورت در کارهای گروهی دیوانه می شوید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز خانه و فناوری برایتان مهم و برجسته می شوند. شاید تازه یک دستگاه الکتریکی خریده باشید و بخواهید ببینید که چطور کار می کند. تماسی از سوی دوست دوری پروژه شما را متوقف می کند. مدتی طولانی با هم حرف می زنید. حرف زدن با دوستان قدیمی حس خوبی دارد.

  پیش بینی روابط شما: اگر از ریسک و چالش لذت می برید، پس امروز روز شماست. ولی اگر می خواهید به چیزهای امن و امتحان شده پابند بمانید و در شعاع تجربه های محدود بمانید، این کار هم کار بدی نیست. وقتی می بینید که کائنات برایتان چه چیزهایی دارد، دیگر از چیزهای فعلی خوشتان نمی آید. فرد خاصی به سویتان می آید.
  پیش بینی شغل شما: توانایی شما برای انجام چند کار امروز دارایی کلیدی شماست. چالاکی و توانایی فراوان برای انجام یک چیز و شتافتن به سوی یک کار دیگر، چیزی است که باید به آن افتخار کنید. افراد در اردوهای مختلف هستند و شما هستید که آنها را بهم متصل می کنید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین آبان[/size]


  اگر می خواستید در کارهای داوطلبانه شرکت کنید، امروز می توانید در یک کاری که خیرخواهانه هم هست شرکت کنید. بدین ترتیب همه برای بهتر شدن و بهبود سیاره ای که روی آن زندگی می کنیم تلاش می کنند.

  پیش بینی روابط شما: امروز دنبال آنچه می خواهید می روید. با آنکه وجدان شما که همیشه مراقب است به شما می گوید که دارید این شانس را از دیگران می گیرید، ولی شما به وجدانتان گوش ندهید و هرجا دلتان می خواهد بروید. بهتر است موضعی بگیرید که مدتهاست به آن فکر می کنید. شما لیاقتش را دارید، فقط قدم اول را بردارید.
  پیش بینی شغل شما: امروز اعتماد به نفس شما از منبعی غیرمنتظره تقویت می شود. تکان ها و تغییرات گذرا و موقتی فقط یک فاز گذرا هستند. نگذارید این فاز حرکت شما را کند و آهسته کند.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین آذر[/size]


  شغل شما تغییری مثبت پیدا می کند. امکانات حرفه ای جدید به سمتتان می آیند. هر دعوت یا پیشنهادی را قبول کنید. پیشرفت شما از طرق سنتی و قدیمی حاصل نمی شود. چیزی که فراتر از قابلیت هایتان است را از دست ندهید.

  پیش بینی روابط شما: در چند هفته آینده کائنات همواره شما را خندان نگه می دارد. ملاقاتی که اخیراً داشتید یک ملاقات منحصر بفرد است. مسئله مسئله کیمیاست و هر دوی شما واکنش درستی نسبت به آن دارید. وقتی نگاهتان به هم تلاقی می کند، جاذبه ای آنی بین شما به وجود می آید که در مقابل آن نمی توانید مقاومت کنید.
  پیش بینی شغل شما: مشاجره ای دائمی با یک فرد دارید که شدت می یابد. دیگران به طرف مخالف شما می پیوندند و شما از خود می پرسید که دوستان واقعی شما کدامند. انگیزه های آنان را بشناسید و ذهنتان را باز نگه دارید.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین دی[/size]


  پیش بینی اگر بهتر از خود واقعه نباشد، ولی به همان اندازه خوب است. این چیزی است که امروز تجربه اش می کنید. شما و طرفتان برای بیرون رفتن برنامه ریزی می کنید. به مهمانی می روید یا سفر کوتاهی می روید. هیجان زیادی دارید و این همان چیزی است که به آن احتیاج دارید.

  پیش بینی روابط شما: امروز با آنکه دیگران کمی فکر می کنند که پرخاشگر شده اید، ولی در واقع همینطور است و کاری نمی توانید بکنید. ملاقاتی که امروز دارید فوراً توسعه می یابد و به چیزی تبدیل می شود که شما را خسته می کند. ولی این کوچکترین نگرانی شماست.
  پیش بینی شغل شما: ایده های شما به موقع هستند. پس شک نکنید و آنها را به دیگران هم بگویید. وسایل الکترونیک کلید گسترش آنها هستند. ایمیل یا پیامک بفرستید. واکنش ها به سرعت برق و باد به شما می رسند. پیشرفت حاصل خواهد شد.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین بهمن[/size]


  مسائل قدیمی امروز روی زشت خود را نشان می دهند. در واقع خیلی ناامیدکننده است که مجبور باشید با این قضیه سر و کله بزنید. بهتر است زمان بگذارید و خوب فکر کنید. یک بار باید به این مسائل بپردازید و آن را تمام کنید. شما خوش شانس هستید که دوستانی دارید که در این قضایا از شما حمایت می کنند.

  پیش بینی روابط شما: گاهی اوقات باید عقب نشینی کرد و گاهی باید عمل کرد. امروز روزی است که باید حرکتی انجام دهید. شما به این درک می رسید که زیاد منتظر شده اید تا شرایط درست شوند و بخواهید احساسات خود را بگویید.
  پیش بینی شغل شما: شما خودتان را در موقعیتی یافته اید که از آن لذت می برید، ولی نگران مسیری هستید که در آن قرار دارید. فکرتان را بگویید و از این قضیه نترسید. دیدگاه شما با احترام فراوان و ملاحظه مواجه خواهد شد.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز عشق در هوا جریان دارد و دیدگاه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. امروز شما عاشق دنیا هستید و به احتمال زیاد عاشق شریک زندگی تان هم هستید. اگر کسی را ندارید، امروز با او ملاقات می کنید. چون دقیقاً نمی دانید که او را کی و کجا می بینید، پس سعی کنید تمام روز ظاهرتان خوب باشد.

  پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید امروز از چشم فرشته عشق دور بمانید باید ظاهرتان را تغییر دهید. با فردی که اخیراً به دنبال شما بوده است کشمکش دارید. تمایل او به یکی شدن با شما مسئله مرگ و زندگی شده است. قبل از آنکه با این قضیه روبرو شوید، خوب فکر کنید و ببینید چه می خواهید.
  پیش بینی شغل شما: به نظر می رسد هرجا که می روید با تنش روبرو می شوید. ایده های سرسختانه دیگران، سر راه پیشرفت شما قرار دارند. بهترین زمان برای فشار آوردن به دیگران یا متقاعد کردن آنها به چیزی که باورش ندارند نیست.

  [/size]
  [/align]

  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 6. #16
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/02[/size]
  [/align]  [align=JUSTIFY][size=large]
  [size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز خیلی مراقب باشید زیرا امروز بسیار مستعد حادثه است. ناراحتی های ناگهانی، رفتارهای آنی و واکنش های نامناسب امروز شما را به دردسر می اندازند. شما می دانید که هستید. مسئله این است که شما ذاتاً زود جوش می آورید و فوری واکنش نشان می دهید. ولی امروز بدون اندکی فکر کردن، خیلی راحت واکنش نشان می دهید.

  پیش بینی روابط شما: گاهی حقیقت بسیار تلخ است، به خصوص در مورد فردی مثل شما که بسیار به احساسات بد حساس است. امروز ترجیح می دهید که تظاهر کنید اتفاق بدی نیفتاده است و شریک زندگی شما می خواهد به شما نشان دهد که در حال خودفریبی هستید. او بی رحم و ظالم نیست، فقط می خواهد که شما به مسیر اصلی بازگردید. به این می گویند عشق دشوار!

  پیش بینی شغل شما: اکنون زمان بررسی ایده ها و آرزوهای خلاقانه است. مطمئن شوید که در موقعیتی قرار دارید که به شما امکان رشد و توسعه را می دهد. رکود برای شما مثل مرگ است. اگر بی حوصلگی در کار شما نفوذ کرده، پس می دانید که زمان آن رسیده که چیز دیگری بیابید.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین اردیبهشت
  [/size]


  امروز از مسائلی که حادثه آفرین هستند دوری کنید. همچنین از مکان هایی که حادثه خیز هستند دوری کنید. زیرا شما شاید بیمار یا بسیار بی تجربه باشید. نقطه ضعف از خودتان نشان ندهید، زیرا امروز پر از رویدادهای غیرمنتظره است. مراقب پشت سرتان باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز باید در مورد ایجاد تغییر در روابط خود فکر کنید. فقط جزئیات سطحی و کوچکی وجود دارد، ولی باید نگاه عمیق تری به الگوهای قبلی بیندازید. تنها کاری که باید بکنید این است که چیزهایی را شروع کنید که به میزان زیادی همه چیز را بهتر می کند.

  پیش بینی شغل شما: با افرادی کار کنید که به اندازه شما اشتیاق و از خود گذشتگی دارند. از آنها چیزهای زیادی یاد می گیرید و می توانید دیدگاه خود را تعدیل کنید. ایده ها به راحتی به اشتراک گذاشته می شوند. باید خوب گوش دهید و بدین ترتیب یادگیری انجام می شود.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز دوستی در موقعیت گروهی شما را غافلگیر می کند یا ممکن است ناگهان خودتان را در تعارض با کسی ببینید. قبل از آنکه حرفی بزنید خوب فکر کنید، زیرا نمی خواهید که برایتان دردسر درست شود.

  پیش بینی روابط شما: امروز یکی از آن روزهایی نیست که وقتی رابطه شما دچار تنش شده، بخواهید استراحت کنید. امروز شما شانس این را دارید که کار مثبت و سازنده ای انجام دهید، یعنی با هم حرف بزنید، نه اینکه سکوت کنید. شاید انتظار داشته باشید که مسائل خودشان حل شوند، ولی همیشه خود شما هستید که باید پیش قدم شوید.
  پیش بینی شغل شما: یادگیری یک پروسه دائمی است و هیچ وقت پایان نمی یابد. همانطور که گفته اند "ز گهواره تا گور دانش بجوی". به نظر می رسد که شما نقطه کانونی ایده جدیدی هستید که در حال توسعه است. شما به دیگران درس می دهید و دیگران از شما یاد می گیرند. راه دیالوگ را باز بگذارید. بدین ترتیب همه اطرافیانتان بهره مند می شوند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  نگذارید جاه طلبی شما امروز باعث شود که در دردسر بیفتید. حواستان به این جمله باشد که لقمه بزرگتر از دهانتان برندارید و اژدهای خفته را بیدار نکنید. شاید امروز کاری انجام دهید که موجب ناراحتی یا عصبانیت فردی بزرگتر یا بانفوذتر شوید. فرار کنید بهتر است.

  پیش بینی روابط شما: امروز شانس بزرگی برای کشف های اساسی در مورد زندگی، عشق و رمانس دارید. روش تأثیرگذاری شما شامل حرف زدن زیرکانه و بازی کلمات می شود و هدف از همه اینها این است که طرفتان به سمت شما بیاید. امروز شما نیاز به حرکت دارید، چه درست باشد چه نباشد.

  پیش بینی شغل شما: ذهنتان مغشوش است و کنترل کردن افکارتان بسیار سخت شده است. آهسته تر حرکت کنید و نفس های عمیق بکشید. سعی کنید ناامید و عصبانی نشوید. ارتباطات خوب با دیگران کلید نظم دادن به ایده ها و افکار موقتی شماست.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز برنامه سفر شما عقب می افتند، لغو می شوند یا دوباره برنامه ریزی می شوند. برنامه های تحصیلی هم تغییر خواهند کرد. سورپرایزهایی در مورد چاپ، رسانه، امور پزشکی و حقوقی بسیار محتمل هستند، زیرا امروز پر از رویدادهای غیرمنتظره و ناراحتی است. گارد بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: اگر کسی مدتها پیش به احساسات شما صدمه زده یا شما را رد کرده است و نتوانسته اید او را فراموش کنید، از امروز انرژی بگیرید. این کار باعث می شود یخ دلتان آب شود و دردها را ذوب کند. یک ملاقات خوشایند به شما الهام می دهد تا به جای گذشته به آینده فکر کنید.
  پیش بینی شغل شما: روی چیزی که دیروز شروع کرده بودید کار کنید و تسلیم نشوید و چیزهای جدید را امتحان کنید. بجای آنکه ایده های خود را معلق بگذارید، روی آنها کار کنید. قبل از آنکه پروژه های جدیدی آغاز کنید، قبلی ها را به پایان برسانید.


  [size=xx-large]فا[/size][size=xx-large]ل روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز با حساب بانکی تان دوست شوید تا بدانید که چه اتفاقی دارد می افتد. زیرا ناراحتی های امروز مالی یا مربوط به اموال مشترک، مالیات، بدهی و غیره هستند. این سورپرایزها ممکن است مثبت یا منفی باشند. به همین خاطر است که غافلگیرتان می کنند.

  پیش بینی روابط شما: امروز نگاه عمیق تری به این مسئله می اندازید که چرا یک رابطه خاص اخیراً شکست خورده است. سرزنش خودتان را کنار بگذارید. شما مقصر همه چیزهایی که درست پیش نرفته نیستید. اصولاً سبک شما اینطور نیست. بهتر است که دروس ابتدائی را یاد بگیرید و بدین ترتیب پیش بروید.

  پیش بینی شغل شما: پروژه هایی که شامل کامپیوترها و وسایل الکترونیک می شوند امروز آنطور که می خواهید درست کار نمی کنند. بجای آنکه سعی کنید خودتان آنها را درست کنید، کمک بخواهید. نیازی نیست که با وسیله ای خارجی کار کنید در حالیکه فرد دیگری بهتر می داند آن وسیله چطور کار می کند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  تمایل شما به بیان احساسات خود در رابطه – یا احتمالاً تمایل فرد دیگری به انجام همین کار – امروز مشکل ساز می شود. یکی از شما ممکن است در مقابل انتظارات شراکت یا دوستی شورش کند. صبور باشید.

  پیش بینی روابط شما: امروز الگوی مثبت تری از ارتباطات را انجام دهید. احتمالاً نحوه پیش برد امور عشقی در گذشته غلط نبوده است. همینطور ادامه دهید تا تکامل یابید. بدین ترتیب متوجه می شوید که بعضی از الگوهای شما قدیمی هستند و دیگر درست نیستند. برای آنکه فرد خاصی را به خود جذب کنید، باید از درون تغییر کنید.

  پیش بینی شغل شما: ایده های خود را به مرحله بعد سوق دهید. از موقعیت و جایی که هستید راضی نباشید. قدرت و اعتماد به نفس درونی را داشته باشید که همه چیز را یک گام جلوتر ببرید. با این روش همه اطرافیان خود از جمله خودتان را با ایده هایی که می سازید غافلگیر می کنید.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین آبان
  [/size]


  حوادث کاری ممکن است امروز رخ دهند، به خصوص حوادثی در رابطه با برق، اتو، ابزارهای تیز یا خطرناک. مواظب باشید که چه می گویید و چه کاری می کنید. این هشدار را جدی بگیرید. خرابی کامپیوتر، قطعی برق و یا موارد دیگر محتمل هستند.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما فرصت رفتن به مکانهایی با فردی را دارید و این نه تنها برایتان یک ماجرای هیجان انگیز است، بلکه پیوند بین شما را عمیق تر می کند. در واقع، رابطه شما را دگرگون می کند، البته اگر پذیرایی وقوع این دگرگونی باشید. آنچه نیاز دارید، تجربه ای جدید است.
  پیش بینی شغل شما: بجای آنکه روی طرز کار قدیمی خود اتکا کنید، رویکرد جدیدی را بکار ببندید. از خودتان دورتر بروید و چیزهای را از زاویه جدیدی ببینید. هرچه روز شما جلوتر می رود، احساس می کنید انسان متفاوت تری هستید، و این منجر به موفقیت بزرگتری می شود.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  امروز والدین باید بسیار مراقب باشند زیرا امروز روزی است که مستعد حادثه برای کودکان است. حتماً کودکان را از موقعیت ها یا وسایل خطرناک دور نگه دارید. چشم و گوشتان را باز نگه دارید و بدانید که فرزندتان در هر لحظه کجاست. روز بسیار خوبی برای رمانس است.

  پیش بینی روابط شما: شما همه چیز را درباره روند تغییر و تحول می دانید. شما توانایی طبیعی برای رساندن موقعیت ها به نتیجه و درمان آنها دارید. امروز شما انرژی اضافی و حساسیت بیشتری نسبت به دردهای دیگری دارید. دست او را بگیرید و در این کابوس وحشتناک او را یاری کنید. با آنکه این رابطه فقط دوستی است، ولی ممکن است با گذشت زمان به رابطه قوی تری منجر شود.
  پیش بینی شغل شما: تلاش بیشتری برای هماهنگ شدن با جمع انجام دهید و سعی نکنید همه چیز روی خودتان متمرکز باشد. رویکرد تک نفره در روزی مثل امروز نتیجه عکس خواهد داد. اگر به دیگران احترام بگذارید، احترام دیگران را حتماً کسب خواهید کرد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی
  [/size]

  لوازم خانگی کوچک ممکن است امروز خراب شوند یا خرابی کوچک دیگر رخ دهند. قاعدتاً با وقوع همه این چیزها ممکن است جر و بحث هایی هم صورت بگیرد. فقط آرام باشید و سرسختی نکنید. نفس عمیق بکشید. تا 10 بشمارید. این کار نتیجه خوبی دارد.

  پیش بینی روابط شما: امروز بعد از پایان یافتن یک رابطه به شروعی تازه می اندیشید. این رابطه برای شما درد و ناراحتی داشت. با گذشت زمان درد و رنجتان تخفیف یافته و امروز برای اولین بار حس می کنید که دوست دارید دوباره ریسک کنید و وارد رابطه تازه ای شوید. این شانسی برای یک شروع دوباره است.
  پیش بینی شغل شما: از میانبرها استفاده کنید و راهتان را به سوی جلو باز کنید. از افرادی که قبلاً این مسیر را طی کرده اند راهنمایی و مشورت بگیرید. بهترین رویکرد شاید لزوماً آشکارترین و واضح ترین رویکرد نباشد. بجای کتاب های راهنما به افراد اعتماد کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  امروز قطعاً روز پرحادثه ای برای شماست. رفتارهای بدون فکر یا نظرات و حرف های عجولانه باعث می شود که شرایط پرتنشی پیش بیاید. قبل از حرف زدن خوب فکر کنید. اگر پیاده روی، رانندگی یا ورزش دیگری می کنید خیلی مراقب باشید. خبر خوب این است که در مورد ایده های پرنبوغ رویاسازی می کنید.
  پیش بینی روابط شما: می توانید در قلبتان را کامل ببندید و آن را همینطور نگه دارید. یا می توانید بگذارید که نیروی عشق شما را از این مخصمه رها کند و به این فکر کنید که بگذارید فرد جدیدی وارد زندگی تان شود. امروز اشعه آفتاب برای زندگی شما امید و پتانسیل های جدید می آورد.

  پیش بینی شغل شما: انرژی فیزیکی و جسمی شما امروز قوی است و به شما توانایی نشان دادن پشتکار در پروژه هایی که طولانی و خسته کننده هستند را می دهد. از این انرژی عاقلانه استفاده کنید و آن را هدر ندهید. بجای آنکه در کار دیگران دخالت کنید، نگران کارهای خودتان باشید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  امروز ممکن است پول پیدا کنید یا پول از دست بدهید. یکی از اموال شما ممکن است دزدیده شود، خراب شود یا گم شود. به عبارت دیگر، روز پر دردسری است. این موقعیت غیر قابل پیش بینی در مورد امور مالی یا داشته های شما هم صادق است.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصت دارید که از یک مانع سخت بگذرید که در گذشته شما را از بهتر شناختن یکدیگر باز داشته بود. آنچه شما را از نزدیک شدن به هم باز داشته بود، این بود که او رویکرد و نگرشی متفاوت در مورد چیزی داشت که برای شما مهم بود. حالا آنقدر بزرگ هستید که متوجه شوید این مسئله کاملاً بی ربط است.

  پیش بینی شغل شما: عدم تمایل شما به در نظر گرفتن دیدگاه های دیگر شما را کاملاً عقب نگه می دارد. به دیگران هم همان توجهی را نشان دهید که همیشه می دهید. ذهن باز دارایی بزرگتر و با ارزش تر از آنی است که فکرش را بکنید.  [/size]
  [/align]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 7. #17
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER]
  [size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/03
  [/size]

  [/align]  [size=x-large]
  [/size]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=x-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  مهم است که به یاد داشته باشید که شما هنرمند این برج هستید. عاشق این هستید که آنچه خلاقانه با دست های خود می سازید، سیر کنید. فکر می کنید کلاس رفتن تقلب است. امروزی روزی شگفت انگیز برای تماس برقرار کردن با طرز فکر و خلق آن چیزی است که به مذاق شما خوش می آید.

  پیش بینی روابط شما: امروز شما از حرف های کسی که با شور و حرارت حرف می زند و حرف هایش عجیب است، غافلگیر می شوید. زیرا عموماً دوست دارید با سرعت عادی خود پیش بروید و برای گرفتن تصمیمات مهم زمان می گذارید، شاید احساس هیجان کنید ولی تحت فشار نیستید. در واقع، عجله ای ندارید.

  پیش بینی شغل شما: احتمالاً امروز نسبت به افرادی که نظم ندارند صبرتان را از دست می دهید. گرایش شما به این است که آنها را به شدت نقد کنید و زمان زیادی را برای این کار بگذارید و نتوانید به کارهای خودتان برسید. بر روی خودتان تمرکز کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  شما امروز از استراحت در منزل و وقت گذراندن با خانواده لذت می برید. روز بسیار خوبی برای سرگرمی در منزل است. ولی اصلاً روز خوبی برای انجام خرید های مهم نیست. ولی اشکالی ندارد که برای غذا پول خرج کنید. دوستان را به منزل دعوت کنید و زمانتان را به خنده و تفریح بگذرانید و تصمیمات مهم را به فردا موکول کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز احساس می کنید بیش از همیشه عصبی هستید. اگر در مورد رابطه خاصی مشکل داشته اید، پس باید شروع به نظم دادن به کارها نمایید، ولی بجای ساکت و خاموش بودن در مورد مشکلتان، باید در مورد آن حرف بزنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز رویه مطلوبی برایتان آغاز می شود، که در آن شما توانایی درآوردن پول زیادی را دارید. در سه هفته آینده تقاضای افزایش حقوق نمایید. دنبال شغلی باشید که درآمد بالاتری داشته باشد. شما لیاقتتان بیشتر از این است.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز روز شلم شوربایی است. می توانید آن را حس کنید. منتظر تأخیر، و خرابی های کوچک باشید. زمان بسیار خوبی برای بهره بردن از مناظر اطراف است. همچنین از گپ و گفتگو با دیگران، بخصوص خواهر و برادرها، همسایه ها و اقوام لذت می برید. روز بسیار پرخلاقیتی برای نویسندگان است.

  پیش بینی روابط شما: امروز گفتگو و فکرهای عمیقی درباره ماهیت زندگی خواهید داشت و همچنین است در مورد روابط رمانتیک شما. تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید مراقب آن باشید این است که در روابط خود با طرفتان، درستکار به نظر برسید.

  پیش بینی شغل شما: امروز مسئله ای برای شما روشن می شود که قبلاً در رابطه با کارتان با آن دسته و پنجه نرم می کردید. اهداف بلندمدتی که ناممکن به نظر می رسیدند اکنون در دسترس شما هستند. به آنچه دیگران می گویند دقت کنید. جواب را پیدا خواهید کرد.
  [size=x-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  با آنکه روز خلاقانه ای است، ولی روز خوبی برای تصمیمات مالی و مسائل پولی نیست. هیچ پولی روی هر چیزی غیر از غذا خرج نکنید. همچنین به خریدهای ناگهانی و تصمیمات آنی اعتماد نکنید. حتی یک قران هم خرج این چیزها نکنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز احساس امنیت بیشتری درباره رابطه کنونی خود می کنید. از هر گونه تغییری بدتان می آید و نمی توانید تصور کنید که اگر چند تغییر کوچک انجام می دادید، چقدر همه چیز بهتر می شد. امروز فرصت فکر کردن به این موضوع بدون نگرانی به خطر انداختن رابطه را خواهید داشت.

  پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار بهترین ساعات را نخواهید داشت. پس اگر می توانید مرخصی بگیرید. اگر سر کار نمی روید، بیشترین استفاده را از این موقعیت ببرید و به کارهایی بپردازید که نیرو و قدرت بیشتری می برند.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  امروز روز اجتماعی و دوستانه ای است. هیچ چیز قطعی نیست بنابراین روز خوبی برای شماست. از مصاحبت و همنشینی با دیگران لذت ببرید. اجتماعی شوید. بجز غذا برای هیچ چیز دیگری پول خرج نکنید.

  پیش بینی روابط شما: اکنون زمان خوبی برای روابط شخصی است. اگر دوره ای از ناپایداری را تجربه کرده اید، شاید رویدادهای اخیر به شما دلگرمی واقعی بدهد که مدتی است آن را حس نکرده اید. شما باید امنیت احساسی داشته باشید و آرام باشید.

  پیش بینی شغل شما: امروز تنها راه موفقیت شما این است که نشان دهید می توانید انتظارات دیگران را برآورده کنید. بیش از پیش خودتان را نشان دهید. منتظر نشوید که فرصتی عالی به سراغتان بیاید. شما باید به سمتش بروید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  فعالیت های صلح دوستانه و آرامش، به خصوص یوگا یا مدیتیشن برایتان خوب است. اساساً شما دوست دارید از تنهایی در مناظر زیبا لذت ببرید. اگر به دنبال صلح و آرامش باشید از همه چیز لذت می برید. از تصمیمات و خریدهای بزرگ اجتناب کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز درک عمیق تری از اینکه چرا یکی از نزدیکان شما رفتار خاصی با شما دارد، کسب می کنید. تا امروز شاید از رفتار او گیج شده بودید، زیرا رفتار او ترکیبی از محبت و بی تفاوتی بود. اگر به این موضوع بیشتر فکر کنید، می فهمید که چه اتفاقی دارد می افتد.

  پیش بینی شغل شما: توجه خاصی به هر مدرک یا سندی که امضا می کنید بنمایید. قبل از متعهد کردن خود، خوب دقت کنید. در مورد کاغذبازی ها بهتر است که دید انتقادی داشته باشید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  امروز شما اجتماعی می شوید، و روز بسیار خوبی برای ارتباط برقرار کردن با دوستان و جمع ها است. از گپ و گفتگو با انواع و اقسام انسان ها لذت می برید. این کار باعث می شود که فشار زیادی از تنش های شرکا و دوستان نزدیک کاسته شود.

  پیش بینی روابط شما: امروز بین شما و شریکتان همه چیز خوب پیش می رود. شاید برایتان سخت باشد که بفهمید از چه زاویه ای باید به موضوع خاصی بپردازید. اگر قرار است روی طرح های خود بحث کنید، باید نسبت به حال و هوای شریک خود حساس باشید.

  پیش بینی شغل شما: تعادل خوبی میان ایده ها کهنه و نو وجود دارد که امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده است و باعث می شود که تصمیم بهتری درباره حرکت کاری بعدی خود بگیرید. نترسید و ایده جدیدی را اتخاذ کنید و به سنت های قدیمی هم توجه کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آبان
  [/size]

  امروز در تمام ارتباطات خود با دیگران و به خصوص افراد ذینفوذ مراقب باشید. شاید چیزی بگویید یا کاری انجام دهید که بعداً متأسف شوید. امروز هر اتفاقی ممکن است بیفتد و اگر از تصمیمات مهم و خریدهای عمده و بزرگ اجتناب کنید در امان خواهید بود. فقط با جریان حرکت کنید و خوش بگذرانید.

  پیش بینی روابط شما: امروز فرصت خوبی برای تعهدی عمیق تر به فرد خاصی دارید. شما مدتی را به شناختن یکدیگر سپری کردید و حالا حس می کنید آماده اید قدم دیگری بردارید. از طرف دیگر، اگر می خواهید برای اولین بار سر قرار بروید، فکر کنید مدتهاست او را می شناسید. این حس خوبی از آرامش و هماهنگی بین شما برقرار می کند.

  پیش بینی شغل شما: در مورد کارتان، نگذارید دیگران شما را مجبور به کاری کنند که شما آماده متعهد شدن به آن نیستید. شاید کسی برای متقاعد کردن شما به انجام کاری که فکر می کند برای شما درست است، سوءاستفاده کند. فقط به خودتان اعتماد کنید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  سفر برای تفریح امروز برایتان سرگرم کننده است. شما عاشق سفر هستید. چون زیبایی را امروز تحسین می کنید. به خودتان شانس دیدن مکان های زیبا را بدهید. از پارک ها، طبیعت و ساختمان های زیبا، موزه و نگارخانه ها دیدن کنید. با افرادی از پس زمینه های مختلف صحبت کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز باید درباره رویدادها شوخ طبعی بیشتری داشته باشید. شاید روابط دچار سوءتفاهم شوند که در هر حال بسیار آزاردهنده خواهد بود. اگر پافشاری کنید، همه چیز بدتر می شود. بهتر است به آنها بخندید.

  پیش بینی شغل شما: انرژی امروز به نفع شما کار می کند. موفقیتی که شما منتظرش بودید موجود است. تنها نکته اینجاست که باید دید منتقدانه ای نسبت به کار خود داشته باشید. نتیجه کار شما شگفت انگیز خواهد بود.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  شاید امروز درگیر صحبت هایی در مورد مالیات، بدهی، ارث و اموال مشترک شوید. لطفاً دقت داشته باشید: روز خوبی برای تصمیمات مهم یا موافقت کردن با هر چیزی در مورد اموال مشترک یا امور مالی نیست. این تصمیمات را به فردا موکول کنید و امروز با دوستان خود بگردید.

  پیش بینی روابط شما: شاید متوجه شوید که طرفتان دیگر حال و هوای قبلی را ندارد. شاید از شنیدن داستان های شما خسته شده است و فقط می خواهد بداند که بالاخره چه خواهد شد. ذات شما اینطور است که خوش بین هستید. ولی در این لحظه باید واقع گرا باشید.

  پیش بینی شغل شما: دلسوزی شما در موقعیت های بد کاری می تواند مرهمی برای دیگران باشد. دیدگاه شما می تواند آتشی که افروخته شده بود را خاموش کند. از شعله ها دوری کنید تا نسوزید.

  [size=x-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]

  امروز شما باید بیش از همیشه با دیگران سازش و مصالحه کنید. در واقع انتخاب دیگری ندارید. از کاه کوه نسازید و از دیگران توقعات بالایی نداشته باشید. فقط روزگار را بگذرانید. خریدهای خود را به غذا محدود کنید.

  پیش بینی روابط شما: نگران نباشید. شما امروز بهترین تأثیرگذاری را خواهید داشت، به خصوص اگر برای اولین بار سر قرار می روید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که شوخ طبع باشید. مکالمات را متفاوت و سرزنده نگه دارید. در واقع خودتان باشدی و همه چیز درست خواهد شد.

  پیش بینی شغل شما: امروز از شخص ثالثی برای صحبت درباره موضوعات مهم کاری استفاده کنید. جزئیاتی ممکن است باشد که شاید بخواهید آنها را در نظر بگیرید. از کسی دعوت کنید بیاید تا کارتان آسانتر شود.
  [size=x-large]
  فال روزانه متولدین اسفند[/size]


  امروز روزی عالی برای اجتماعی شدن با دیگران است. از زمان تفریح و سرگرمی با دیگران در تمام برهه های زندگی لذت ببرید و وسوسه نشوید که پول زیادی خرج کنید. البته پول خرج کردن برای غذا اشکالی ندارد. امروز اگر زیاد سخت نگیرید فرصت های زیادی برای تفریح و سرگرمی می یابید.

  پیش بینی روابط شما: امروز درس بسیار مهمی درباره روابط می گیرید. شاید در مرزگذاری مشکل دارید، و مردم فکر می کنند که از مرزهای شما می توانند رد شوند. امروز می فهمید که باید به دیگران فهماند که چقدر می توانید آنها را تحمل کنید و مرزهای شما تا کجا هستند.
  پیش بینی شغل شما: برای رسیدن به اهداف کاری خود، باید بدانید که می توانید از کمک دیگران استفاده کنید. از کسانی کمک بگیرید که نقاط قوتی متفاوت با شما دارند. توانایی های شما به تنهایی کافی نخواهند بود – به خصوص در روزی مثل امروز.


  [/size]
  [/align]  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 8. #18
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/04[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  درک و فراست شما خیلی سریع رشد خواهد کرد. امروز از همه جا - چه درون خود شما چه از محیط بیرون -پیغام های روحی دریافت می کنید. این مساله شاید چندان قابل تحمل نباشد مخصوصا اگر قبلا تجربه آن را نداشته اید. اما لازم نیست با آن بجنگید. این نشانه رشد روحی شماست. این مساله در طولانی مدت بسیار به نفع شما است و کمک می کند تا به رویاهای دور از دسترس خود برسید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز شاید تصور کنید رابطه شما و عشقتان در مسیری جدید حرکت می کند اما واقعیت این است که این رابطه در جهت بهبود و عمیق تر شدن در حرکت است. با یک مکالمه عاشقانه و محتاطانه می توانید به راحتی منشا مشکلات را کشف کنید و متوجه می شوید تاثیر و اهمیت چندانی ندارد. رابطه عاشقانه شما دوباره و به بهترین شکل از سر گرفته می شود.
  پیش بینی شغل شما: از اینکه صبح ها بیش از اندازه کار می کنید دست بردارید. برای یک ماه آینده موقعیتی برای سفرهای کوتاه نخواهید داشت. آماده باشید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  روابط جدیدی در زندگی آغاز می کنید و برخی از آنها دوستان نزدیک شما خواهند شد. دوستان قدیمی تر کمی کمرنگ می شوند. شاید این روند باعث ناراحتی شما بشود اما روندی که پیش می رود و کنترل آن از دست شما خارج است. اگر تفکرات درونی خود را تغییر دهید، روابط شما نیز تغییر می کند. شما جذب افراد و دوستانی می شوید که موضوعات جالبی در چنته دارند. بنابراین، با این جریان مخالفت نکنید.

  پیش بینی رابطه شما: برخی از مسایل باید حل و مشکلات و عیوب آنها کشف شوند. نتیجه این کار منجر به تغییر روابط می شود. با اینکه تمایل دارید تا مکالمات اطمینان بخش با هم داشته باشید اما مشکلات خودنمایی می کنند و مجبور هستید در مورد آنها با یکدیگر صحبت کنید. با استفاده از فرصت پیش آمده مشکلات خود را از بین ببرید.
  پیش بینی شغل شما: با اینکه انسان کاملا منظمی هستید و همه کارها بر اساس برنامه ریزی پیش می روند، اما تا آخر فروردین موانعی سر راه شما ظاهر خواهند شد. برخی از اشتباهات ارتباطی باعث می شود به راحتی نتوانید مسایل کاری خود را مدیریت کنید. اما همه تلاش خود را انجام دهید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  خیلی زود پاداش سختکوشی های خود را دریافت خواهید کرد. احساسات بسیار گرم و خوشایندی در درون خود احساس می کنید و متوجه می شوید شما لیاقت همه اتفاق های خوبی که برایتان می افتد را دارید. خیلی خوب است این احساسات خوب و خوشحال کننده را با عشق خود نیز شریک شوید. به طور مثال، برای یک جشن برنامه ریزی و از افرادی دعوت کنید که از شما حمایت می کنند.

  پیش بینی روابط شما: یک تغییر اساسی در روابط شما در پیش است. این تغییر می تواند یک مکالمه خاص یا یک واکنش خاص باشد. اینکه در کنار عشق خود باشید یا پشت تلفن تلاش می کنید تا یک مشکل خاص را حل و فصل کنید. همین راه را ادامه دهید تا موفق شوید.
  پیش بینی شغل شما: تا انتهای ماه فروردین از خرید هر نوع وسیله الکترونیک جدید برای اداره خود خودداری کنید. اگر اکنون این کار را انجام دهید مسلما آن وسیله خیلی زود خراب خواهد شد. اگر مجبور به خرید هستید، مدلی که گارانتی تعویض واقعی دارد را بخرید.
  [size=xx-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  رشد روحی و تحصیلی شما باعث جذب دوستان بیشتری می شود که در آینده می توانند رفیق های صمیمی شما باشند. شاید حتی عشق تازه ای نیز برای خود پیدا کنید. اینها همه در نتیجه پرورش روح و ذهن شماست. دوستان جدید سرگرمی های جدید نیز با خود می آورند و شما را به سمت نوعی روشن فکری سوق می دهند. دوستی آنها را قبول کنید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید. به عقب نگاه نکنید، نمی توانید زمان را به عقب بازگردانید.

  پیش بینی رابطه شما:شما در عوض کردن موضوعات بحث توانایی خوبی دارید. اما امروز طرف شما به شما اجازه تغییر موضوع را نمی دهد و می خواهد در مورد مشکلات و مسایل بین شما صحبت کند. می توانید به راحتی از این مکالمه طفره بروید اما بهتر است گوش دهید تا مشکلات برطرف شوند.
  پیش بینی شغل شما: در طول یکی دو هفته آینده در محیط کار با سوءبرداشت های متعددی روبه رو خواهید شد. متقاعد کردن دیگران کمی برایتان دشوار خواهد بود. اما همه تلاش خود را انجام دهید تا مسایل در مسیر مثبت حرکت کنند. کمی شوخ طبعی شاید کمک کننده باشد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  افزایش حقوق یا درآمد شما باعث می شود تا وسایل خانه را نو کنید. ممکن است بخواهید مبلمان جدید بخرید یا خانه ای بزرگ تر خریداری یا کرایه کنید. اما این کار کمی غیر منطقی به نظر می رسد و شاید اعضای خانواده هم چندان با آن موافق نباشند. این ریخت و پاش ها کاملا مشخص می کنند در درآمد شما تغییری ایجاد شده است. اما اجازه ندهید ترس و نگرانی ها شما را عقب نگهدارید و با جریان پیش آمده حرکت کنید.

  پیش بینی رابطه شما: احتمالا امروز شما و عشقتان موجب ناراحتی یکدیگر خواهید شد. اما خوشبختانه هر دو شما متوجه می شوید می توانید به راحتی با صحبت کردن مسایل پیش آمده راحل و فصل کرد. البته این مکالمه چندان هم آسان نیست اما نتیجه بسیار خوبی در پی دارد.
  پیش بینی شغل شما: در طول سه هفته آینده تغییراتی در محل کار شما رخ خواهد داد. بهتر است همه مدارک و اسناد را برای اطمینان دوبار کنترل کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  تغییرات روحی و درونی باعث ایجاد تغییر در روابط اجتماعی شما می شود. روابط شما خیلی بهتر از پیش خواهد بود زیرا ذهن بازتر و روح صادق تری خواهید داشت و همچون گذشته بسته نیستید. درک بیشتری از نیازهای اطرافیان خود خواهید داشت. متاسفانه، این مساله باعث می شود تا برخی از دوستان قدیمی خود را کنار بگذارید.اما نگران نباشید و با این روند مبارزه نکنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز رابطه عاشقانه بسیار خوبی خواهید داشت. این موقعیت باعث می شود تا توجهی که نیاز دارید را به دست بیاورید و البته باعث خجالت و شرمندگی طرف شما نیز می شود. اگر این مساله خوشحالتان می کند که حرفی نیست اما می توانید از این موقعیت برای شفاف سازی مسایل موجود نیز بهره ببرید.
  پیش بینی شغل شما: در طول سه هفته آینده بسیار مهم است که به عقب برگردید و بازتاب اتفاق های اخیر را دوره کنید. بازگشت به عقب و دوره اتفاق های قبلی بسیار ارزشمندتر از نگاه به آینده و شروع روش های جدید است. از گذشته خود می توانید درس های بزرگی بگیرید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  علاقه و هیجان زیاد شما برای انجام پروژه جدید شما را وارد مسیری نو می کند. حتی شاید منجر شود تصمیم به تغییر شغل بگیرید و بیشتر زمان خود را به کارهای اختصاص دهید که به آنها علاقه دارید. سلامت روحی، احساسی و معنوی شما در وضعیت عالی قرار دارند و کیفیت زندگی شما در حال بهبود بیشتر است.

  پیش بینی رابطه شما: امروز در شرایطی هستید که هم می توانید از روابط خود دچار ضربه شوید و هم رابطه خوبی داشته باشید. می توانید از کلماتی استفاده کنید که موقعیت عاطفی شما را به خطر بیندازد و باعث رنجش هر دو طرف بشود. یا می توانید باعث بهبود روابط شوید و منبع مشکلات را بیابید و صادقانه آنها را برطرف کنید.
  پیش بینی شغل شما: شغل شما همیشه حرکت گردابی دارد اما در طول سه هفته آینده این چرخش بیش از اندازه است. کارها به گونه ای پیش می رود که ممکن است احساس کنید به جای جلو پیش رفتن دارید به عقب حرکت می کنید. باید منتظر چنین چیزی باشید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  اگر در رابطه ای متعهدانه قرار دارید باید منتظر حس جدیدی از اهداف دوطرفه و همچنین دوستان جدید باشید. اگر اینگونه نیست، احتمالا امروز عاشق می شوید. شاید تصور کنید این مربوط به زمان است اما تغیرات درونی شما باعث این مسایل است. افرادی که در این مرحله وارد زندگی شما می شوند همچون رهبران مذهبی هستند و باعث پرورش روح و معنویات شما می شوند.

  پیش بینی رابطه شما: از احساسات بد و کشمکش متنفر هستید و شاید امرزو احساس چندان خوشایندی نداشته باشید. این احساس می تواند در نتیجه مشکل حل نشده بین شما و عشقتان باشد. با اینکه شاید احساس راحت و آرامی نداشته باشید اما در خلال آن می توانید نوعی آرامش را نیز کشف کنید.
  پیش بینی شغل شما: بهتر است از عقد هر نوع قراردادی در طول سه هفته آینده خودداری کنید. شاید قرارداد موردنظر به آن صورتی که انتظار دارید پیش نرود و نتیجه آن فقط پیچیدگی و مشکل در کار باشد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  احساست مثبتی همپون عشق، علاقه یا خوش بینی که سال ها سرکوب شده بود، امروز خودنمایی می کنند و حس جدیدی از لذت و آرامش را برای شما به ارمغان می آورند. این احساسات می تواند با بازی ها و فعالیت های دوران کودکی شما همگام باشد. به نوعی م یتواند گفت امروز زمان بیدار شدن کودک درون شماست. از آن لذت ببرید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز کارهای خوبی در مسیر عشق خود انجام می دهید. اگر مدت هاست با عشق خود مشکلاتی دارید که هنوز حل نشده اند، برای حل آنها از این موقعیت استفاده کنید. مشکلات خود را بازگو کنید و با زیر و رو کردن آن باعث پیدا شدن راهکار مناسب بشوید.
  پیش بینی شغل شما: امروز اطرافیان حرف و منظور شما را به درستی درک نخواهند کرد. شما یک چیزی می گویید و دیگران چیز کاملا متفاوتی می شنوند. برای رساندن منظور خود باید با صبوری همه چیز را توضیح دهید. متاسفانه این مساله احتمال دارد تا آخر فروردین به همین شکل ادامه داشته باشد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  شرکت در جشنواره ها و مراسم گروهی باعث می شود تا ایده های جدید در زندگی بیاموزید و باعث پرورش روح شما می شود. احتمالا امروز به دیدار دوستان قدیمی خود بروید که مدت هاست آنها را ندیده اید. صحبت کردن با دیگران باعث باز شدن دریچه ای به دنیای جدید می شود. امشب پیش ار رفتن به رختخواب کمی پیاده روی کنید تا بتوانید راحت تر بخوابید.

  پیش بینی روابط شما: امروز به اطلاعاتی دست پیدا می کنید که تاثیر عمیقی در زندگی عاطفی شما دارد. ممکن است قضاوت درستی در مورد عشق خود نداشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا از نامزد خود برای اشتباهاتتان که باعث دل آزردگی او شده است عذرخواهی کنید. به قلب خود گوش کنید.
  پیش بینی شغل شما: امروز فردی برای یک شغل مهم و عالی با شما تماس می گیرد اما فراموش می کند شماره خود را به شما بدهد و متاسفانه نمی توانید با او تماس بگیرید و این موقعیت را از دست می دهید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن[/size]
  رشد استعدادهایی که آنها را نادیده گرفته اید نتایج تعجب آوری برای شما خواهند داشت. متوجه می شوید این استعداد باعث پیشرفت شما در زندگی و رسیدن به چیزهایی که همیشه دوست دارید. حتی به افزایش حقوق و درآمد شما نیز منجر می شود. این تغییرات تاثیرات کاملا مثبتی در زندگی شما دارند.

  پیش بینی رابطه شما: امروز این توانایی را دارید تا به خوبی شرایط بد و خوب را در رابطه خود تشخیص دهید. پیش از رسیدن به این مرحله، باید با طرف خود بنشینید و در مورد مسایل خود صحبت کنید. شاید ابتدا چندان خوشایند نباشد اما اگر در مسیر درست ادامه دهید به نتایج خوبی خواهد رسید.
  پیش بینی شغل شما: اکنون زمان مناسبی برای خرید وسایل الترونیک جدید نیست. احتمالا با وسایل دیجتال همچون کامپیوتر، دوربین یا حتی وسایل نقلیه مشکل پیدا خواهید کرد. پس کمی خوددار باشید و اجازه دهید زمان بگذرد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  تغییرات درونی بسیار بزرگ و قدرتمند در شما رخ می دهد. بخشی از وجود شما می خواهد به این تغییرات خوشامد بگوید اما بخش دیگر این تغییرات را نفی می کند. مقاومت در برابر این انقلاب درونی منجر به متوقف شدن آن نمی شود.

  پیش بینی رابطه شما: رابطه شما با فردی خاص ممکن است کمی سنگین باشد اما به مفهوم این نیست که تاثیری در زندگی شما ندارد. خیلی نگران مشکلات خود نباشید و با همه وجود سعی در برطرف کردن آنها داشته باشید.
  پیس بینی شغل شما: روابط و مذاکرات کاری تا حدی دشوار خواهند بود. احتمالا مشکلاتی ظهور می کنند و کنار آمدن با آنها دشوار است. لازم نیست همه کارها را به طور شخصی حل و فص کنید. با دیگران مشورت کنید.


  [/size]
  [/align]


  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 9. #19
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/05[/size]
  [/align]  [size=xx-large]
  [/size]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]
  آیا داستان های کارآگاهی را دوست دارید؟ اگر این گونه است شاید دوست داشته باشید امروز در نقش شرلوک هلمز ایفای نقش کنید. موضوع فراموش شده، مشکل هوشمندانه یا یک رمز و راز خاص می توانند برای جست‌وجوهای زیرکانه در مورد حقیقت دلایل خوبی باشند. خوب است که امروز قدرت مشاهدات خود را پرورش دهید زیرا نقش مهمی در موفقیت های آینده شما خواهد داشت.

  پیش بینی رابطه شما: اگر مشکلات خاصی در مسیر یکی شدن شما و نامزدتان وجود دارد شاید کمک گرفتن از افراد مهربان و دلسوز بتواند در حل آنها به شما کمک کند. باید نگاه خود را تغییر دهید و این کار را تا اندازه ای تکرار کنید تا به راهکار مناسب دست پیدا کنید. فقط باید در این مسیر ایمان داشته باشید.

  پیش بینی شغل شما: انرژی جسم شما زیاد است و قدرت ثبات قدم داشتن در مسیر رسیدن به اهداف را به شما می دهد. اجازه ندهید انرژی های شما هدر برود. بیشتر روی کارهای خود متمرکز باشید تا فعالیت های دیگران.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  [/size]
  به نظر می رسد شریک عشقی یا کاری شما با مسایل مهمی گرفتار و مشغول است و علاقه ای هم ندارد تا آنها را با شما شریک شود. حرف زدن در مورد این مساله چاره کار نیست. کمی خوددار و مطمئن باشید در زمان مناسب، دوست شما واقعیت را می گوید و از شما کمک می خواهد.

  پیش بینی رابطه شما: شما و طرف مقابلتان شاید با هم در مورد موضوع های خاصی تفاهم نداشته باشید. باید در مورد این مسایل با هم صحبت و راهکار مناسب برای حل آن را پیدا کنید. پس از حرف زدن در این باره می توانید رابطه خود را صمیمی تر از پیش کنید.

  پیش بینی شغل شما:بی توجهی و عدم تمایل شما به ایده ها و نظرات دیگران شما را عقب نگه می دارد. برای همکاران خود ارزش و احترام قائل باشید. کمی روشن فکر باشید تا بتوانید بیش از پیش در شغل خود پیشرفت کنید.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین خرداد[/size]


  شاید امروز درگیر یک سری کاغذبازی های بیهوده باشید. این کار انرژی زیادی از شما می طلبد بنابراین بهتر است در ابتدای صبح که انرژی زیادی دارید آنها را انجام دهید. ممکن است این کاغذبازی نوعی قرارداد یا بیمه نامه باشد. برای انجام آنها با دیگران نیز مشورت کنید.

  پیش بینی رابطه شما: کسی یا چیزی باید در مسیر زندگی عاطفی شما حرکت کند. امروز نوعی کار برجسته انجام می دهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز زمان رو کردن ایده ها و تمایلات سازنده خود است. شما در شرایطی قرار دارید که می توانید به راحتی پیشرفت کنید. ایستادن و بی تحرکی همچون مرگ برای شماست. شاید این کار برجسته رسیدن به طرزفکری خاص یا یک فرد باشد.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین تیر[/size]


  مطالعه یک داستان جالب در روزنامه ها به شما الهام می دهد تا داستانی مرموز از خود بسازید. امروز ذهن خلاقی دارید و می تواند به خوبی شخصیت ها و داستان های جالبی از خود بسازد. می توانید این داستان را یادداشت و به داستانی کوتاه یا حتی رمان تبدیل کنید؛ البته اگر فردا هم هنوز این احساسات را داشتید کار نوشتن را آغاز کنید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز با مشکلات قدیمی رابطه خود روبه رو خواهید شد و متوجه می شوید این مشکل همچنان پابرجاست و تغییری نکرده است. امروز تصمیم می گیرید آن را برای همیشه ریشه کن کنید.

  پیش بینی شغل شما: با افرادی همکاری کنید که همچون شما احساساتی و وقف کار هستند. چیزهای زیادی از آنها خواهید آموخت.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  چیز گمشده ای همچون یک تکه کاغذ می تواند همه حواس شما و اعضای خانواده را به خود پرت کند. شاید ابتدا از پیدا کردن آن ناامید شوید زیرا تصور می کنید در خانه است اما نمی دانید کجا را باید بگردید. بهتر است کمی دست از جست‌وجو بردارید و به مکان هایی فکر کنید که هرگز تصورش را هم نمی کنید.

  پیش بینی رابطه شما: روش معمول شما برای مبارزه با مشکلات و موانع نادیده گرفتن آنهاست. اما امروز این فرصت را دارید تا نگاهی به مشکلات رابطه خود با عشقتان بیندازید و آنها را حل کنید.

  پیش بینی شغل شما: تحصیلات همه چیز نیست. بلکه تجربه و همکاری با دیگران نیز مسایل زیادی را به شما و آنها می آموزد. داشتن روابط صحیح شما را در مسیر پیشرفت قرار می دهد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  امروز احساسات شما بالا و پایین خواهد شد. نوعی تنش و کشمکش در همه جوانب زندگی شما پخش خواهد شد. خیلی اطراف انسان های احمق نگردید آنها انرژی شما را تحلیل می برند.

  پیش بینی رابطه شما: امروز تعجب می کنید که عشق یا نامزد شما که همیشه دلسوز و مهربان بوده چرا اینقدر سرد و بی روح است. شاید دلیل آن این است که به کمی زمان و فاصله نیاز دارند با مشکلات درونی خود کنار بیایند. به محض اینکه ذهنشان آزاد شود رابطه آنها نیز همچون قبل گرم و پرحرارت خواهد شد.

  پیش بینی شغل شما: کنترل ذهن برایتان سخت است. کمی صبر کنید و نفس عمیق بکشید. ناامید نباشید داشتن رابطه صحیح با دیگران کمک می کند تا بتوانید مشکلات خود را حل و فصل کنید.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین مهر[/size]


  امروز سرشار از اتفاق های خوب و تعجب برانگیز برای شماست. با آغوش باز و شکرگزاری از این اتفاق ها استقبال کنید و ببینید چه احساس خوبی پیدا خواهید کرد. پاسخ کارهای خوب و قلب مهربان خود را دریافت خواهید کرد. دوستان قدیمی به سراغ شما می آیند و خود را برای گفت‌وگوهای دوستانه آماده کنید.

  پیش بینی رابطه شما: شما و نامزدتان در مورد مساله خاصی تفاهم ندارید و ممکن است موجب مشکلات بزرگی بشود. اما اطلاعات خاصی که گفته خوانده یا شنیده شده است باعث می شود تا به راحتی راهکار مناسب را بیابید و در این مسیر موفق باشید.

  پیش بینی شغل شما: فردی از ما می خواهد در محل کار خود کار ویژه ای انجام دهید اما شما بسیار متعهد به کار هستید. این سیستم تایید شدن باعث شده تا حدی عقب بمانید. میان علاقه مندی های شما و وظایف کاریتان فاصله زیادی وجود دارد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آبان[/size]

  امروز عقل و احساس شما در دو مسیر متفاوت قرار دارند. عقل می خواهد به راهی برود اما احساس راه دیگری را ترجیح می دهد. برای تصمیم گیری درست نفس عمیق بکشید و پیش از انجام هرکاری آرامش خود را حفظ کنید.

  پیش بینی رابطه شما: اگر روابط عاطفی شما آن طور که دوست دارید عاشقانه پیش نمی رود خیلی نق نزنید و ترشرویی نکنید. اوضاع خوب خواهد شد.

  پیش بینی شغل شما: احساسات کلی شما خوب است و به شما قدرت می دهد تا در شرایط سخت تصمیم گیری درست داشته باشید. نیازی نیست از شرایط کاری دشوار هراس به دل راه دهید. روش های شما همه به موفقیت منجر می شوند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  برای خود چای داغ بریزید. حمام آب گرم بگیرید و حسابی به خود رسیدگی کنید. شاید دیگران موجب ناراحتی و آزردگی شما شوند. آماده باشید و تلاش کنید تا زباله های روحی دیگران را با خود یدک نکشید. شما احساسات منحصر به خود را دارید و همیشه مراقب رفتارهای ناگهانی دیگران باشید.

  پیش بینی رابطه شما: شاید امروز نتوانید آسیب های وارد شده به رابطه احساسی خود را جبران کنید. در ذهن خود درگیر هستید که آیا همین امروز همه چیز را به انجام برسانید یا اجازه دهید گذشت زمان آن را درست کند. اما در قلب خود می دانید که راه درست چیست و شجاعت قدم برداشتن در راه درست را پیدا خواهید کرد.

  پیش بینی شغل شما: اکنون زمان مناسبی برای دستکاری کردن ایده ها یا خود دیگران نیست. این کار منجر به ایجاد شرایطی می شود که کار را برای خودتان سخت تر می کند. بهتر است دست از این کار بردارید و کار معمولی خود را انجا م دهید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی

  [/size]
  شاید برخی از مردم از دست زبان یا اعمال شما ناراحت باشند. حرف های بی مقدمه ای که یکی دو هفته پیش بیان کرده اید اکنون به ضرر شما تمام می شود. رفتار دوستانه و مهربانانه باعث می شود تا افرادی که از دست شما رنجیده اند تا حدی آرام شوند. پیش از حرف زدن حتما با عواقب آن بیندیشید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز شاید بتوانید راهی پیدا کنید تا مشکلات خود با طرف مقابلتان که واقعا دوستش دارید را حل و فصل کنید. شاید تا پیش از امروز این جرات را نداشتید اما امروز می توانید با برنامه ریزی صحیح در مسیر درست حرکت کنید.

  پیش بینی شغل شما: سعی کنید در رویاهای دیگران اسیر نشوید. اگر بیش از اندازه سوال بپرسید شاید در شرایط دشواری به دام بیفتید و نتوانید به راحتی از آن خلاصی پیدا کنید. محیط کار پیچیدگی های خاص خودش را دارد. دور از گود بایستید و محافظه کار باشید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن

  [/size]
  روز شاد و هیجان انگیزی در پیش دارید. می توانید همه کارهای خود را به انجام برسانید. درک و تلاشمندی بالایی دارید. امروز از کامپیوتر دوری کنید شاید باعث عصبانیت شما شود. مثلا ممکن است لپ تاپتان هنگ کند و ناگهان خراب شود. خیلی خود را عصبانی نکنید و به یاد داشته باشید آن فقط یک دستگاه است.

  پیش بینی رابطه شما: با اینکه تلاش می کنید تا اتفاق ها و مکالمات خود را در جهت درست هدایت کنید اما متوجه می شوید که این شرایط همچنان پابرجاست. شما و نامزدتان به این نتیجه می رسید باید شرایط را تغییر دهید و بر مشکلات خود غلبه کنید تا همه چیز برای هر دو شما بهتر شود.

  پیش بینی شغل شما: ذهنی که درست قضاوت می کند و ذات درستکار شما بهترین دارایی های شما به شمار می روند. شما صدای دلایلی ومنطق هایی هستید که دیگران به دنبال آن هستند. به همین دلیل، فانوس راه افرادی باشید که در مسیر اشتباه قرار دارند.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  شاید کمی عصبی و وحشت زده باشید. برخی از کارهای ناگهانی باعث وحشت افراد می شود. بهتر است سوپرایزهای خود را برای زمان دیگری نگهدارید. بهتر است به مدیر خود نگویید که قرار است هفته آینده را به سفر و تعطیلات بروید. برای آرامش روح خود بهتر است به خوبی استراحت کنید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز شاید با عشق خود تفاهم نداشته باشید و به مشکل برخورد کنید اما اجرام آسمانی به شما کمک می کند تا آن را فیصله ببخشید. راهکار آن این است که با نگاهی تازه به اطراف و روابط خود نگاه کنید. بهترین راه این است که نگاه خود را تا جایی تغییر دهید که بهترین نتیجه از آن حاصل شود.

  پیش بینی شغل شما: با همکاران خود صادق و یک رو باشید. اکنون زمان مخفی کردن راز نیست. امروز بازار شایعات در شرکت داغ است و هر چه سعی در مخفی کاری داشته باشید اوضاع بدتر پیش خواهد رفت.
  [/size]
  [/align]
  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

 10. #20
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19

  RE: فال روز ( 4 )

  [size=xx-large]
  [/size]
  [align=CENTER][size=xx-large]فـال روزانه 1392/01/07[/size]
  [/align]
  [align=JUSTIFY][size=large][size=xx-large]فال روزانه متولدین فروردین[/size]

  امروز حق انتخاب های متعددی خواهید داشت. شاید مایل باشید شغل خود را ارتقا دهید اما گزینه های زیاد باعث گیجی شما می شوند. به جای گرفتار شدن در میان انتخاب ها، چند روز دست نگه دارید و سپس تصمیم گیری کنید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز به رابطه خاص خود با عشقتان فکر می کنید. کمی تردید دارید که باید در ادامه رابطه خود چه کاری انجام دهید. شاید بهتر باشد کمی به خود و طرف مقابل فرصت دهید و به خوبی در مورد رابطه خود فکر کنید. این کار باعث می شود تا بدانید چه حسی به این رابطه دارید و تصمیم درست اتخاذ کنید.
  پیش بینی شغل شما: امروز می تواند آینده خوب و شانس زیادی برای پیشرفت شما وجود داشته البته اگر بتوانید در مقابل افرادی که مخالف شما هستند گاردگیری نکنید. اهداف خود را بر اساس چشم اندازهای بی پایه و اساس آنها خراب نکنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/size]

  یک مشکل عقلانی ممکن است باعث گیج شدن شما شود و مطالعه و تحقیق نیز اطلاعات ضدونقیضی به شما می دهند. حتی شاید شایعاتی به گوش شما برسند که واقعیت ندارند. امروز نباید چیزهایی که می شنوید یا حتی مطالعه می کنید را باور کنید. البته این جریان موقتی است و پس از چند روز از این همه تردید و گیج بودن رها خواهید شد.

  پیش بینی رابطه شما: امروز بهترین زمان برای تفکر عمیق در مورد رابطه خود است. هر دو شما باید با نهایت وجود به رابطه خود فکر کنید و اگر مشکلی وجود دارد آن را حل کنید. بهتر است با هم صادق باشید و تصمیمات قاطع اتخاذ کنید.
  پیش بینی شغل شما: بهتر است به دیگران کمک کنید. حتی اگر کسی از شما کمک طلب نکرد باز به او در انجام کارهایشان دست یاری بدهید. وقتی هنگام لزوم به دوستان خود کمک کنید آنها نیز در آینده در مواقع ضروری به یاری شما خواهند شتافت.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین خرداد[/size]

  امروز نگرانی هایی در مورد مسایل مالی گریبان گیر شماست. البته به این معنی نیست که دچار بحران مالی می شوید فقط یک سری مسایل گیج کننده در مورد آینده نگری در مورد دارایی خود سراغتان می آید که نمی دانید تصمیم درست چیست. لازم نیست امروز تصمیم گیری کنید. اگر چند روز تحمل کنید ذهنتان بازتر خواهد شد.

  پیش بینی رابطه شما: شاید از آن دسته افرادی باشید که در نگاه نخست رابطه خود را با طرف مقابل آغاز کرده اند. اکنون نیز به درست بودن این رابطه شک دارید. شاید بهتر باشد کمی از هم دور باشید تا متوجه شوید آیا این فرد را واقعا دوست دارید و فرد موردعلاقه شما هست یا خیر. شاید لازم باشد با او در مورد احساسات واقعی خود صحبت کنید.
  پیش بینی شغل شما: رئیس شما چشم انداز و نگاه درستی به ایده های شما و پروژه های آینده ندارد. این مساله باعث سخت شدن کار برای شما و همکارانتان شده است. به جای موضع گرفتن با آرامش این موضوع را حل کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین تیر[/size]

  رابطه ای که به تازگی شروع کرده اید شما را دچار تردید کرده است. این رابطه می تواند عاشقانه یا یک آشنایی ساده باشد. شما مطمئن نیستید که کدام راه باعث گسترش این رابطه می شود. بهتر است امروز خیلی به این مساله فکر نکنید. چند روز دست نگه دارید تا این فرد را بهتر بشناسید و پس از آن تصمیم گیری کنید.

  پیش بینی رابطه شما: تغییر و دگرگونی برنامه معمولی امروز شماست. شاید چیزهای خاصی را از یکدیگر باور کنید اما پس از گذشت زمان، هر دو شما تغییر می کنید. شاید برایتان جالب باشد که هر دو نگاهی یکسان به آینده دارید و به یکدیگر آزادی فکری می دهید تا واقعیت ها کشف شوند.
  پیس بینی شغل شما: درحالیکه که افراد دیگر در کار خود هیچ گونه انعطافی ندارند و خود را گرفتار کرده اند شما با روحیه آسان گیر خود نوعی تسکین خاطر برای آنها به شمار می روید. این روحیه دوست داشتنی و خوب خود را دست کم نگیرید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مرداد[/size]

  شاید احساس کنید در سختی گرفتار شده اید. شدیدا استرس دارید و باید استراحت کنید. کار کردن نیز تا حدی برایتان دشوار شده است. کارهای زیادی برای انجام دارید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید. شاید بهتر باشد امروز را استراحت کنید و از فردا که احساس بهتری داشتید در مورد کارها فکر کنید.

  پیش بینی رابطه شما: شاید امروز از عشق خود کمی دور شوید. اما این فاصله باعث می شود تا متوجه شوید تا چه اندازه این عشق بین شما عمیق است و این فاصله کوچک باعث نزدیکی بیشتر شما می شود. این رابطه برای مدت طولانی باقی خواهد ماند.
  پیش بینی شغل شما: همیشه با خوش شانسی کارهای خود را پیش برده اید. اما باید بدانید که بی مایه فطیر است. برای آنهایی که همیشه از شما حمایت کرده اند قدردانی کنید. باید به یاد داشته باشید که دیگران باعث شده اند شما به این مقام و جایگاهی که اکنون دارید، برسید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین شهریور[/size]

  موفقیت های اخیر شما باعث شده اند تا راه خود را به همان صورت ادامه دهید. شاید امروز در مورد فعالیت های خود خارج از محدوده خانواده یا شغل خود تصمیماتی اتخاذ کنید. علاقه مندی های متنوعی دارید که تصمیم گیری را برای شما دشوار می کند. بهتر است امروز به چیزی فکر نکنید و تصمیم گیری های خود را به روزهای آینده موکول کنید.

  پیش بینی رابطه شما: رابطه عاطفی گاهی بیشتر از لذت بردن از عشق و کنار هم بودن درس هایی به انسان می آموزد. در این رابطه شما یاد می گیرید که در زندگی باید اطمینان داشت و با اعتماد به یکدیگر می توان یک زندگی را ساخت و به بهترین شکل پیش برد.
  پیش بینی شغل شما: شاید با مدیر یا سرپرست خود دچار تناقض و تضاد شوید. در حال حاضر شما نگاه درستی به واقعیت ندارید و همین باعث ایجاد تنش بین شما و دیگران می شود.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین مهر[/size]

  احتمالا امروز آشنایی با شما تماس می گیرد یا ایمیل می زند و متوجه می شوید قرار است به دیدار شما بیاید. این مساله باعث نگرانی شما می شود زیرا علاوه بر کارهای خود مجبور هستید مسوولیت های بیشتری را عهده دار شوید. خیلی نگران نباشید. اجازه دهید هر وقت مهمان هایتان آمدند، آن وقت برنامه ریزی کنید.

  پیش بینی رابطه شما: در نتیجه اتفاق های چند وقت گذشته، بین شما و طرف مقابلتان تضادی به وجود می آید. این تضاد به گونه ای است که نمی دانید آیا مثبت است یا منفی، یا شاید هر دو آنها. بهتر است خیلی این مساله را جدی نگیرید و بزرگش نکنید. فقط به عنوان یک تجربه به آن نگاه کنید.
  پیش بینی شغل شما: امروز ایده های خود را عملی می کنید. البته زیاده روی نکنید. تفکرات بزرگ در جهت پیشرفت کارها بسیار مفید هستند اما زمانیکه زیرساخت مناسبی هم وجود داشته باشد.
  [size=xx-large]
  فال روزانه متولدین آبان
  [/size]

  تصمیم گیری برای سفر کمی شما را گیج کرده است. موقعیت های مختلفی پیش روی شماست و همه آنها جذابیت یکسانی برایتان دارند. مسلما امکان پذیر نیست که همه آنها را انتخاب کنید. باید بر اساس تجربه خود بهترین انتخاب را انجام دهید. اما بهتر است امروز این کار را نکنید. چند روز دیگر صبر کنید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

  پیش بینی رابطه شما: انگیزه درونی شما باعث می شود تا افراد نامناسب یا مشکلات را در غالب نوعی توافق هماهنگ تصور کنید زیرا عدم تفاهم چیزی نیست که بتوانید به راحتی آن را تحمل کنید. شاید بهتر باشد شکافی بین خود و طرف مقابل ایجاد کنید تا این فاصله پلی بین قلب های شما باشد. امروز باید نخستین قدم را در این مسیر بردارید.
  پیش بینی شغل شما: امروز بسیار فعال و کوشا هستید اما زمانی بهترین نتیجه را می گیرید که همچون یک مدیر رفتار کنید. ایده های خود را در پس زمینه نگه دارید اجازه ندهید از بین بروند و فراموش شوند. این مساله کلید موفقیت شماست.


  [size=xx-large]فال روزانه متولدین آذر[/size]

  درآمد یا سرمایه جدید شما را در این تردید فرو می برند که آیا کدام برایتان بهتر است. راهکارهای متفاوتی برای این منظور وجود دارد. اما امروز برای تصمیم گیری زمان مناسبی نیست. امروز همه چیز برای شما جذاب است پس بهتر است چند روز به خود فرصت دهید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز مدام در هراس و بدبینی به سر می برید. می ترسید مبادا چیزهایی از عشق خود ببینید یا بدانید که برایتان خوشایند نباشد. اما دانستن همه چیز خیلی بهتر از به سر بردن در شک و بدبینی است.
  پیش بینی شغل شما: فردی که نقطه نظر سنتی در مورد کار دارد برای شما مشکل بزرگی ایجاد می کند. شما دوست دارید پیش بروید و کارها را به همان روش خود انجام دهید اما او از شما می خواهد دست نگه دارید. بهتر است با هم توافق کنید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین دی[/size]

  امروز احساس می کنید در یک چهاراه گرفتار شده اید. تصمیمات مختلفی پیش روی شما قرار دارند. اما بهتر است امروز برای هیچ تصمیمی اقدام نکنید زیرا امکان اشتباه زیاد است. مسلما در روزهای آینده تمرکز بیشتر و آینده نگری بهتری خواهید داشت.

  پیش بینی رابطه شما: در خلال سال هایی که عشق خود را می شناسید درک عمیق تری از او پیدا کرده اید و رابطه شما به مرحله جدیدتر و عمیق تری وارد می شود. امروز هر دو شما تفاوت های یکدیگر را باور می کنید و برای آن احترام قایل می شوید. باید این تفاهم و عشق را جشن گرفت.

  پیش بینی شغل شما: از موقعیت خود پایین نیایید. اکنون در جایگاهی هستید که می توانید تصمیمات بزرگی اتخاذ کنید. اجازه ندهید غرور شما را عقب نگه دارد و از امکانات خود نهایت استفاده را ببرید.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین بهمن

  [/size]رفتار دیگر با شما تغییر می کند. شما معنی این تغییر را درک نمی کنید. حقیقت این است که خود شما در حال تغییر هستید و دوستان شما از این تغییر خوشحال هستند و برخی دیگر آن را نمی پسندند و با آن راحت نیستند. اختیار این روند از دست شما خارج است. این تغییرلت کاملا مثبت هستند و طولانی مدت ادامه خواهند داشت. شاید در حال حاضر درک آن کمی دشوار باشد اما تحمل کنید تا نتایج عالی آن را ببینید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز با مشکلی مواجه هستید و بسیار علاقه دارید تا را به کناری بگذارید. تنها چیزی که می دانید عشقی است که به طرف خود دارید و همین شاید باعث ایجاد شکافی بین شما شود. اما مطمئن باشید روزهای خوش در راه هستند.
  پیش بینی شغل شما: فردی که اعتبار و اسم و رسم زیادی دارد به شما پیشنهاد کاری فوق العاده ای می دهد. او به شما ثابت می کند که لیاقت این شغل را دارید. همه اینها را مرهون قابل اعتماد ثابت قدم بودنخود هستید. این شغل درآمد و پول زیادی هم در خود دارد.

  [size=xx-large]فال روزانه متولدین اسفند[/size]

  گزینه های کاری و شخصی متفاوت و غیرمنتظره ای پیش روی شما قرار دارند که تصمیم گیری را برایتان دشوار کرده است. البته بدانید که امروز زمان مناسبی برای تصمیم گیری نیست و این کار را به چند روز آینده موکول کنید. عجله نکنید. لازم نیست همین امروز برای همه چیز تصمیم بگیرید.

  پیش بینی رابطه شما: امروز خیلی در مورد روابط احساسی خود راحت نیستید. مشکل شما این است که می خواهید به همه چیز بلافاصله و با احتمالات فکر کنید و خیلی به تفکرات خود عمل نمی کنید. البته مسایل به آن بدی که تصور می کنید هم نیست.
  پیش بینی شغل شما: این ماه در مورد مسایل کاری کمی دچار سختی هستید زیرا مدیر شما می خواهد خیلی سریع نتیجه فعالیت های شما را ببیند. به جای لجبازی و سرسختی نشان دادن از خود کمی خوددار باشید و با او خوش برخورد باشید.

  [/size]
  [/align]  [align=CENTER][فقط کاربران عضو شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند... ][/align]

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •