صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از 151 به 157 از 157
Like Tree19Likes

موضوع: فال روز ( 4 )

 1. #151
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 26 / 12 / 1392

  فال روزانه متولدین فروردین
  قلب شما امشب یک ملاقات غیرمنتظره می خواهد و شریک زندگی شما امروز بیش از همیشه می خواهد شما را غافلگیر کند. البته شرایطی که شما کنترلی بر آنها ندارید با برنامه های شما تداخل دارد و شاید نتوانید امشب با هم ملاقات کنید. این موجب عصبانیت و ناامیدی شما می شود و شاید بین شما دو نفر اصطکاک ایجاد شود. هل نشوید. این وضعیت موقتی است و تا فردا رفع می شود. انرژی امروز چشم انداز و دیدگاه شما را تازه می کند و حس خوش بینی بیشتری در رابطه با تلاش های رمانتیک اخیرتان ایجاد می کند. قطعاً هیچیک از اتفاقات امروز عادی و نرمال نیستند و با افراد نرمالی دیدار نمی کنید. شاید با کسی ملاقات کنید که نه تنها بینهایت جذاب است بلکه بسیار متفاوت و خاص و باهوش است و چشم شما را حسابی می گیرد. در محل کار نیز یک شخصیت مؤنث برایتان کاتالیزور اصلی می شود. این خانم به شما کمک می کند تا پروژه خود را که مدتی است به تعویق افتاده یا کل نادیده گرفته شده جلو ببرید. توصیه های او را بپذیرید و آنها را در کارتان پیاده کنید. این انرژی روز شما را متفاوت می کند.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  تعارض و نزاع بین مسئولیت های شما در خانه و تعهدات کاری تان به خصوص آنهایی که شامل شرکایتان می شوند امروز برایتان دردسر درست می کنند. البته این مشکل حل نشدنی نیست، ولی به ارتباط صادقانه و باز بین طرفین نیاز است. شما از اینکه مجبورید تصمیمی بگیرید خوشحال نیستید و شاید برای یافتن تعادل مجبور شوید دو وظیفه مختلف را با هم انجام دهید. تمام تلاش تان را بکنید. تا فردا همه چیز به حالت نرمال برمی گردد. در حالیکه می خواهید به گروه جدیدی بپیوندید یا کلاس آموزشی جدیدی را آغاز کنید، با فردی آشنا می شوید که سبک زندگی و رویکرد او نسبت به زندگی با شما بسیار متفاوت است. با انرژی امروز شاید فرد مقابل را زیاد هم خاکی و صمیمی ندانید. ولی در هر حال چیز بسیار جذابی در مورد او وجود دارد که باعث می شود شما بخواهید درباره او چیزهای بیشتری یاد بگیرید. در محل کار افرادی که نسبت به روش های خود کله شق بوده اند امروز نزد شما می آیند تا از شما توصیه های خلاقانه بگیرند. با هم کار کنید. رویکردهای متفاوت شما باعث می شود که جادو کنید و به چیزی بالاتر از آنچه بطور جداگانه می توانستید دریافت کنید برسید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز احساس می کنید انرژی زیادی دارید و خوش بین هستید. هر کاری را که به ذهنتان برسد می توانید به انجام برسانید. این چشم انداز مثبت تغییر خوبی برای شما می تواند باشد و روحیه بدبین شما را بهبود می بخشد. خوشحال بودن در زندگی همیشه آسانتر است. همانطور که گفته اند این خود شما هستید که انتخاب می کنید در زندگی خوشحال و خوشبخت باشید یا نباشید. اگر به موفقیت خود ایمان داشته باشید حتماً موفق می شوید. اینکه اعلام کنید افسرده و ناراحت هستید باعث نمی شود که ترحم و دلسوزی دیگران را کسب کنید. اغلب اوقات مردم بسیار خوش بین و با روحیه هستند. شما هم به آنها بپیوندید و به همه نشان دهید که می توانید به شادی آنها بیفزایید. در محل کار همکارانی دارید که هر کدام استعدادهای خاصی دارند. نمی توانید همه آنها را خوب بشناسید و امروز به این موضوع می رسید.
  فال روزانه متولدین تیر
  اگر امروز با دوست یا همکاری قدیمی برخورد کردید تعجب نکنید. این برخورد بر روی شما تأثیر زیادی دارد و باعث می شود که شما در مورد زندگی خوب فکر کنید و ببینید از کجا به کجا رسیده اید. شاید حس کنید از مسیری که اکنون دارید زیاد راضی نیستید. دوستتان اشاره می کند که مسیرهای زیادی به سوی خوشبختی وجود دارد. شاید اکنون باید مسیر دیگری انتخاب کنید. چیزی که امروز می خواهید به شریک زندگی تان بگویید بسیار بامعنا و شخصی است و شما از خودتان می پرسید آیا باید آن را بگویید یا نگویید. شاید فکر کنید که ممکن است او اشتباه متوجه شود و در نتیجه هیچ چیز نمی گویید. رفتار کسی در محل کار باعث می شود که به سختی با او کار کنید. می خواهید با او دوست شوید و حداقل با این فرد همکاری خوبی داشته باشید، ولی می خواهد این رابطه سطحی باشد.
  فال روزانه متولدین مرداد

  احساس دودلی می کنید و این برایتان آزاردهنده است. سعی کنید قبل از عمل کردن فکر کنید. آزادی عمل بسیار خوب است. امروز روز خوش شانسی شماست. گویی ثروت بادآورده ای سراغتان می آید. از طریق ایمیل متوجه می شوید که ترفیع یا افزایش حقوق گرفته اید. این همان چیزی است که برای ارتقای سبک زندگی خود امیدش را داشتید. پولتان را عاقلانه سرمایه گذاری کنید و یک دفعه آن را خرج نکنید. از طریق حرف زدن و گفتگو است که می توانید احساسات خود را انتقال دهید و به آن فرد خاص در زندگی تان نزدیکتر شوید. شما در رابطه فعلی خود به مرحله خاصی رسیده اید و می خواهید آن را عمیق تر کنید. نمی دانید چطور این آرزو را به عشقتان بگویید که نترسد و خوشحال شود. نگران نباشید.
  فال روزانه متولدین شهریور
  در آینده نزدیک یک سفر هوایی دارید. اخیراً حس می کردید که عاشق مسافرت شده اید و از روتین خسته کننده همیشگی ناراحت و عصبانی هستید. هر دعوت جالبی دریافت کردید آن را قبول کنید. اگر دوستی شما را به شام بیرون دعوت کرد، شک نکنید و با او بروید. حتماً خوش می گذرد. زیرا شما باید حواس خودتان را پرت کنید. در محل کار یادداشتی دریافت می کنید که ناراحتتان می کند ولی در ادامه روز همه چیز یادتان می رود. تا عصر همه خوشحال تر هستند و ایمان شما به بشریت بازمی گردد. اگر می خواهید از کسی تقاضا کنید کاری برایتان بکند، بهتر است بعدازظهر درخواستتان را بگویید. اگر تازه با کسی آشنا شده اید، این رابطه برایتان پرزحمت است و باید سخت کوش باشید. دوست دارید تلاش هایتان ارزشش را داشته باشد. زیرا چیز عمیقی بین شما دو نفر هست. آهسته جلو بروید و از شناختن یکدیگر لذت ببرید.
  فال روزانه متولدین مهر

  امروز اگر پول زیادی به سمتتان آمد تعجب نکنید. یادتان نمی آید چه کرده اید که مستحق چنین ثروتی باشید. خوش شانسی خود را زیر سوال نبرید. فقط با روی گشاده این ثروت را بپذیرید. بالاخره می توانید با این پول دکوراسیون منزلتان را عوض کنید. ته دلتان می دانید که شما شایسته دریافت این پول هستید. چیزهایی که در دو هفته گذشته رویهم تلنبار شده بودند امروز به اوج می رسند. همه چیز بهم می ریزد و باید منتظر برخورد شدیدی با افراد متفاوت در محل کار باشید. گاهی دوست داشتن یک نفر دیگر آسان و لذتبخش است و گاهی تلاش بیشتری می برد، به خصوص وقتی او در بهترین فرم خود نباشد و رفتارش مثل همیشه نباشد. امروز درمی یابید که علیرغم گذراندن مشکلات اخیر، هنوز کسی که با او هستید را از ته دل دوست دارید و همیشه دوست خواهید داشت. هر اتفاقی که بیفتد، اصل احساسات شما دست نخورده می ماند.
  فال روزانه متولدین آبان

  شما از آموزش ها و مطالعات اخیر درس ها و سودهای زیادی می برید. شما جهش و ترقی بزرگی کرده اید و مهارت های تکنولوژیک شما ارتقا یافته اند. در نتیجه، باید انتظار یک ترفیع یا افزایش حقوق را داشته باشید. این کمترین کاری است که رئیس تان می تواند برای پاداش دادن به سخت کوشی شما انجام دهد. اگر با این سرعت پیش بروید، به سرعت مدیر شرکت می شوید. باید از همکاران خود هم پشتیبانی کنید. اگر نتوانید در کنار هم باشید در مقابل هم قرار می گیرید و همه چیز را خراب می کنید. با اتحاد با یکدیگر است که نیرومند می شوید. نفاق و پراکندگی محکوم به ضعف و شکست است. در مناسبت اجتماعی و مهمانی ای که قرار است در آن حضور یابید، کمی عصبی می شوید. مهمانی بزرگی نیست، ولی افراد زیادی می آیند. فرد خیلی خاصی هست که می خواهید حتماً با او حرف بزنید. از اینکه به سمت او نگاه کنید خیلی می ترسید. باید آرام باشید و اعتماد به نفس داشته باشید.
  فال روزانه متولدین آذر

  شما از آموزش ها و مطالعات اخیر درس ها و سودهای زیادی می برید. شما جهش و ترقی بزرگی کرده اید و مهارت های تکنولوژیک شما ارتقا یافته اند. در نتیجه، باید انتظار یک ترفیع یا افزایش حقوق را داشته باشید. این کمترین کاری است که رئیس تان می تواند برای پاداش دادن به سخت کوشی شما انجام دهد. اگر با این سرعت پیش بروید، به سرعت مدیر شرکت می شوید. باید از همکاران خود هم پشتیبانی کنید. اگر نتوانید در کنار هم باشید در مقابل هم قرار می گیرید و همه چیز را خراب می کنید. با اتحاد با یکدیگر است که نیرومند می شوید. نفاق و پراکندگی محکوم به ضعف و شکست است. در مناسبت اجتماعی و مهمانی ای که قرار است در آن حضور یابید، کمی عصبی می شوید. مهمانی بزرگی نیست، ولی افراد زیادی می آیند. فرد خیلی خاصی هست که می خواهید حتماً با او حرف بزنید. از اینکه به سمت او نگاه کنید خیلی می ترسید. باید آرام باشید و اعتماد به نفس داشته باشید.
  فال روزانه متولدین دی

  امروز دیگران از تبعیت از شما خوشحال هستند. شما قدرتی بیش از آنچه تصور کنید دارید. پس نترسید و از آن استفاده کنید. دیگران به شما نگاه می کنند و می خواهند رهبرشان باشید. پس با افتخار و سربلندی بایستید و توانایی خود برای کنترل اوضاع و جهت دهی به آنها را نشان دهید. امروز اطلاعات مهمی دریافت می کنید. این اطلاعات تأثیر مهمی بر روند زندگی شما دارد. شاید شغل شما را عوض کند یا باعث شود محل زندگی یا کشور زندگی تان را تغییر دهید. شاید از تغییرات بزرگ در زندگی ترس داشته باشید، ولی مطمئن باشید که این تغییرات مثبت و خوب هستند. ریسک کنید. گاهی باید خودمان و روابط مان را خیلی جدی بگیریم. امروز باید همین کار را در مورد رابطه خود بکنید. در گذشته به شخص مقابل نشان نداده بودید که چقدر به او اهمیت می دهید. شاید بهتر باشد که بگذارید بداند که می خواهید برای همیشه پیش او بمانید.
  فال روزانه متولدین بهمن

  اگر تابحال فرد خاصی در زندگی تان نبوده است، همه نشانه ها مبنی بر آن هستند که به زودی این اتفاق می افتد. شاید دوستی برایتان یک ملاقات غیرمنتظره با کسی ترتیب دهد و بالاخره متوجه شوید که او فرد مناسبی است. اگر در رابطه ای دائمی هستید، پیوند شما از همیشه محکم تر می شود. از همیشه بهم نزدیکتر می شوید. باید جشن بگیرید که توانستید همدیگر را پیدا کنید. در این رابطه ای که هستید احساس امنیت و آرامش بیشتری می کنید. شاید گاهی احساستان به صورت لحظه ای عوض شود، و گیج و سر در گم شوید، ولی بالاخره دلگرمی هایی که می خواستید را پیدا می کنید. در محل کار به تدریج اصطکاکی ایجاد می شود و علت آن تردید و دودلی شماست. دیگران هم همینطور هستند بنابراین سر و کله زدن با آنها امروز سخت می شود. تلاش تان را بکنید تا آرام باشید و جا نزنید.
  فال روزانه متولدین اسفند

  شما ذاتاً متقاعدکننده هستید. سعی کنید امروز زیاده روی نکنید. امروز زیادی روی یکی از نظرات خود پافشاری می کنید. حرفتان را بزنید، ولی اگر کسی حرفی می زند و نظرش را می گوید به او گوش دهید. شما همیشه تو سر دیگران می زدید که کار درست را انجام دهند. ولی دیگر نباید به کسی فشار بیاورید. اگر هم چند نفری به شما کمک می کنند این کار را از روی تعهدشان انجام می دهند. شخصیت شما ذاتاً خوب و اجتماعی است، و شما پاداش این خوبی را می گیرید. دیگران هم بالاخره از شما حمایت می کنند و شما را تشویق می کنند. با گوش دادن به توصیه دیگران، به چیزهای بیشتری دست می یابید. در مورد رابطه خود بسیار راضی هستید زیرا حس می کنید همتای خود را یافته اید. او هم سخت کار می کند و عمیق فکر می کند، جاه طلب است و مثل شما اراده ای قوی دارد. ولی هر دوی شما باید یادتان باشد که کار همه زندگی نیست، باید به رابطه خود هم رسیدگی کنید.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (03-17-2014)

 3. #152
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 27 / 12 / 1392


  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز سطح انرژی شما بالاست، ولی نباید بگذارید این موجب تغییر در رفتار شما شود. یک پایتان همیشه باید روی زمین باشد، زیرا در محل کار اگر سر از پا نشناسید دچار دردسر می شوید. یادتان باشد که بهترین راه برای سر و کله زدن با این قضیه این است که از این انرژی مثبت برای حل کردن مشکلی که پیش رویتان است استفاده کنید. امروز مجذوب کردن یک نفر برایتان تبدیل به چالش بزرگی می شود. شما می دانید که برای او فرد بسیار جذابی هستید، ولی برنامه ریزی او به شما اجازه نمی دهد که آنچه در دل دارید و احساسات و عواطف خود را به او ابراز کنید. ظاهراً او به کمک شما نیاز دارد و شما نیز با کمال میل قصد دارید که به او کمک کنید. فقط باید نقطه ضعف او را بیابید و او را تحت تأثیر قرار دهید. امروز در محل کار موقعیتی عالی برای پیشرفت و پیش بردن ایده های خلاقانه خود پیدا می کنید. تنها چیزهایی که شما را باز می دارند افرادی هستند که مانع شما شده اند و نمی گذارند چیزهای جدید را امتحان کنید. نگران این افراد نباشید. شما بدون آنها هم موفق می شوید.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  شاید فکر کنید که زندگی شما بسیار کسل کننده شده است. نباید وارد فاز دلسوزی برای خود شوید و خودتان را قانع کنید که به اندازه کافی در زندگی شما هیجان نیست و هیچوقت نخواهد بود. ایمان داشته باشید که شما قدرت حل کردن هر مشکل عاطفی که ممکن است در این زمان پیش آید را دارید. به گروه های حمایتی بپیوندید تا بتوانید صادقانه و روراست احساسات خود را در جمع بیان کنید. انرژی امروز بدان معناست که باید کمی عقب نشینی کنید تا پیام خود را به کسی که نسبت به او احساس علاقمندی دارید برسانید. او از علاقه شما آگاه است و همین حس را به شما دارد، ولی در حال حاضر در فاز متفاوتی قرار دارد و روی خودش تمرکز کرده است. شما باید کاری اساسی انجام دهید تا به خودتان یادآوری کنید که زنده و منتظر هستید. در محل کار نسبت به موقعیت خود محکم و مطمئن باشید. به افراد نشان دهید که اراده شما قوی است و اینکه می توانید با موفقیت ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. امروز بیش از آنچه فکرش را بکنید بر دیگران تأثیر دارید. کارهایتان را ایمان کامل انجام دهید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  در تلاش برای بهترین شدن هستید و ممکن است که از اعضای مهم زندگی خود دور شوید. باید مطمئن شوید که نقاب های متفاوتی به چهره نمی زنید تا بتوانید تشخیص دهید که همراهان شما چه کسانی هستند. دیگران هر نقابی که به چهره بزنید شما را می شناسند. سعی بر گول زدن و فریفتن دیگران فقط نشانه بی احترامی است. شما معمولاً زیاد به احساسات و عواطف خود اهمیت نمی دهید، ولی با انرژی امروز کهکشان ها شما هم احساس وابستگی و هم احساس جدایی می کنید و به همین دلیل فکر کردن برایتان سخت می شود. شما می دانید که می خواهید با کسی که دوستش دارید ارتباط برقرار کنید و در عین حال نمی توانید راهی برای عملی کردن حرف هایتان بیابید. کمی صبر داشته باشید. امروز تمرکز کردن در محل کار برایتان سخت می شود و این اشکالی ندارد. فقط سعی نکنید کاری انجام دهید که نیاز به دقت و تمرکز دارد. متمرکز کردن توجه تان روی یک چیز به مدت بیشتر تقریباً ناممکن می شود. اصلاً تلاش نکنید بهتر است.
  فال روزانه متولدین تیر
  امروز باید یک لیست بنویسید. احساسات و عواطف قدرتمند امروز شما را از مسیر اصلی دور می کنند مگرآنکه شما یک برنامه خوب و حساب شده داشته باشید که روی آن تکیه کنید. بیکار ننشینید و وظایفی که نمی توانید انجام دهید را به دیگران واگذار کنید. از اینکه در مدتی کوتاه کارها و وظایف زیادی را تمام کنید خوشحال و حیرت زده می شوید. انرژی امروز کهکشان ها نشان می دهد که شما در فاز روشن و دوستانه ای در رابطه رمانتیک خود هستید. هنوز سعی می کنید که همدیگر را تحت تأثیر قرار دهید و انگیزه های یکدیگر را از دیدگاه عمیق تری درک کنید. احتمالاً به همدیگر هدایای چشمگیری می دهید و حرف های عاشقانه ای در گوش هم می گویید. ولی نگران نباشید، خیلی زود عشق واقعی را پیدا می کنید. در محل کار برایتان سخت است که با افراد دور و برتان سر و کله بزنید. حال و هوایی که بر بقیه مسلط است باعث می شود که دمدمی مزاج شوند. اگر می توانید مستقل کار کنید. در غیر این صورت، از اینکه با افرادی کار کنید که در فاز شما نیستند، دیوانه می شوید.
  فال روزانه متولدین مرداد

  اگر امروز دقیق نگاه کنید می توانید جنبه های مختلف افرادی را ببینید که قبلاً ندیده بودید. فعالیت های زیادی وجود دارد که شما را درگیر می کند و وقتتان را می گیرد. برای راهنمایی بیشتر به دیگران مراجعه کنید. وقتی تقاضای کمک می کنید، آن را دریافت می کنید. در عین حال، چیزهای زیادی در مورد افرادی که به شما کمک می کنند می یابید. با آنکه قلبتان با نزدیک شدن به عشقتان تندتر می تپد، امروز بهتر است که آرامتر پیش بروید و این رابطه را به خطر نیندازید. انرژی امروز کهکشان ها شما را تشویق به ارتباطات مثبت و هماهنگ می کند، ولی با کمی تلاش بیشتر می توانید بهم نزدیکتر شوید. با هم برای خوردن ناهار یا شام بیرون بروید یا به نگارخانه ای بروید و آخرین گالری هنر مدرن را تماشا کنید. سعی نکنید تعهد خود را عمیق تر کنید. توانایی شما برای انجام چند کار بطور همزمان امروز برایتان یک دارایی مهم می شود. داشتن ذهنی باز به شما کمک می کند تا از یک کار به کار دیگری بپردازید و چندمنظوره شوید و به این ویژگی خود ببالید.
  فال روزانه متولدین شهریور
  امروز مواظب باشید که زیاد کله شقی نکنید. امروز یکی از آن روزهایی است که از شما می خواهند در جایی بادگیر سازه ای بسازید. اگر بر استفاده از مصالح سخت پافشاری کنید، متوجه می شوید که سازه ای که شما ساخته اید به دو نیم می شود. و اگر ساختمان خود را با مصالح انعطاف پذیر بسازید، در مقابل باد خم می شود و به مدت طولانی تری دوام می آورد. انرژی امروز شما را تشویق می کند که شاد باشید، زیرا چیزها آنطور که به نظر می رسند بد نیستند. به دلیلی شما خودتان را وارد سناریویی با فردی کرده اید که باعث می شود ایمان و اعتماد به نفس خود را از دست بدهید و ندانید که هستید. این بیشتر بدان علت است که شما موضع خود را نمی دانید. ولی نترسید، سحر نزدیک است! تقویت اعتماد به نفس در محل کار باعث می شود که به منبع غیرمنتظره ای دسترسی پیدا کنید. سعی کنید که بدین علت همه چیز را تحت تأثیر قرار ندهید. بدانید که تکان های گذرا و موقتی فقط فازی گذرا هستند. نگذارید این مسئله شما را تحت تأثیر قرار دهد.
  فال روزانه متولدین مهر

  داشتن نگرشی انعطاف پذیر بسیار خوب است، به خصوص در روزی مثل امروز. نیروهای سازش پذیر شما امروز به امتحان گذاشته می شوند و شما خود را در میان نگرش های لجوجانه و عواطف مختلف می یابید. سعی کنید در موقعیتی گیر نکنید که بخواهید از افراد جواب های سرراست بخواهید، زیرا آنها بر سر بعضی مسائل گیج شده اند و چنین جوابی نخواهند داد. در حال حاضر بهتر است خونسرد باشید تا این شرایط سخت و دشوار بگذرند. اکنون زمان بسیار خوبی برای امتحان کردن یک رویکرد تجربی در حیات عشقی تان است. انرژی امروز نشان می دهد که اگر شما روش های قدیمی و سنتی روابط را امتحان می کردید و حالا حس می کنید این روش ها مناسب نیستند، باید روش کاملاً جدید و امتحان نشده ای اتخاذ کنید. هرچه روش تان بنیادی تر و جدیدتر باشد و هرچه اشتیاق بیشتری در مورد برنامه خود داشته باشید، شانس اینکه موفق شوید بیشتر است. جدالی دائمی بین شما و فردی در محل کارتان وجود دارد که امروز شدت می یابد. دیگران هم به صف مخالفین پیوسته اند و شما از خودتان می پرسید که دوستان واقعی شما کدامند. انگیزه های آنها را در نظر داشته باشید و ذهنتان را باز کنید.
  فال روزانه متولدین آبان

  شاید از کمبود تعهد دیگران ناامید و ناراحت شوید. شاید سعی کنید که با دیگران برنامه ریزی کنید تا ذهنشان را درباره آنچه می خواهند انجام دهند عوض کنند. شاید آنها از لحاظ عاطفی احساس ناامنی می کنند و می ترسند که گام بعدی را بردارند. نگذارید دیگران شما را عقب نگه دارند. برنامه ریزی کنید و به برنامه خود پابند بمانید. دیگران هم همین کار را خواهند کرد. انرژی امروز نشان می دهد با آنکه می خواهید رابطه فعلی خود را گرمتر کنید، ولی باید صبر کنید. فردی که به او علاقه دارید نیاز دارد به اینکه بداند شما به او علاقه دارید. باید به او زمان بدهید تا عواطف و احساسات خود را با شما هماهنگ کند و آمادگی پیدا کند. ایده های شما در محل کار بسیار زمان مند هستند، پس شک نکنید و آنها را در اسرع وقت منتشر کنید. وسایل الکترونیک برای انتشار این ایده ها مناسب هستند. ایمیل بزنید و پیامک بفرستید. بدین ترتیب خیلی زود پاسخ می گیرید.
  فال روزانه متولدین آذر

  امروز از لحاظ عاطفی حس شما بسیار قوی است، با این حال صدایی در درونتان می گوید که باید سرعت خود را کم کنید و کارها را یک قدم یک قدم انجام دهید. این دیالوگ درونی اگر مواظب نباشید شما را دیوانه می کند. مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که ندای دلتان را دنبال کنید. کاری را انجام دهید که دوستش دارید و با افرادی ارتباط برقرار کنید که دوستشان دارید و بیش از همه به آنها احترام می گذارید. شما فرصت دارید که فردی که به او توجه خاصی دارید را بهتر بشناسید و در یک محیط ورزشی این فرصت را می یابید. انرژی امروز نشان می دهد که شما هر دو یکدیگر را جذاب می دانید و آگاه هستید که هر دوی شما به زمان بیشتری نیاز دارید تا همدیگر را بشناسید و رابطه خود را عمیق تر کنید. ارزشش را دارد. در محل کار در موقعیتی قرار می گیرید که از آن لذت می برید، ولی باید مواظب مسیر کلی که کارفرمای شما در جهت آن کار می کند باشید. آنچه در ذهن دارید را بگویید. دیدگاه شما امروز با توجه و احترام زیادی روبرو می شود.
  فال روزانه متولدین دی

  امروز باید تلاش کنید تا به آبهای جدیدی دست پیدا کنید. چه در اقیانوس باشید، چه در دریاچه یا رودخانه، حس انبساط و فراخی باعث می شود که حال بهتری پیدا کنید. بدانید که درمانگر واقعی آن است که از قدرت باورنکردنی خود استفاده کنید و هدایا و توانایی خود را در اختیار دیگران بگذارید. این انرژی با طبیعت تقویت می شود. انرژی امروز کهکشان ها به شما امکان آن را می دهد که سناریوی گرم و جذابی را پیش ببرید و مطمئن باشید که موفق می شود. از خود می پرسید که چطور می توانید پاداش خود را جذب کنید، در حال حاضر تنها چیزی که نیاز دارید لباس های مناسب و جو و فضای عالی است. کیمیای بین شما دو نفر قطعاً بقیه کارها را انجام می دهد. به نظر می رسد که در محل کار تنش وجود دارد. ایده های سرسختانه دیگران امروز سر راه پیشرفت شما قرار گرفته است. حالا بهترین زمان برای شماست تا بر افراد فشار وارد کنید و آنها را به چیزی که به آن ایمان و اعتقاد ندارند مجاب کنید.
  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز ارتباط برقرار کردن با احساسات خود برایتان سخت می شود. پیدا کردن بهترین زمان برای گوش دادن به صدای درونی تان بسیار دشوار است. حواس پرتی هایی همه جا وجود دارد که باعث می شود به جهات مختلف کشیده شوید. یادتان باشد که این نیروها لزوماً به نفع شما عمل نمی کنند. فرصتی عالی دارید تا با افراد شگفت انگیزی در زندگی تان آشنا شوید و شاید این فرصت برایتان همان چیزی باشد که منتظرش بودید. انرژی امروز به شما فرصتی عالی برای برگزاری مهمانی می دهد یا اینکه می توانید با عشقتان بیرون بروید و روز خوب و مؤثری داشته باشید. سعی کنید خودتان باشید تا بیشترین تأثیر را داشته باشید. قطعاً امروز برای شما سورپرایزی وجود دارد. در محل کار فرصتی دارید که می توانید آزادی بیشتری در محل کار داشته باشید. ایده های شما با ایده های دیگران هماهنگ و ادغام می شود و اطرافیان شما به رویکرد ابداعی و آزاد شما احترام می گذارند. امروز فراتر از آنچه انتظار دارید می روید.
  فال روزانه متولدین اسفند

  شاید متوجه شوید که قلبتان مثل توپ پینگ پنگ می زند. یک دقیقه شما به یک جهت کشیده می شوید و دقیقه ای بعد به مسیر کاملاً متفاوتی کشیده می شوید. بجای آنکه سعی کنید با این حس مبارزه کنید، از آن بهره ببرید. آگاه باشید یا نباشید، شما می دانید که چه می کنید. چیزهای جدید را امتحان کنید تا مطمئن شوید آنچه نیاز دارید در اختیار دارید. انرژی امروز به زندگی رمانتیک شما جنبه جدیدی می دهد که بخاطر غیرمنتظره بودن برایتان بسیار جالب است. در یک دورهمی یا حتی یک رویداد ورزشی چیزی پیدا می کنید که توجه شما را جلب می کند. با آنکه فردی که می یابید یک شبه عشق زندگی شما نمی شود، به تدریج متوجه می شوید که تفاهم زیادی دارید و احساس شما نسبت به هم عمیق است. در محل کار برایتان سخت است که کار کنید در حالیکه همه چیز منظم و مرتب و برنامه ریزی شده نیست. متأسفانه این مسئله امروز برایتان مطرح است. آماده چیزهایی باشید که آمادگی آنها را ندارید.
  eiham likes this.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (03-19-2014)

 5. #153
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 28 / 12 / 1392


  فال روزانه متولدین فروردین
  جنبه بسیار حساسی از شخصیت شما هست که بسیار مهربان و بسیار آسیب پذیر و شکننده است. مراقب باشید که زیاد خود و این جنبه از شخصیت تان را در معرض خطر قرار ندهید. با باز کردن سفره دلتان، شما دردسرها را به سوی خود می کشید. شاید دیگران ندانند که شما چقدر حساس و زودرنج هستید. آنهایی که قویتر هستند، می توانند آزارتان بدهند. پس از احساسات خود محافظت کنید. فردی که امروز با او قرار دارید ارزش های بسیار متفاوتی از شما دارد و این می تواند تعارض ایجاد کند. اگر به همدیگر و ویژگی های یکدیگر احترام بگذارید مشکلی پیش نمی آید و از شناخت هم بیشتر لذت می برید. ولی انتظار نداشته باشید که همه افکار و نظرات و سلایق شما یکسان باشد. شما با بر استقلال و عدم وابستگی خود تأکید کنید. دارید به هدف مهمی می رسید و دیگران در مسیر شما قرار می گیرند. باید غل و زنجیر را از دست و پایتان بردارید.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  شاید در موقعیت بدی باشید و بخشی از یک تصمیم باشید که به تعویق افتاده است. اولین واکنش شما این است که شانه بالا می اندازید و تصمیم را به دیگران واگذار می کنید. انتخاب و تصمیم گیری بسیار دشوار است، پس ترجیح می دهید اصلاً این کار را نکنید. متأسفانه به نظر می رسد که همه همین فکر را می کنند. ته دلتان نظری دارید که دوست دارید بگویید. سعی کنید امروز به مسیر اشتباهی کشیده نشوید. اگر تازه رابطه رمانتیکی را با کسی آغاز کرده اید که زیاد در مورد او چیزی نمی دانید، متوجه می شوید که او آنطور که انتظار داشتید نیست و شاید شما هم آنطور که او انتظار داشت نیستید. بهتر است با هم صادق باشید. در محل کار دیگران دائماً به شما می نگرند و به نظرات و ایده های شما احترام می گذارند. هدایت پروژه ها را به عهده بگیرید و جلسات را رهبری کنید. نظرات و افکار شما به نفع شما و اطرافیان است. از این موضوع خوشحال باشید و لذت ببرید. دیگران از شما تبعیت می کنند و شما کنترل امور را بدست دارید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  عزت نفس شما این روزها خیلی زیاد است و به شما کمک می کند که هر روز اعتماد به نفستان بیشتر شود. شاید اشتباهی در کارهایتان پیش آید، ولی فردی با دیدگاه تندرو و افراطی در مورد مسائل یک دفعه ظاهر می شود. احساسات شما زیر و رو می شود. سعی کنید آرام بمانید. امروز فرصت دارید که فردی نزدیک به خود را بهتر بشناسید. تنها مشکل این است که باید افکار قبلی خود را نسبت به او عوض کنید، زیرا این افکار ذهن شما را می بندند. بهر حال بیشتر صمیمی می شوید. با صحبت کردن است که نقاط اشتراک و تفاهمی با هم می یابید. یک ایده مهم در حال شکل گرفتن است. شما در مراحل اولیه این ایده هستید و آن را تبدیل به واقعیت می کنید. یک فاز مهم شروع شده است. نگذارید ترس در این مدت بر شما غلبه کند. شما موفق خواهید شد.

  فال روزانه متولدین تیر
  امروز چیزهایی که اخیراً مبهم بودند، برایتان روشن می شوند. اخبار امروز شما را سرحال می آورد و شما یاد زمان های خوبی که داشتید می افتید. شاید دیگران کمی استرس داشته باشند، ولی شما می توانید فراتر از اینها بنگرید و مزایا و فواید موقعیت پیش آمده را درک کنید. اگر زیاد در مورد پیشرفت رابطه خود مطمئن نیستید نگران نشوید. امروز در طول روز در می یابید که آیا او واقعاً به شما اهمیت می دهد یا خیر. حس ششم شما می گوید که او خیلی به شما اهمیت می دهد ولی کارهای او در حال حاضر این موضوع را ثابت نمی کنند. به ندای دلتان اطمینان کنید. امروز روحیه شما بهتر می شود. دیگر عقب نشینی نکنید. بگذارید شخصیت واقعی شما امروز بدرخشد. نوآوری شما یک نقطه قوت است نه یک نقطه ضعف. پس نترسید و به آن ببالید. در غیر این صورت، احساس خفگی می کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  تردید شما باعث شده است که در منگنه قرار بگیرید. احساس می کنید که به بن بست رسیده اید و انتخاب های شما محدودند. دیگر نمی توانید کنترل مناسبی بر چیزها داشته باشید. بجای آنکه سعی کنید هرطور شده جلو بروید، باید صبر کنید تا آبها از آسیاب بیفتند و بتوانید دوباره دیدگاه روشنی داشته باشید. قبل از آنکه باعث شوید اصطکاک بیشتری رخ دهد، بگذارید وضعیت بهتر شود. امروز شما تا حدودی می توانید تظاهر کنید، ولی آیا این کار به موقعیت کنونی کمکی می کند؟ آیا می دانید که این رفتار شما رابطه فعلی شما را بهبود می دهد یا فردی را پیش شما نگه می دارد که در واقع نمی خواهد پیش شما باشد؟ بهتر است در این مورد دوباره فکر کنید. چرا نمی توانید خودتان باشید؟ تعدد غیبت ها و اطلاعات نادرست و بیهوده باعث شده که مانع بدی سر راهتان قرار بگیرد. نمی توانید حقیقت را به روشنی ببینید و دیگران هم نمی توانند شما را درست ببینند. دانستن این موضوع به حذف مانع کمک می کند.

  فال روزانه متولدین شهریور
  نیروهایی قوی در حال حاضر وجود دارند. چه این موضوع را درک کنید، چه درک نکنید، کنترل شدیدی بر مسیر این انرژی ها دارید. بجای آنکه بگذارید دیگران کنترل اوضاع را بدست بگیرند، خودتان این کار را بکنید. شما متوجه می شوید که دیگران نسبت به قبل انعطاف پذیرتر شده اند و این باعث می شود که آنها در مسیری که در پیش گرفته اند راحت تر پیش بروند. امروز به این فکر می کنید که در رابطه فعلی خود چقدر وابسته شده اید و از خودتان می پرسید آیا این برایتان خوب است یا خیر. اگر هر دوی شما از مصاحبت هم خوشحال باشید و رابطه شما در حال پیشرفت باشد، برایتان خوب است، ولی اگر یکی از شما چیزی را پنهان می کند، بهتر است که راستگو باشید و درباره اش با هم حرف بزنید. همه انتخاب های خود را باز بگذارید و ایده های جدید را بپذیرید و در عین حال، ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. داشتن جریان ثابتی از اطلاعات باعث می شود که در شغل خود پیشرفت کنید و به مرحله بعدی بروید. درباره استعداد خود خجالتی نباشید.

  فال روزانه متولدین مهر

  اگر در دنیای شما تعارضی پیش آمد، باید به یاد داشته باشید که هیچ کس غیر از خودتان را نباید سرزنش کنید. وقتی چشمتان فقط و فقط به هدفتان باشد، می توانید همه انرژی خود را به سوی یک چیز هدایت کنید. وقتی افرادی که در کنارتان کار می کنند را هم در نظر داشته باشید، می توانید در تیمی که هستید خوب عمل کنید. امروز فقط و فقط رمانس وجود دارد و شما باید از نوع آن آگاه باشید. اگر کسی سعی می کند چاپلوسی شما را بکند و کاری کند که شما بعضی پیشنهادات را بپذیرید، نمی توانید در این مسیر آنطور که دوست دارید پیش بروید. شما برای کار خیلی خوب و باورنکردنی که انجام می دهید، لیاقت شناخته شدن را دارید. باید مطمئن شوید که افراد دور و بر شما سختکوشی شما را تحسین می کنند و قدر آن را می دانند. بگذارید این افراد بدانند که باید از شما متشکر باشند و گاهی هم تشکر خود را ابراز کنند. شما لایقش هستید.

  فال روزانه متولدین آبان

  زندگی شبیه سفر با قطار است. شما کوپه خودتان را دارید و دوست دارید در کوپه خود راحت باشید و آرامش داشته باشید. همراه و همسفری که برمی گزینید بسیار مهم است. سعی کنید در دنیای کوچک خود نمانید و بدانید که این قطار به سوی کدام مقصد می رود. امروز شما چند دورغ مصلحتی به عشقتان می گویید تا حقیقت خجالت آوری را پنهان کنید. با آنکه این در حال حاضر جواب می دهد، ولی او بالاخره حس می کند که یک جای کار ایراد دارد، حتی اگر شما تمام تلاش خود را بکنید و به تظاهر کردن ادامه دهید. بهتر است راستش را بگویید، حتی اگر برای مدت کوتاهی این حقیقت هر دوی شما را اذیت کند. شما بخش مهمی از یک کلیت هستید. کاری که انجام می دهید بسیار مهم است و تفاوت ایجاد می کند. احتمالاً امروز تنش هایی رخ می دهد، ولی ناامید نشوید. به کل ماجرا بنگرید و برخلاف رقبای خود صبر داشته باشید. قوی باشید.

  فال روزانه متولدین آذر

  شما باید امروز درس مهمی بگیرید. از آنجائیکه شما به دنبال کمال هستید، شاید حس کنید که هیچ چیز کامل نیست. سعی کنید به خودتان سخت نگیرید. کاری که تابحال انجام داده اید خیلی بهتر از کار افراد دور و بر شماست. در هر کاری که انجام می دهید و هر اقدامی که می کنید، باید جلوه های نهایی را به یاد داشته باشید. اگر امشب سر قراری می روید، شاید تصویر نادرستی از فردی که قرار است ملاقات کنید داشته باشید. شما امیدهایی داشتید و حس می کردید که طرف مقابل فرد کامل و بی نقصی است. باید قبل از هر نوع پیش داوری او را خوب بشناسید و سپس از خودتان بپرسید که آیا او فرد مناسبی برای شما هست یا خیر. شما حس می کنید که به جایگاه یا شغلی که از آن متنفرید زنجیر شده اید. حس می کنید راه فراری ندارید. ولی در واقع اینطور نیست. شما قدرت رها کردن آن کار و یافتن شغل جدیدی را دارید. به خودتان شک نکنید. دلیلی ندارد که طوری زندگی کنید که واقعاً دوست ندارید.

  فال روزانه متولدین دی

  مراقب باشید آنقدر خودتان را گم نکنید که نتوانید محیط در حال تغییر اطرافتان را در نظر بگیرید. از زمانی که شما این وظیفه را آغاز کرده اید، خیلی چیزها تغییر کرده است. شاید شما انتظار روزی آفتابی را داشتید و ناگهان باران آمد! عینک خود را کنار بگذارید و چتر بردارید. مهم این است که با تغییرات ناخواسته و غیرمنتظره سازگار باشید. امروز بعضی مسائل در رابطه نزدیک و شخصی شما گیج کننده می شوند که قبلاً خیلی واضح و روشن بودند. هر دوی شما از با هم بودن لذت می برید، ولی نمی توانید در مورد پیشرفت و آینده خود تصمیمی بگیرید. فعلاً در این مورد خودتان را اذیت نکنید، زیرا این کار باعث می شود ناراحتی هایی بین شما پیش آید، فقط از آنچه اکنون دارید لذت ببرید. فردا به مسائل فردا رسیدگی خواهید کرد. در محل کار ترس به شما غلبه کرده است. شاید از تغییر می ترسید. شاید از رکود می ترسید. شاید می ترسید این شغل که دیگر برایتان سودی ندارد را عوض کنید. نترسید! اطمینان داشته باشید که کائنات از شما حمایت خواهد کرد و همیشه و در همه ایام پشتیبان شما خواهد بود.

  فال روزانه متولدین بهمن

  شاید شما امروز تحت تأثیر شرایط قرار بگیرید و خیلی شوکه شوید و در مورد ادامه مسیر پیش رو شک کنید. این موضوع را به عنوان تذکری در نظر بگیرید که هیچ چیز کلمه قرآن نیست که درباره اش اطمینان کامل داشته باشید. گاهی یک عنصر غیرمنتظره می تواند شما را بترساند. ته دلتان می دانید و حس می کنید که بالاخره گاهی شرایط دشواری پیش می آید. در مورد فردی که اخیراً با او آشنا شده اید، نگذارید که ویژگی های جذاب او چشم شما را کور کند. شاید نتوانید حقیقتی را در مورد او ببینید و نباید قبل از شناخت کامل او تصمیمی شتابزده ای بگیرید. در محل کار شما در جایگاه قدرت قرار دارید. افراد برای توصیه، راهنمایی، مشورت و حمایت به سراغتان می آیند. یادتان باشد که فقط با کمک به دیگران است که در جایگاه قدرت می مانید، نه با کنترل داشتن و ریاست کردن بر آنها. دیگران هم منبع بسیار بزرگی هستند، باید مراقب آنها باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  شما حس می کنید که انگار در جاده ای پرماجرا هستید و از رسیدن به مرزها هیجانزده می شوید. متأسفانه به نظر می رسد که همه به اندازه شما از این مسیر هیجانزده نمی شوند. احتمالاً ضربه های شدیدی به غرور شما می خورد، ولی نگذارید که شما را از پا در بیاورند. این احتمالاً نتیجه حسادت دیگران به قدرت و شجاعت بی حد و حصر شماست. امروز شاید در مورد چیزی که فردی به شما می گوید و در مورد پیامی که می خواهد به شما بدهد گیج می شوید. اگر به مهمانی می روید، فکر نکنید که لبخند زدن، صحبت کردن یا تأیید سخنان شما توسط فرد جذابی به معنای آن است که می خواهد با شما بیشتر آشنا شود. قبل از آنکه خودتان را شرمنده کنید، صبر کنید و خوب فکر کنید. سعی کنید خودتان را فدای کارتان نکنید. شاید گاهی آنقدر درگیر کارتان شوید که جنبه های دیگر زندگی را فراموش کنید. ولی چیزهای مهمتری هم در زندگی هست. یادتان باشد که اعتدال و میانه روی در زندگی بسیار مهم است.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (04-05-2014)

 7. #154
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 29 / 12 / 1392
  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز انرژی زیادی برای مکالمات غیرمنتظره در اختیار دارید، ولی باید مواظب باشید که به چه کسانی اعتماد می کنید. عنصر فانتزی امروز برایتان مهم می شود. شاید دلیلش این باشد که شما همه چیز را در نگاه اول قبول می کنید. باید مطمئن شوید که هر چیزی را قبل از انجام دوباره چک می کنید. خودتان را برای بدترین چیزها آماده کنید. علیرغم اتفاقاتی که اخیراً در روابط شما رخ داده است، انرژی امروز باعث می شود که کمی سرعت خود را کاهش دهید و نفسی تازه کنید و کمی مسیرتان را منحرف کنید. امروز تا آنجائیکه بحث امور رمانتیک شما مطرح است، باید غر زدن را کم کنید و با خودتان و شریک زندگی تان آرامش بیشتری در پیش بگیرید تا شرایط بهتر شود. بگذارید ذهنتان مانند دریاچه ای آرام شود.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  شاید متوجه شوید که امروز لزوماً نسبت به احساسات و عواطف خود مهربان نیستید. شاید احتمالش زیاد باشد که طرف مقابل به حقایق و اطلاعات اهمیتی بیش از عواطف بدهد. شاید لازم شود که برای خودتان مترجمی جور کنید تا حرف های طرف مقابل را برایتان ترجمه کند. شک نکنید و اگر سوالی دارید بپرسید تا همه چیز برایتان روشن تر شود. انرژی امروز کهکشان باعث می شود که شما شانس کاهش گرمای رابطه را داشته باشید و بگذارید رابطه شما آرامش بیشتری بیابد و گرمای آن شما را نسوزاند. این باعث می شود که شما بهتر شوید و حس بهتری داشته باشید و تغییر لازم را برای ایجاد تعادل در زندگی تان اعمال کنید. پس در حال حاضر آرام باشید و به چیزهای آرامش بخش فکر کنید و از بقیه مسائل لذت ببرید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  شاید حس کنید که انگار امروز همه چیز علیه شما برگشته است و شاید طرفتان دیگر به آنچه شما می گویید علاقه ندارد و نمی خواهد آن را بشنود. شاید این انعکاس عدم توانایی خودتان برای گوش دادن به حرف های طرف مقابل باشد. باید دیدگاه خود را کلی تر و جامع تر کنید و چشم هایتان را به روی دنیای اطرافتان باز کنید. بجای آنکه فقط روی خودتان تمرکز کنید، باید به کل جامعه بنگرید. شاید امروز برایتان سر هم کردن دو جمله هم سخت باشد، علیرغم آنکه شما معمولاً خوب صحبت می کنید و ارتباط خوبی برقرار می کنید. انرژی امروز باعث می شود که الگوهای فکری خود را عوض کنید. شاید امروز در مورد رابطه فعلی خود با عشقتان بطور جدی بیندیشید، ولی شاید بهتر بود که این کار را نمی کردید. فقط مدتی در جهت جریان امور پیش بروید.
  فال روزانه متولدین تیر
  بگذارید امروز احساسات شما با عواطف تان پیش برود و نترسید و در مورد یافته های خود بطور آزادانه با دیگران صحبت کنید. نگذارید چهارچوب ذهنی شما آنقدر منطقی و عقلانی شود که نتوانید موقعیت را آنطور که هست ببینید. جنبه تحیلی خود را کنار بگذارید تا بتوانید از چشم انداز انتزاعی تری به امور بنگرید. بخشی از ذهنتان که معمولاً از آن استفاده نمی کنید را بکار بگیرید. انرژی امروز کهکشان ها باعث می شود که وارد فاز احساسی بسیار خوبی شوید. دوست دارید عشقتان را به شام دعوت کنید و فضای رمانتیک و عاشقانه ایجاد کنید و با هم از آرزوهایتان حرف بزنید و خوش بگذرانید. در واقع برای شما هیچ چیز لذت بخش تر از حرف زدن با عشقتان نیست.
  فال روزانه متولدین مرداد

  بدانید که امروز شما همه واقعیت هایی که نیاز دارید را در اختیار دارید. شما احساس بسیار خوبی دارید. از این اعتماد به نفس خود استفاده کنید و به سمت آنچه می خواهید به آن دست پیدا کنید قدم بردارید. بگذارید ذهنتان باز شود و وارد دنیای بهتری شود و بتوانید از تخیلات و تصورات خود استفاده بهتری نمایید. از واقعیت ها به عنوان مبنایی برای انجام کارهای خلاقانه استفاده کنید. شاید امروز بهترین روز برای انجام تغییرات عمده یا تصمیم گیری های مهم درباره رابطه عشقی شما نباشد. انرژی امروز به شما کمک می کند تا مرزهای محو را مشخص تر کنید و بگذارید که روند فکری شما به حالت عادی دربیاید، تا بتوانید همه چیز را واضح تر ببینید. بهتر است که ادراک و شناخت خود را به سمت جواب های واقعی سوق دهید. بهتر است در جهت جریان پیش بروید.
  فال روزانه متولدین شهریور
  امروز از لحاظ عاطفی درگیر هستید، و به توجه و محبت نیاز دارید. خودآگاهی بالای شما در هر موقعیتی ممکن است شما را دیوانه کند. شاید فقط نیاز دارید که سرعت همه چیز را کاهش دهید و کمی آرامش بیابید. بجای آنکه خودتان را خسته کنید، از این موقعیت لذت ببرید. هرچه بیشتر خود را رها کنید و مشاهدات خود را بیشتر کنید، برایتان بهتر است و بهتر نتیجه می گیرید. انرژی امروز شاید برنامه سازی درست را برایتان راحت نکند یا نتوانید تصمیم مهمی را اجرایی کنید. از خودتان می پرسید که چطور توانسته اید اصلاً به یک نتیجه برسید و شاید سلامت خود را زیر سوال ببرید. رابطه شما در طول چند روز آینده بدون تغییر می ماند. بهتر است که رابطه خود را به همین منوال ادامه دهید.
  فال روزانه متولدین مهر

  شما شانس و فرصت آن را دارید که امروز خوددرمانی کنید تا بتوانید بطور مستقیم با درون خود ارتباط برقرار کنید بدون آنکه دیگران حواستان را پرت کنند. آنچه در توان دارید انجام دهید زیرا مسائل درونی نیاز به توجه بیشتری دارند. باید یاد بگیرید که بجای تکیه کردن روی دیگران، خودتان نیازهایتان را رفع کنید و به مسائل خودتان رسیدگی کنید. با آنکه گرایش شما به این است که شریک زندگی تان را راضی نگه دارید، ولی از ته دل می دانید که ندای درونی شما چه می گوید. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا به آنچه دوست دارید انجام دهید فکر کنید و رفتارتان همین را نشان می دهد. شاید قدم بعدی شما چندان منطقی نباشد، ولی اینکه بدانید در دلتان چه می گذرد و احساسات واقعی شما چه می گوید و گوش دادن به آن قطعاً برایتان مفید خواهد بود.
  فال روزانه متولدین آبان

  شاید کمی از حال و هوای امروز گیج شوید، که این باعث می شود که اقدامات شما سریعتر شود و رویکردی موقتی و گذرا به مسائل داشته باشید. به احتمال زیاد، این رویکرد دقیقاً با پروتکل متدیک شما همراستا نیست. آنچه لازم است انجام دهید تا جلوه بهتری به روتین روزانه شما داده شود. امروز روش متفاوتی در پیش بگیرید. انرژی امروز کهکشان ها شاعر درون شما را تشویق می کند تا خودش را نشان دهد. شما معمولاً حرف تان را نمی پیچانید و مستقیم سر اصل می روید و روراست حرف تان را می زنید و این در صورتی است که لازم باشد که این کار را بکنید. با این حال امروز حس می کنید که در دلتان خبرهایی است و دوست دارید حرف دلتان را با عشقتان در میان بگذارید. از این الهام و حس لذت ببرید و حرف دلتان را به شریک زندگی تان بگویید تا او هم با شما همراه شود و از این درد دل با هم لذت ببرید.
  فال روزانه متولدین آذر

  آماده باشید چون امروز باید لباس هایتان را با هم ست کنید و آنها را با کتانی و کت راه راه ست کنید. بگذارید شخصیت درونی شما امروز خودش را نشان دهد. امروز روزی عالی و معرکه برای شماست و باید احساس آزادی کنید و خودتان را رها کنید و بلند بلند حرف هایتان را به تمام دنیا بزنید. باید امروز اعتماد به نفس بالای خود را نشان دهید. از این روز و این زمان حداکثر استفاده را ببرید. از لحاظ عشقی برایتان بسیار سخت می شود که جواب مستقیم و روراستی به طرف مقابل بدهید و انرژی امروز ممکن است دلیل آن باشد. وقتی نوبت به مسئله ای حساس و حیاتی می رسد، عشقتان به راحتی نمی تواند از پاسخ دادن در برود و موضوع را عوض می کند. شاید شما حقیقت را از زبان او نشنوید، ولی بالاخره جواب خود را پیدا می کنید و می توانید پس از شنیدن حقیقت، تصمیمی درباره آن بگیرید.
  فال روزانه متولدین دی

  راحت باشید و امروز از خلاقیت خودتان برای حل کردن هر مشکلی که پیش می آید استفاده کنید. حس نکنید که حتماً به رویکردی متدیک و عقلانی نیاز دارید تا این کار را بکنید. این نوع چهارچوب ذهنی قبلاً آزمون خود را پس داده است. زمان آن رسیده که روش شهودی تری را امتحان کنید تا هر وظیفه ای که در حال حاضر باید به انجام برسانید را تمام کنید. سعی کنید ذات و ماهیت حساس خود را تمرین دهید. انرژی امروز کائنات بدان معناست که موقعیتی بین شما و عشقتان وجود دارد که تبدیل به مانعی واقعی و ملموس بر سر راه ارتباط واقعی شما شده است که به تدریج از بین می رود و راه شما صاف می شود. شما کم کم کشف می کنید که چه چیزی در این میان مشکل ایجاد کرده و می توانید راه درست کردن آن را بیابید. کلید کار این است که با هم مهربان باشید و واقعاً حرف های همدیگر را بشنوید. این برای مشکل شما یک راه حل واقعی است.
  فال روزانه متولدین بهمن

  انرژی امروز برای شما بسیار مهم است و شما از یک وظیفه به وظیفه ای دیگر می پرید و از فردی به فردی دیگر جهش می کنید. امروز چیزهایی می یابید که اصلاً انتظارشان را نداشتید، پس آماده سورپرایزهای زیادی باشید. امروز چیزی در فضا وجود دارد که به شما الهام می دهد تا او را بزرگتر از آنچه فکر می کردید کنید. به افرادی بپیوندید که نکات مشترک زیادی با شما دارند و دیدگاه آنها نسبت به زندگی مشابه دیدگاه شماست. شاید حس کنید که اتمسفری که بین شما و عشقتان یعنی عزیزترین فرد زندگی تان وجود دارد کمی بیش از حد احساسی و رمانتیک شده است، آنهم برای روزی مانند امروز و این باعث می شود که تا حدودی از او فاصله بگیرید تا با این قضیه کنار بیایید. انرژی امروز کائنات باعث می شود که شما در تماس بیشتری با احساسات و عواطف خود قرار بگیرید و این باعث می شود که راحت نباشید. امروز باید صبر و شکیبایی بیشتری به خرج دهید.
  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز حس می کنید که انگار قلبتان با شما روراست نیست و فریبتان می دهد. شاید شما خودتان را با نیرویی قدرتمند درانداخته اید که باعث می شود به نحوی به خودتان شک کنید. از این صدای بلند و سرزنش کننده گول نخورید. معنای واقعی حرف ها را جستجو کنید. بدین ترتیب از آنچه در درونتان جریان دارد بیشتر آگاه می شوید. آماده باشید تا نیروهای لجوج و کله شق را کنار بگذارید و حضوری قدرتمند در دنیای امروز داشته باشید. انرژی امروز کائنات بدان معناست که روزی مثل امروز انگار فقط برای شما و عشقتان ساخته شده است. شما می توانید از امروز حداکثر استفاده را بنمایید و کمی استراحت کنید و همه چیز را آسان بگیرید. ولی برای آنکه امروز روز خاصی برای هر دوی شما باشد، باید محیطی دلپذیر و گرم فراهم کنید و از هر چه در چنته دارید استفاده کنید و عشقتان به یکدیگر را جشن بگیرید و این فرصت را از دست ندهید.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (04-05-2014)

 9. #155
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 01 / 01 / 1393

  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز عدم ارتباط صحیح بین شما و فردی نزدیک به شما باعث می شود که سوء تفاهم ایجاد شود. این شاید زیاد مهم به نظر نرسد، ولی گاهی روشن نکردن قضایا می تواند در آینده حس بدی ایجاد کند. نیت های خود را برای دیگران مشخص کنید. اگر کسی چیزی را که شما می گویید بد برداشت می کند، باید آن را واضح تر برایش توضیح دهید. زیرا نمی خواهید که حرف های شما بعداً برایتان مشکل ایجاد کنند. امروز وقتی نوبت به عشق و رمانس می رسد یک اشکال فنی بوجود می آید. یک مسئله عاطفی دشوار پیش آمده که باید آن را حل کنید. اینکه چطور به این قضیه رسیدگی می کنید بستگی به آن دارد که چطور می توانید بر ترس های خود غلبه کنید و این مشکل را با هم حل کنید. اگر حس می کنید که می توانید این کار را بکنید، امروز باید شروع کنید. هر چه زودتر بهتر.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز شما آنقدر در کارتان مصمم هستید که چیزهایی که دیگری به شما می گوید را نمی شنوید. کار شما هر چقدر هم که مهم باشد، باید زمانی را برای گوش دادن و توجه کردن به آنچه دیگری به شما می گوید بگذارید. خیلی مهم است که امروز جانب احتیاط را رعایت کنید. چند دقیقه وقت گذاشتن برای یک نفر دیگر و حرف های او می تواند از مشکلات پیشگیری کند و دوستی شما را پابرجا نگه دارد. امروز شما بیشتر از همیشه احساس نیاز به شریک زندگی تان می کنید. اگر بتوانید با هم حرف بزنید و در مورد دلیل احساسات خود بحث کنید، مشکل حل می شود. ولی اگر آن را نادیده بگیرید یا سخت ترش کنید، در نهایت همه چیز بدتر می شود و به جایی نمی رسید. مسئله خود را بگویید و احساسات خود را آزاد کنید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز تا وقتیکه در موقعیت فعلی معقولانه و متعادل رفتار کنید، رمانس به سوی شما جذب می شود. وظایف روزانه خود را تمام کنید و بگذارید دلتان باز شود. شما ارتباط خوبی با احساسات خود برقرار می کنید. به غرایز خود اطمینان کنید و بگذارید دلتان کنترل اوضاع را به عهده بگیرد. در مورد روابط با دیگران واقع گرا باشید و حد و حدودی که تعیین کرده اید را رعایت کنید. امروز وقتی در مورد فردی که مدتی بود توجه شما را جلب کرده بود چیزی می فهمید، حس می کنید عشق واقعی را یافته اید. اینکه فردی را پیدا کنید که همان علایق و سلایق شما را دارد، برایتان نوعی کشف محسوب می شود. اگر حس می کنید که قبلاً هیچکس شما را درک نکرده بود، امروز این فکر شما عوض می شود.
  فال روزانه متولدین تیر
  امروز شاید یکی از آن روزهایی باشد که شما نمی دانید به کدام سو بروید. به دلیلی شما نمی توانید تصمیم گیری کنید و فقط دور خودتان می چرخید. توقف کنید و استراحت کنید. بیرون بروید و مدتی پیاده روی کنید. منتظر بمانید تا ذهنتان آزاد شود و سپس قدم مهم بعدی را بردارید. شما و شریک زندگی تان می توانید انتظار داشته باشید که روز بسیار خوب و خوشی را با هم سپری کنید. اگر رابطه شما اخیراً دچار رکود و خمودی شده بود، امروز بهترین روز برای شاد کردن روابط است. بهتر است بیرون بروید و کار ماجراجویانه ای انجام دهید که رابطه شما را پرانرژی کند و لبخند به لب هر دوی شما بیاورد.
  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز خوش بگذرانید. شما چیزهای زیادی دارید که به خاطرشان شکرگزار باشید، پس شکر کنید. از دستاوردهای خود تا به امروز به خود ببالید و شادی خود را با دیگران تقسیم کنید. کارها را کنار بگذارید و مدتی آرام بنشینید و استراحت کنید. شما زحمت زیادی کشیده اید تا از زندگی لذت ببرید. اگر حالا هم زحمت نکشید، پس کی می خواهید این کار را بکنید. امشب را در کنار عزیزانتان سپری کنید. امروز شما با عشقتان خیلی خوش می گذرانید و لحظاتی پر از خنده و شادی خواهید داشت. امروز هر دوی شما متوجه می شوید که در این رابطه دنبال چه چیزی هستید و آیا برای هم ساخته شده اید یا خیر.
  فال روزانه متولدین شهریور
  امروز ممکن است روز سختی برایتان باشد. حس می کنید که هیچ چیز سر جایش نیست. شاید هم شما سعی کنید چیزی باشید که نیستید. اگر هیچ چیز درست و سر جایش به نظر نمی رسد، به خودتان فشار نیاورید. بهتر است منتظر باشید تا زمانی که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و بدانید که هستید و چه می کنید. در این حین، کمی چای بنوشید و هم استراحت کنید. کاهش استرس می توانید انرژی شما را برای انجام کارهای بهتر شفاف تر کند. عشق و رمانس امروز با باورهای مربوط به روابط عجین می شوند، به خصوص در روزی مثل امروز. شما در مورد انتخاب شریک زندگی احتمالی خود قوانینی برای خودتان دارید که به آنها پایبندید و شاید از آنها کاملاً آگاه نباشید. باورهای شما نوعی رابطه برای شما ایجاد می کنند که درگیر آنها می شوید و یک صحبت می تواند امروز این قضیه را روشن کند.
  فال روزانه متولدین مهر

  امروز روزی عالی برای گفتن احساس واقعی تان به افراد است. عواطف شما پایدارتر از همیشه هستند، پس سفره دلتان را باز کنید و از ته دل حرف بزنید. گوش شنوا هم داشته باشید. چیزی که می شنوید برای آینده شما ارزشمند است، پس حواستان را جمع کنید. حواستان به چیزهای حقیقی باشد و بگذارید که دلتان همه احتمالات را بررسی کند. احساسات خود را پیگیری کنید و به غریزه خود اعتماد داشته باشید. بدین ترتیب چیزهای زیادی بدست می آورید. امروز چند گزینه در مورد عشق و رمانس پیش روی شما قرار می گیرد. اگر مجرد هستید، متوجه می شوید که چند مورد احتمالی در حال حاضر برای شما وجود دارد و شما در مورد هیچ کدام مطمئن نیستید. با هر کدام از آنها حرف بزنید و ببینید که نگرش آنها در مورد زندگی چیست و آیا با نگرش شما همخوانی دارد یا خیر. بعد تصمیمی آگاهانه بگیرید.
  فال روزانه متولدین آبان

  امروز کارهایتان را زود انجام دهید تا زمان برای تفریح داشته باشید. با عشقتان بیرون بروید یا جایی بروید که نرفته بودید. بگذارید تخیلتان شما را به دنیای جدیدی از تفریحات ببرد. روز بسیار خوبی برای بررسی ماهیت هنری تان است و می توانید بعضی از ایده هایی که مدتی بود ذهنتان را مشغول کرده بود را بررسی کنید. امروز از ملاقات تان با عشقتان خیلی لذت می برید و انرژی امروز شما را تشویق می کند که با هم بیرون بروید و تفریح کنید. گفتگوی شما در مورد مسائل معنوی و متافیزیکی خیلی خوب پیش می رود و حرف هایتان شامل موضوع رژیم غذایی و جوانی ابدی و سلامت هم می شود. شناختن همدیگر و اطلاع یافتن از گنجینه دانش همدیگر به شما رضایت خاصی می دهد.
  فال روزانه متولدین آذر

  امروز بده و بستان و تقلایی وجود دارد که باعث می شود حس عدم اطمینان از کاری که انجام می دهید داشته باشید. از طرفی، حس می کنید که باید برای همه چیز برنامه ریزی کنید و احساسات و عواطف خود را پایدار کنید تا بتوانید در کل روز با ظرفیت کامل کار کنید. از طرف دیگر، چیزی شما را تحریک می کند به رویاپردازی کردن و سیر کردن در میان ابرها. این ندای دل شماست. به آن گوش دهید. بین دو انرژی موجود درونتان سازش ایجاد کنید. امروز حس شوخ طبعی شما فرد دیگری را دیوانه می کند و البته هنوز از ظاهر سالم و موهای جذاب شما حرف نزده ایم. جوک و لطیفه ها و داستان های خنده دار شماست که توجه فردی را به سوی شما جلب می کند. شما کشف می کنید که هر دویتان فلسفه مشترکی از زندگی دارید و چیزهای خوبی را می توانید تجربه کنید.
  فال روزانه متولدین دی

  حس محافظه کارانه ای امروز وجود دارد که شما را وادار می کند جدی باشید و به کسب و کارتان برسید. این فکر بدی نیست و فضای ثابت و پایدار امروز به شما کمک می کند که رابطه خود با فرد خاصی را عمیق تر کنید. بگذارید خلاقیت شما امروز بدرخشد و سعی کنید بیشتر از حرف زدن گوش بدهید. رویاهای خود را تحقق ببخشید. امروز رمانس در مهمانی ای که در آن شرکت می کنید ممکن است مثل صاعقه شما را بزند. فرد خاصی با حس شوخ طبعی عالی وارد زندگی شما می شود و باعث می شود زمان خوب و خوش و خنده داری داشته باشید. او در مورد موضوعات دیگر هم اطلاعات دارد و شما را خیلی باسلیقه و جذاب می یابد.
  فال روزانه متولدین بهمن

  روز بسیار خوبی برای پیشروی و پیشرفت است. عواطف شما ثابت و پایدار هستند و دلتان آماده پرواز به سوی ابرها است. رویاپردازی کنید. اکنون زمان خوبی برای برنامه ریزی و نقشه کشیدن با عشقتان است. رابطه خود را تحکیم کنید و تعهد خود به یکدیگر را عمیق تر کنید. اگر مجرد هستید، زمان خوبی برای آن است که قدمی بردارید و عشق خود را بیابید. امروز شما تفریح و سرگرمی زیادی خواهید داشت. همچنین با عشقتان و یا عزیزتان خوش می گذرانید و می تواند بعد از یک دوره آزمایشی، حس شوخ طبعی و خلق و خوی شاد خود را احیا کنید. اگر قصد دارید شام بیرون بروید این قضیه مهم می شود و می توانید او را به جایی ببرید که بتوانید بنشینید و با افراد جدید آشنا شوید و حرف بزنید.
  فال روزانه متولدین اسفند

  مسائل خانوادگی نقش مهمی در امروز شما بازی می کنند. از ته دلتان حرف بزنید و تمایل خود را بگویید و منظورتان را برسانید. در کل انرژی امروز شما باعث می شود که کم حرف تر بشوید. فکر نکنید که باید در حال حاضر پیشرفت های بزرگی صورت دهید. زمان های زیادی هست که می توانید از آنچه برایش کار کرده اید لذت ببرید. به صندلی تان لم بدهید و از پاداش سختکوشی خود بهره مند شوید. امروز عشق و رمانس برایتان شادی و سرخوشی زیادی می آورد. اگر به بهانه ای نیاز دارید تا بیرون بروید و خوش بگذرانید یا فشارهای روزمره را از دوشتان بردارید، امروز وقت آن است. شما و عشقتان سرگرمی و تفریح را فراموش کرده بودید و باید کاری جدی در این مورد انجام دهید. حتماً بیرون بروید و زندگی را جشن بگیرید.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (04-05-2014)

 11. #156
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 03 / 01 / 1393

  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز بیش از همیشه حس می کنید حال و هوای کار ندارید و در نتیجه فکرتان پیش خانه و خانواده و دوستان (یا شریک زندگی تان) است. اصلاً تمرکز کار کردن ندارید و دائماً سراغ موبایلتان می روید تا ببینید آیا از دوستانتان خبری هست یا نه. تصاویر چیزهای زیبا در ذهنتان می رقصند. نگران تمرکز خود نباشید. فردا همه چیز مثل قبل خواهد شد. انرژی امروز کائنات برایتان ایمان و اعتماد به نفس می آورد و این برای رابطه جدیدی که برقرار کرده اید خبر خوبی است. مخاطب خاص شما ممکن است به آسانی نتواند با شما ارتباط برقرار کند و شاید احساس عدم کفایت کند، زیرا شما کاریزمای خاصی دارید. شاید او متوجه نیست که جسارت خالص است که باعث می شود شما بلند شوید و سراغ او بروید و درخواست خود را مطرح کنید.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  حساسیت و مهربانی درونی و طبیعی شما امروز انگیزه نیرومندی به شما می دهد تا نسبت به احساسات عمیق عشق و محبت دیگران و اطرافیان خود توجه بیشتری نشان دهید. بنابراین بده بستان عشق و محبت امروز زیاد خواهد بود و آزادانه و باز احساسات خود را ابراز خواهید کرد. مخاطب خاص شما نیز امروز احساس خاص و رمانتیکی به شما خواهد داشت، پس ریلکس باشید و بگذارید او شما را غرق عشق خود کند. کودکان نیز همیشه منبع محبت و مهربانی بوده اند، آنها را نیز از نظر دور نکنید. امروز در حیات عشقی شما گرمی و خنده حاکم است، زیرا انرژی امروز کهکشان ها چنین است. در واقع اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، هرچه جک و لطیفه های بیشتری در آستین داشته باشید برایتان بهتر است، ولی سعی کنید حرف هایتان بی ادبانه نباشد.
  فال روزانه متولدین خرداد

  شما ذاتاً انسانی اجتماعی و اهل رفت و آمد و معاشرت هستید و امروز می خواهید بیشتر اجتماعی شوید و از این موضوع لذت ببرید. شاید نسبت به ظاهر خود نگران باشید، زیرا می خواستید شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید. نگران نباشید، زیرا او فکر می کند که شما عالی به نظر می رسید. در کل شب شما هم از سوی این فرد و هم از سوی دیگران توجه زیادی را جلب می کنید و این موجب می شود که رابطه شما با همه مستحکم شود. از این موضوع لذت ببرید. انرژی امروز کائنات شما را به این درک می رساند که اگر به اندازه کافی به خودتان ایمان داشتید، می توانستید زودتر با کسی که در نظر دارید بیرون بروید و بیشتر آشنا شوید. امروز اتفاقاتی می افتند که دلیلش اعتماد به نفس شما است. دیگر دلیلی ندارد که شما به خودتان شک داشته باشید، زیرا همه رویاها به حقیقت می پیوندند و خیالتان راحت می شود.
  فال روزانه متولدین تیر
  شما امروزتان را با کمی احساس ناامنی در مورد همه چیزهایی که اطرافتان رخ می دهد آغاز می کنید. فشارهای کاری باعث می شوند که کمی اعصابتان به هم بریزد. با این حال، توجه و عشق فراوان از سوی دوستان، کودکان و مخاطب خاصتان در زندگی باعث می شود که در مدت کوتاهی احساس بهتری درباره همه چیز پیدا کنید. امشب سعی کنید ریلکس باشید و در خانه به تماشای فیلم بنشینید. شما معمولاً نسبت به افرادی که موفق می شوند شما را بخندانند نقطه ضعف دارید. انرژی امروز کهکشان ها مشخص می کند که ممکن است با فردی آشنا شوید که حس شوخ طبعی او شبیه به شما باشد. این یک نقطه عطف است، البته شما از اینکه فکر کنند سردرگم هستید خسته شده اید و حوصله تان سر رفته است. با این حال با یکدیگر خوشحالید و روزتان را با خنده و شادی آغاز می کنید و این می توانید روز بسیار خوب و صمیمی ای برایتان شود.
  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز پول بیشتری برایتان می آید و این پاداش کاری است که به خوبی از عهده آن برآمده اید. شاید این یک پاداش اساسی برایتان باشد، یا شاید افزایش حقوق بگیرید. در هر صورت وضعیت مالی شما بسیار خوب خواهد شد. امروز شما نسبت به آینده خود بسیار خوش بین هستید و در نتیجه روابط شما با دیگران بسیار عالی و گرم خواهد بود. امشب را به جشن گرفتن بپردازید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا کارها و مسئولیت های خود را نادیده بگیرید. از ورودی فرعی استفاده کنید تا از میان جمع طرفداران رد شوید و با خنده ای که به لب دارید به سمت او که دوستش دارید بشتابید. ولی بدانید که اگر بخواهید جدی فکر کنید، او است که به شما احساس بهتری در مورد زندگی می دهد.
  فال روزانه متولدین شهریور
  شما امشب در یک مهمانی یا فعالیت گروهی دیگر شرکت می کنید، با این وجود، شما و شریک زندگی تان امروز صبح زود از خانه خارج می شوید تا زمان بیشتری برای گفتگوهای خصوصی داشته باشید. شما هم خوب به نظر می رسید و هم حس خوبی دارید و نسبت به آینده خود و آینده رابطه خود خوش بین هستید. امروز آینده شما برایتان بسیار روشن است. طلوع و درخشش آفتاب یک روز زیبا و یک خنده و لبخند زیبا برایتان خوب است و روحیه شما را بالا می برد. انرژی امروز کائنات برایتان درخشش و راحتی و آرامش درونی زیادی دارد. روحیه شما بالاست و حس می کنید دوست دارید چیزی را جشن بگیرید. چرا با عشقتان تماس نمی گیرید و این روحیه شاد و پرنشاط را با او به اشتراک نمی گذارید. به مکان خاصی بروید و فقط خوش بگذرانید.
  فال روزانه متولدین مهر

  امروز احساس وجد و نشاط فراوانی می کنید. ممکن است بخواهید این اشتیاق را به سمت دکوره کردن خانه سوق دهید. حس زیبائی شناسی شما امروز قوی است و انرژی جسمانی شما نیز بالاست و می خواهید کار خاصی را به انجام برسانید و نمی خواهید آن را کنار بگذارید. اعضای فامیل و خانواده و دیگر افراد نزدیک به شما به شما می پیوندند و جو دوستانه ای درست می کنند. یک مهمانی غیرمنتظره برپا کنید و این با هم بودن را جشن بگیرید و از آن لذت ببرید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا گرمای درونی و واقعی خود را به عشقتان نشان دهید. شما در ژست های رمانتیک عالی خبره هستید و بالاخره کاری انجام می دهید که عشق و محبت خود را به او نشان دهید و بگوئید که چقدر او برایتان اهمیت دارد و برای او ارزش قائلید. مشکل اینجاست که شما آنقدر حساس هستید که نمی توانید هیچ انتقادی را تحمل کنید. ترس ها را کنار بگذارید و درهای دلتان را بگشائید.
  فال روزانه متولدین آبان

  صمیمیت و ارتباطات صمیمانه و عاشقانه امروز به سمت شما می آیند و غرق آنها می شوید. شاید این محبت ها به شکل نامه، ایمیل، تماس تلفنی یا پیامک باشند که از راه دور برایتان می آیند و از سوی افرادی باشند که مدتهاست ندیده اید و یا نتوانسته تلفنی با آنها حرف بزنید. روابط با اعضای خانواده یا شریک زندگی تان امروز بسیار صمیمانه و پر از حمایت و پشتیبانی خواهد بود. بدین ترتیب است که قدر آنها را خواهید دانست و حضورشان در زندگی تان بسیار پررنگ تر خواهد شد. با آنکه برایتان طبیعی است که به سمت آبهای عمیق زندگی کشیده شوید، ولی از اینکه روزهایی داشته باشید که نسبت به هیچ چیز نگرانی نداشته باشید و به همه چیز خوش بین باشید خوشحالید. این باعث می شوید که نخواهید هیچ چیز را جدی بگیرید. انرژی امروز کائنات شما و عشقتان را تشویق می کند تا کاملاً در کنار یکدیگر راحت و ریلکس باشید و با هم وقت بگذرانید و از زندگی لذت ببرید و نخواهید مشکلات را زیر و رو کنید و خودتان را ناراحت کنید.
  فال روزانه متولدین آذر

  مژده! یک خبر خوب! به نظر می رسد که امروز پول دستتان می رسد. شاید پاداش یا هدیه بگیرید یا اتفاق خوبی برایتان بیفتد که در آن منفعت مالی داشته باشید. صحبت در مورد آن هم روحیه شما را بالا می برد، زیرا حس خوبی دارید و نسبت به نزدیکان و اطرافیان خود مهربان هستید و رفتارتان خوب است. آنها هم متقابلاً همین رفتار را نسبت به شما دارند. از امروز لذت ببرید. انرژی امروز کهکشان ها باعث می شود که روز بسیار خوبی برای انتشار حال خوب و خوش بینی خود به دیگران داشته باشید. یک مهمانی غیرمنتظره راه بیندازید و همه دوستان و عزیزان خود را دعوت کنید، حتی غریبه ها را نیز دعوت کنید تا در انتهای مهمانی ببینید که چقدر خانواده شما بزرگ است. این روحیه شما را بالا می برد و شما را با چهره های جدیدی آشنا می کند.
  فال روزانه متولدین دی

  امروز شما نوعی از عشق معنوی و پاک و در عین حال شدید را تجربه می کنید هرچند که مدت آن کوتاه است. شاید این عشق از سوی یک دوست، کودک، یا شریک زندگی باشد. همچنین احساس هنرمندی شما گل کرده و می خواهید چیزی به عنوان هدیه درست کنید و برای آن زمان می گذارید. همه کارها را برای این پروژه هنری خوب انجام می دهید و از امروز و از اینکه این کار را تمام کرده اید لذت می برید. شاید چون شما بیشتر لبخند می زنید یا شاید بخاطر تأثیر انرژی کائنات است که امروز چشمان شما بیش از همیشه می درخشد. دلیل آن هرچه باشد، شما متوجه می شوید که به یک نفر اهمیت زیادی می دهید و او را بسیار خوش مشرب می یابید و در معنای واقعی کلمه از او خوشتان آمده و او باعث می شود که همه مسئولیت های خود را فراموش کنید و بخندید.
  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز ممکن است که احساس عشق قوی و نیرومندی نسبت به اطرافیان خود داشته باشید و شاید نسبت به انواع مختلف زندگی و موجودات زنده این حس را داشته باشید. شما احساسی رمانتیک، عاشقانه و در عین حال مضطرب نسبت به همراهی و همنشینی با مخاطب خاص خود دارید. تخیل شما اوج می گیرد و شما می خواهید هدیه ای برای عشقتان بیابید. همچنین از لحاظ معنوی حس می کنید بسیار بالا هستید. انرژی امروز کهکشان ها برای امروزتان نشاط و جلوه و درخشش تازه ای آورده است. شاید نسبت به فردی که قرار است ملاقاتش کنید خوش بین هستید و حس صمیمیت و گرمی خوبی نسبت به او دارید، یا شاید فقط دارید از زندگی لذت می برید. دلیل خوشحالی شما هرچه باشد، شما فرصت های بیشتری برای لبخند زدن خواهید داشت و با دوست جدید خود که فردی بسیار جالب و دوست داشتنی است زمان بسیار خوبی خواهید گذراند.
  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز احساس محبت خاصی نسبت به همه اطرافیان خود دارید، حتی آنهایی که در حالت نرمال برایتان افراد زیاد جالبی نیستند و دوستشان ندارید. همکاران، دوستان، اعضای خانواده و مخاطب خاص شما در زندگی از این خوشحالی و روی خوش شما خوشحالتر می شوند و این را متقابلاً در رفتارشان نشان می دهند. یادتان نرود که شما هم رفتارتان را بهتر کنید و نسبت به آنها مهربان باشید. امروز فرصت بسیار خوبی دارید تا چند نفر از دوستان خود را دعوت کنید و آنها را با عشق خود آشنا کنید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که این فرصت موفقیت بسیار بزرگی برای زندگی شما محسوب می شود، حتی اگر او چندان خوش قیافه نباشد، ولی دوستانتان نیز اعتراف می کنند که شما بهم خیلی می آئید. می توانید مطمئن باشید که هر دوی شما عاشق هم هستید و همه شاهد این موضوع هستند. همه آنهایی که در مهمانی شرکت کرده اند این را می دانند.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (04-05-2014)

 13. #157
  معاون تالار
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  جنسیت
  مونث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  18,434
  تشکر
  1,397
  تشکر شده 1,744 بار در 1,062 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  19
  فال روزانه 04 / 01 / 1393  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز خاطرات شما به سراغتان آمده اند و نیاز و تمایل شما به تماس گرفتن با دوستان قدیمی یا اقوام دور که مدتهاست آنها را ندیده اید را قویتر می کنند. بعضی از این دید و بازدیدها تلخ و شیرین هستند و تجربیات قدیمی را دوباره برایتان زنده می کنند. به این مسائل قدیمی تلخ توجه نکنید و خاطرتان را با یادآوری آنها کدر نکنید. در ذهنتان با آنها کنار بیایید و بقیه اش را بی خیال شوید. شاید پس از این کار آسایش خیال بیشتری داشته باشید. شاید هم ذهنتان آسوده تر و روانتان آزادتر شود. امروز باید مسئله ای را رتق و فتق کنید و با انرژی امروز به نظر می رسد که این کار در رابطه شما تغییراتی بوجود می آورد. اینکه بخواهید به این گفتگو ادامه دهید یا خیر، در هر صورت باید در نظر داشته باشید که مسائل زیادی هست که باید در مورد آنها حرف بزنید. از این فرصت تا می توانید بهره بگیرد و آن را هدر ندهید.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز رویدادهای کاری و مربوط به کسب و کار وقت شما را می گیرند و شاید بیشتر زمان خود را به فکر کردن به این موضوعات سپری کنید. شما برای این جور کارها برنامه ریزی می کنید و یا برای شرکت در بعضی جلسات کاری زمان بندی می کنید. امروز حس می کنید که بسیار خوش برخورد و خوش معاشرت شده اید، پس سعی کنید تأثیر خوبی روی طرف مقابل بگذارید و حتی چند دوست جدید پیدا کنید. انرژی امروز کائنات با خودش برایتان فرصتی برای تغییر می آورد. در این مورد ممکن است این فرصت به شکل یک گفتگوی خاص یا حتی استراق سمع باشد که واکنشی را به همراه دارد. چه شما در حضور شریک زندگی تان باشید، چه نیاز به تماس گرفتن با او باشد، چیزی در شما وادارتان می کند که بالاخره این موضوع بغرنج را به نتیجه ای برسانید و آن را حل کنید. حالا باید این قدم را بردارید!
  فال روزانه متولدین خرداد

  جذابیت درونی شما و اخلاق و رفتار خوبتان باعث شده که همکاران و رؤسای خوب را به خود جذب کنید و این برایتان بسیار مفید و مؤثر واقع شده است. رئیس رؤسای شما کمی ترسناک به نظر می آیند، ولی باید شما با اعتماد به نفس عمل کنید. سختکوشی و از خودگذشتگی در کار برایتان پاداش زیادی به همراه دارد. بنابراین احتمالش زیاد است که شما در آینده کاری خود پیشرفت و ترقی داشته باشید. رو به جلو و بالا به حرکت خود ادامه دهید! شما همیشه موضوع صحبت را با کلمات و جملات می پیچانید و موضوع بحث را به چیزهای مختلف می کشانید. انرژی امروز بدان معناست که شریک زندگی شما قصد دارد شما را گیر بیندازد و نگذارد که شما موضوع را عوض کنید تا بدین ترتیب بتواند راجع به موضوع مهمی با شما حرف بزند و مسئله حل شود. شما هرطور که می خواهید از زیر این قضیه در می روید، ولی در نهایت باید به حرف های او گوش کنید.
  فال روزانه متولدین تیر
  کار کردن روی پروژه ها و کارهای خودتان امروز ذهنتان را مشغول کرده است. این کارها شاید شامل مطالعه در مورد چیزی باشند یا حتی راجع به هنر باشد. احتمالش هست که شما روش های ابتکاری پول درآوردن را در ذهنتان بالا و پائین می کنید. همه نشانه ها حاکی از آن هستند که هر اقدامی که شروع شده یا ادامه دارد امروز موفق می شود، پس آن را در پیش بگیرید. با این حال، مهم است که قبل از ارائه این کار به دیگران تا می توانید به آن فکر کنید. انرژی امروز کائنات باعث می شود که شما و عشقتان یکدیگر را برنجانید. ولی خوشبختانه آنچه بعداً اتفاق می افتد باعث می شود که هر دوی شما جسارت لازم برای صحبت کردن راجع به چیزی را بیابید که قبلاً پرداختن به آن دشوار بود. شاید این صحبت گفتگوی راحت و آسانی نباشد، ولی قطعاً نتیجه بخش است.
  فال روزانه متولدین مرداد

  سرمایه گذاری های بلندمدت به خصوص آنهایی که به ملک و املاک مربوط می شوند امروز نتیجه بخش هستند. اگر به خرید و فروش خانه فکر می کردید حالا زمان آن است که اقدامی بکنید. همه نشانه ها حاکی از آن هستند که صبر شما امروز به ثمر می نشیند، پس حداقل یکی از اهداف بلندمدت در حال حاضر به موفقیت رسیده است. همچنین اگر به سرمایه گذاری کمی پول روی خانه برای مثال تغییر دکوراسیون یا اضافه کردن وسیله یا چیزی فکر می کردید امروز وقتش رسیده است. با انرژی امروز می توانید هر کاری دلتان خواست بکنید، و حتی ماجراهای قبلی را دوباره مطرح کنید. با این کار می توانید توجهی که بدان نیاز دارید بدست آورید و حتی شریک زندگی تان را شرمنده کنید. اگر این کار موجب خوشحالی شما می شود اشکالی ندارد. ولی باید سعی کنید بطور خصوصی این مسئله را مطرح کنید.
  فال روزانه متولدین شهریور
  امروز مطرح کردن ایده ها با دیگران باعث می شود که رویدادهای اجتماعی را برنامه ریزی کنید و افراد مهم را دور هم بیاورید تا در پروژه های بزرگ و مهم با هم همکاری کنید. شاید هم چند جلسه و ملاقات مهم برایتان پیش بیاید و زمان زیادی را پشت تلفن بگذرانید. ذهن شما امروز حول و حوش کسب و کار دور می زند و کارها را به خوبی و به طرز مؤثری پیش می برید. با این حال باید یادتان باشد که این قضیه خوبی و بدی خودش را دارد. نسبت به اطرافیان خود علاقه مؤدبانه داشته باشید حتی اگر حس درونی شما اینطور نیست. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما توانایی ترمیم یا آسیب رساندن به یک رابطه را دارید. شما یا با استفاده از کلمات یک قضیه یا موقعیت را بدتر می کنید و به خودتان و طرف مقابل آسیب می رسانید، یا تلاش می کنید تا با حرف زدن کارها و مشکلات را درست کنید و منبع اصلی مشکل را بیابید که این مستلزم صداقت و راستگویی است.
  فال روزانه متولدین مهر

  امروز کارهای اداری از جمله مسائل قراردادی باعث می شود که یک موقعیت مالی و اقتصادی برایتان پیش بیاید. شاید برای خودتان پولی پس انداز کنید که این مبلغ برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است. گذشته از توجهی که از سوی مافوق خود بدست می آورید، این موقعیت موجب پیشرفت و حتی ترفیع رتبه شما می شود. شاید البته مورد دوم به کمی تأخیر بخورد. انتظار نداشته باشید که همه چیزهای خوب یک دفعه برایتان رخ دهند. شما از احساس بد و تنش در بهترین موقعیت ها متنفرید، بنابراین از انرژی امروز کائنات زیاد خوشتان نمی آید، البته امکان دارد که امروز قضیه ای بین شما و شریک زندگی تان پیش بیاید که لازم باشد آن را رفع کنید. با این وجود با آنکه از ابراز احساسات درونی و عمیق خود راحت نیستید، در نهایت احساس آرامش خاطر و راحتی می کنید.
  فال روزانه متولدین آبان

  امروز شاید بخواهید حس کاری درون خود را تبدیل به موفقیت یک پروژه عقب افتاده کنید. این فکر بسیار خوبی است، زیرا همه نشانه حاکی از آن هستند که هر کاری که امروز شروعش کنید، چه برای خودتان باشد چه برای رئیستان، در نهایت به موفقیت می انجامد. شاید هم بیشتر از همیشه و حالت نرمال، پول خرج کنید. لازم نیست به خودتان سخت بگیرید، ولی اگر حواستان را جمع کنید بهتر است. انرژی امروز کهکشان ها برای شما شانس انجام کار بسیار خوبی را فراهم می کند. اگر شما و شریک زندگی تان دوره سختی را پشت سر گذاشته اید، پس این انرژی قوی برای شما لازم است تا به ریشه مشکل خود پی ببرید. خوشبختانه می توانید در این مورد پیشرفت زیادی کنید و این رابطه و پیوند شما با او را بجای اینکه ضعیف کند، مستحکم تر می نماید. تمام تلاش خود را بکنید.
  فال روزانه متولدین آذر

  کشف های جدیدی که به ذهن و تخیل شما می رسد بیشتر وقت تان را امروز در منزل می گیرد و شما چیزهای زیادی یاد می گیرید. همه نشانه ها حاکی از آن هستند که شما دوست ندارید کار دیگری انجام دهید، ولی مهم است که به یاد داشته باشید که کمی به خودتان استراحت بدهید و در طول روز کمی هم ورزش و تمرین کنید. حرکت دادن به بدن و آزاد کردن کرامپ های عضلات باعث می شود که ذهنتان بهتر کار کند. امروز اطلاعات کمی که به دستتان می رسد تأثیر عمیقی بر حیات عشقی شما دارد. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که ممکن است شما نسبت به نگرش و رفتار خود با شریک زندگی تان یا مخاطب خاصتان در اشتباه هستید و در نتیجه قضاوت اشتباهی در مورد او کرده اید. انرژی امروز به شما شانس آن را می دهد که این مشکل را درست کنید و حتی اشتباه تان را با عذرخواهی جبران کنید، زیرا این اشتباه عشق شما را ناراحت کرده بود. به ندای دلتان گوش کنید.
  فال روزانه متولدین دی

  ممکن است برنامه داشته باشید که با دوستان خود بیرون بروید و تا حالا منتظر این فرصت بودید. با این وجود، تأخیرها نمی گذارند که این کار را بکنید، ولی شما هم آدمی نیستید که تأخیرها جلوی شما را بگیرند. تمرکز و پشتکار شما از همیشه بیشتر است، و شما نمی خواهید چیزی یا کاری که امروز شروع کرده اید را نیمه کاره رها کنید. بنابراین روز خوبی برای شروع یا ادامه پروژه هایی است که برایتان معنای مهمی دارند. انرژی امروز کائنات در واقع بدان معناست که شما متوجه می شوید که در رابطه فعلی شما واقعیت کدام است و چه چیزی درست و چه چیزی تابحال غلط بوده است. قبل از آنکه به این مرحله برسید، باید بنشینید و با طرف مقابل یک گفتگوهای کامل داشته باشید. شاید این مکالمه شروع خوبی نداشته باشد، ولی اگر اصرار و پافشاری داشته باشید، حسن نیت باعث می شود که نتیجه خوبی از این صحبت بگیرید.
  فال روزانه متولدین بهمن

  سختکوشی شما در کارتان بالاخره کم کم نتیجه می دهد و همه نشانه ها حاکی از ترفیع، افزایش حقوق یا هر نوع ترقی در مسیر کاری شما هستند. جاه طلبی و تمرکز شما موجب موفقیت تان می شود، و این از دید افراد مافوق و کارفرماها دور نمی ماند. از دستاوردها و موفقیت های خود خشنود و راضی باشید زیرا این موفقیت ها ادامه دار هستند. صحبتی که با طرف مقابل (شاید شریک زندگی تان) داشتید در دفتر مرامنامه شما "سنگین" محسوب می شود، ولی این بدان معنا نیست که این صحبت مؤثر نبوده است. انرژی امروز کهکشان ها به شما شانس تمرکز بر روی مسئله ای را می دهد که مدتی بود هر دوی شما را اذیت می کرد و واقعاً می بایست آن را حل می کردید. درباره آن فکر نکنید، فقط انجامش دهید و بدین ترتیب هر دویتان به زندگی های خود برگردید.
  فال روزانه متولدین اسفند

  مطالعه و تأمل در تنهایی امروز به مذاق شما خوش می آید. علاقمندی جدیدی پیدا کرده اید، بنابراین شاید تصمیم بگیرید که خودتان را در خانه یا کتابخانه ای حبس کنید و با مطالعه در مورد این علاقمندی اطلاعات خود را بیشتر کنید. امروز تمرکز و دقت شما زیاد است، بنابراین هر کاری که امروز شروع کنید به احتمال زیاد نتیجه می دهد. حداقلش این است که شما به چشمان خود تمرین می دهید و با این مطالعات چیزهای بیشتری یاد می گیرید که ارزشش را دارند. البته سعی کنید تعادل و میانه روی را رعایت کنید و افراط ننمائید. انرژی امروز کهکشان ها به نظر می رسد که بطور موقت شما و عشقتان یا عزیزترین تان را به سمت و سوئی کشیده باشد، ولی به هر دوی شما فرصت آن را می دهد که بفهمید عشق واقعی چیست و آن چیزی که بین شماست از مشکلات سطحی عمیق تر است. با عشق و دوست داشتن و ارزش قائل شدن برای همدیگر است که شما کشف می کنید که آنچه فکر می کردید مشکل بزرگی بین شما دو نفر بوده، در واقع مسئله ای پیش پا افتاده و بی اهمیت بوده است. رابطه شما دو نفر از این به بعد شکوفا می شود و به خوبی پیش می رود.
  من دکتر نیستم
  اما برایتان 10 دقیقه راه رفتن
  روی جدول های کنارِ خیابان را تجویز می کنم
  تا بدانید
  تعادل چیز مهمی است
  اما دیوانه بودن خیلی بهتر است ...


 14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Artemis از ایشان تشکر کرده است:

  eiham (04-05-2014)

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •