نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عشق یعنی...

ثبت نام شده
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

عشق یعنی...

[size=medium]تا حالا شده عاشق بشين؟؟؟ [/size] [size=medium]ميدونين عشق چه رنگيه؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين عشقق چه مزه اي داره؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين عشق چه بويي داره؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين عاشق چه شکليه؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين معشوق چه کار ميکنه با قلب عاشق؟؟؟[/size] [size=medium]مدونين قلب عاشق براي چي ميزنه؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين قلب عاشق براي کي ميزنه؟؟؟[/size] [size=medium]ميدونين ...؟؟؟[/size] [size=medium]اگه جواب اين همه سئوال رو ميخواين! مطلب زير رو بخونين...خيلي جالب و آموزندس...[/size] [size=medium][/size] [size=medium]وقتي[/size] [size=medium]يه روز ديدي خودت اينجايي و دلت يه جاي ديگه … بدون كه كار از كار گذشته و تو عاشق شدي[/size] [size=medium]طوري ميشه كه قلبت فقط و فقط واسه عشق مي تپه ، چقدر قشنگه عاشق بودن و مثل شمع سوختن[/size] [size=medium]همه چي با يک نگاه شروع ميشه[/size] [size=medium]اين نگاه مثل نگاهاي ديگه نست ، يه چيزي داره که اوناي ديگه ندارن ...[/size] [size=medium]محو زيبايي نگاهش ميشي ، تا ابد تصوير نگاهش رو توي قلبت حبس مي كني ، نه اصلا مي زاريش توي يه صندوق ، درش رو هم قفل مي كني تا كسي بهش دست نزنه.[/size] [size=medium]حتي وقتي با عشقت روي يه سكو مي شيني و واسه ساعتهاي متمادي باهاش حرفي نمي زني ، وقتي ازش دور ميشي احساس مي كني قشنگترين گفتگوي عمرت رو با كسي داري از دست ميدي.[/size] [size=medium]مي بيني كار دل رو؟[/size] [size=medium]شب مي آي كه بخوابي مگه فكرش مي زاره؟! خلاصه بعد يه جنگ و[/size] [size=medium]جدال طولاني با خودت چشات رو رو هم مي زاري ولي همش از خواب ميپري ...[/size] [size=medium]از چيزي ميترسي ...[/size] [size=medium][/size] [size=medium]صبح كه از خواب بيدار ميشي نه مي توني چيزي بخوري نه مي توني كاري انجام بدي ، فقط و فقط اونه كه توي فكر و ذهنت قدم مي زنه[/size] [size=medium]به خودت مي گي اي بابا از درس و زندگي افتادم ! آخه من چمه ؟ [/size] [size=medium]راه مي افتي تو كوچه و خيابون هر جا كه ميري هرچي كه مي بيني فقط اونه ، گويا كه همه چي از بين رفته و فقط اون مونده[/size] [size=medium]طوري بهش عادت مي كني كه اگه فقط يه روز نبينيش دنيا به آخر ميرسه[/size] [size=medium]وقتي با اوني مثل اينكه تو آسمونا سير مي كني وقتي بهت نگاه مي كنه گويا همه دنيا رو بهت ميدن[/size] [size=medium]گرچه عشق نه حرفي مي زنه و نه نگاهي مي كنه ![/size] [size=medium]آخه خاصيت عشق همينه آدم رو عاشق مي كنه و بعد ولش مي كنه به امون خدا[/size] [size=medium]
    [/size]
    [size=medium]وقتي باهاته همش سرش پائينه[/size] [size=medium]تو دلت مي گي تورو خدا فقط يه بار نيگام كن آخه دلم واسه اون چشاي قشنگت يه ذره شده[/size] [size=medium]ديگه از آن خودت نيستي[/size] [size=medium]بدجوري بهش عادت كردي ! مگه نه ؟ يه روزي بهت ميگه كه مي خواد ببينتت[/size] [size=medium]سراز پا نمي شناسي حتي نميدوني چي كار كني ...[/size] [size=medium]فقط دلت شور ميزنه آخه شب قبل خواب اونو ديدي...[/size] [size=medium]خواب ديدي که همش از دستت فرار ميکنه ...[/size] [size=medium]هيچوقت براش گل رز قرمز نگرفتي ...چون بهت گفته بود همش دروغه تو هم نخواستي فکر کنه تو دروغ ميگي آخه از دروغ متنفره ...[/size] [size=medium]وقتي اون رو مي بيني با لبخند بهش ميگي خيلي خوشحالي که امروز ميبينيش ...[/size] [size=medium]ولي اون ...[/size] [size=medium]سرش رو بلند مي كنه و تو چشات زل ميزنه و بهت ميگه[/size] [size=medium]اومدم بهت بگم ، بهتره فراموشم كني ! [/size] [size=medium]دنيا رو سرت خراب ميشه [/size] [size=medium]همه چي رو ازت مي گيرن همه خوشبختيهاي دنيا رو [/size] [size=medium]بهش مي گي من … من … من[/size] [size=medium]دل شكسته اي كه تنها چاره دردش تويي...[/size] [size=medium]ديگه قلبت نمي تپه ديگه خون تو رگات جاري نميشه[/size] [size=medium]يه هويي صداي شكستن چيزي مي آد[/size] [size=medium]دلت مي شكنه و تكه هاي شكستش روي زمين ميريزه[/size] [size=medium]دلت ميخواد گريه کني ولي يادت مي افته بهش قول داده بودي که هيچوقت به خاطر اون گريه نميکني چون ميگفت اگه يه قطره اشک از چشماي تو بياد من خودم رو نميبخشم ...[/size] [size=medium]دلت ميخواد بهش بگي چقدر بي رحمي که گريه رو ازم گرفتي ولي اصلا هيچ صدايي از گلوت در نمياد [/size] [size=medium]بهت ميگه فهميدي چي گفتم ؟با سر بهش ميگي آره!...[/size] [size=medium]وقتي ازش ميپرسي چرا؟؟؟ميگه چون دوستت دارم![/size] [size=medium]انگشتري رو که تو دستته در مياري آخه خيلي اونو دوست داره بهش ميگي مال تو ...[/size] [size=medium]ازت ميگيره ولي دوباره تو انگشتت ميکنه ...ميگه فقط تو دست تو قشنگه...[/size] [size=medium]بعد دستت رو محکم فشار ميده و تو چشمات نگاه ميکنه و...[/size] [size=medium]بعد اون روز ديگه دلت نميخواد چشمات رو باز نمي كني[/size] [size=medium]آخه اگه بازشون كني بايد دنياي بدون اون رو ببيني[/size] [size=medium]تو دنياي بدون اون رو مي خواي چي كار ؟[/size] [size=medium]و براي هميشه يه دل شكسته باقي مي موني[/size] [size=medium]از جاش بلند ميشه و خيلي آروم دستت رو ميبوسه ميذاره رو قلبش و بهت ميگه خيلي دوستت دارم وبراي هميشه تركت مي كنه [/size] [align=CENTER][size=medium] [/size][/align]

کاربر ارزشمند
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

RE: عشق یعنی...

نمیدونم چی بگم...
    اشکمو بدجوری درآورد...
    همشو درک میکنم....همشو........با اون عکس ماهی که آخرش گذاشتی.....

خیلی ممنون بابت این تاپیک خوب و تاثیر گذارت......
    :flw:

مدیر ارشد
    تشکر شده 271 بار در 133 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    11

[size=medium][size=medium]دلت ميخواد گريه کني ولي يادت مي افته بهش قول داده بودي که هيچوقت به خاطر اون گريه نميکني...[/size][/size]
    :-s :-<

fix
    fix آنلاین نیست.
    ثبت نام شده
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

تاثير گذار بود:flw:
    ممنون :icon_300::D

ثبت نام شده
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

[color=#483d8b][size=medium]
    [/size]

حتي وقتي با عشقت روي يه سكو مي شيني و واسه ساعتهاي متمادي باهاش حرفي نمي زني ، وقتي ازش دور ميشي احساس مي كني قشنگترين گفتگوي عمرت رو با كسي داري از دست ميدي.

ميگه چون دوستت دارم!

:|

البته همشون انقدرا برات وقت نمیذارن، هه!

ثبت نام شده
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    عشق يعني گم شدن در کوي دوست

عشق يعني هر چه در دل آرزوست

عشق يعني يک تيمم يک نماز

عشق يعني عالمي راز و نياز

عشق يعني يک تبسم يک نگاه

عشق يعني يک تکيه گاه و جان پناه

عشق يعني سوختن يا ساختن

عشق يعني زندگي را باختن

عشق يعني همچو من شيدا شدن

عشق يعني قطره و دريا شدن

عشق يعني پيش محبوبت بمير

عشق يعني از رضايش عمر بگير

عشق يعني زندگي را بندگي

عشق يعني بندگي آزادگي

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید masoud.r از ایشان تشکر کرده اند:

Artemis (08-16-2014),eiham (08-17-2014)

ثبت نام شده
    تشکر شده 96 بار در 69 ارسال
    عشق گوهری بس زیباست و هنرمند واقعی در زندگی کسی است که با
    تراش محبت و صداقت آن را چون نگینی بر انگشت عشق روح خود کند
    مهم این نیست که هستی مهم این است که همیشه عشق بورزی و
    روزت را با عشق آغاز کنی و شب هنگام با یاد عشق سر به بالین گذاری

سکوت تنها پاسخی است که اصلاً ضرر ندارد

ثبت نام شده
    برای خریدن عشق، هر کس هر چه داشت آورد، دیوانه چون هیچ نداشت و گریست
    (گمان کردند چون هیچ ندارد میگرید) اما هیچکس ندانست که قیمت عشق، اشک است

ثبت نام شده
    عشق یعنی مراقب همدیگر باشید
    حتی وقتی از دست هم دلخورید.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasool-f از ایشان تشکر کرده اند:

Artemis (11-20-2014),eiham (11-20-2014)

ثبت نام شده
    افکار عاشقانه ام را جمع میکنم تا بشود دسته گلی شبیه تو برای " تو "....

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rasool-f از ایشان تشکر کرده اند:

eiham (11-23-2014),MARY-KHOSH (11-23-2014),[email protected] (06-25-2015)